• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVATORStormworks: Build and Rescue
    Všechno o hře - tipy, triky, rady, faily... https://store.steampowered.com/app/573090/Stormworks_Build_and_Rescue/
    rozbalit záhlaví
    DOOMER
    DOOMER --- ---
    SALVATOR: Aha, a jí si říkal, kde je sandbox, až teď jsem ho našel po podrobném prohledání menu :D :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DOOMER: Tak v takovým případě bych asi doporučil spíš sandbox mód ;)
    DOOMER
    DOOMER --- ---
    SALVATOR: Tak zatím to objevuju a používám ty jednodušší věci, jediné, co mi chybí jsou prachy na větší projekty a na větší workshopy :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DOOMER: A já tiše závidím, protože máme doma mimino a já na to vůbec nemám čas, proto sem taky už dlouho nic nepostoval.
    Ale kdybys potřeboval píchnout, tak řekni :-)
    DOOMER
    DOOMER --- ---
    SALVATOR: Tak už jsem si to taky pořídil, konečně. A trochu tě proklínám, bo za 3 dny mám nahráno 28 hodin. (Jsem v izolaci) Ale je to super, akorát trochu overwhelming :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tak sem se zas po nějaký době k něčemu dostal :). Taky sem poladil automatickou převodovku, takže řadí plynulejc.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Achjo. Tak vyšel novej velkej update, sou tam parní stroje a atomový reaktory a já mám novou práci a nemám na to vůbec čas :/
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tohle byl trošku oříšek, ale nakonec se podařilo.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    :D



    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A jsou teď ve hře AI vrtulníky, svět vypadá zas o něco živější. Měly by tam bejt i AI letadla, už nějakou dobu, ale žádný sem zatim neviděl, tak nevim, v čem může bejt problém.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    :)



    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A v praxi. Oproti konfiguraci s jedním hlavním rotorem a ocasním rotorem je to naprosto neuvěřitelně stabilní.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Prototyp pro účely vývoje vrtulníku s koaxiálním rotorem

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hm, tak ne, všechno je v pohodě, jen já sem chobot. Mít někde pumpu a mít ji zapnutou sou dvě různý věci :D

    Nějakej další výtvor

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Zjistil sem, že je asi něco blbě s chlazením modulárních motorů. Nechladěj se a za chvíli začnou hořet. Evidentně s tím má problémy víc lidí, ale jistej MrNJersey na YT ukazoval na několika setupech (stejnej motor, různý chlazení), že chlazení funguje. Tak sem jeho pokus zkusil reprodukovat a zjistil, že mě to prostě nefachá, kromě tří setupů, kde sem nepoužil modulární pumpu, ale standardní malou elektrickou. Navíc paradoxně setup s elektrickou pumpou a velkou nádrží na vodu funguje hůř, než s malou nádrží a setup úplně bez nádrže funguje eště líp, než ten s malou. Nechápu. Hlavně mi neni jasný, jestli dělám chybu v sestavě, nebo jestli je ta součástka fakt zabugovaná a prostě nefachá.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tak sem si zas trochu hrál a hlavně se snažil poladit ovládání modulárního motoru a vyladut automatickou převodovku, rozdělil sem je na dva ovladače, protože už to začínalo bejt obrovský a bylo těžký někam to umístit.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Modulární motory! Další zábava na dlouhé večery!

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Taky sem se pustil do toho vrtulníku a sem s nim daleko spokojenější, než s prvním pokusem. Je tam dokonce i topení s termostatem, SR klopnej obvod je můj novej kamarád :D. Jen nejsem moc spokojenej se systémem udržování výšky. Při změně se to celý otřásá jak kobyla s epilepsií, div že se nepřevrátí vzhůru nohama a když se to pak konečně uklidní, tak vrtulník dostoupá/doklesá v klidu do požadovaný vejšky. Ale při další změně zas to samý. Ladil sem PID bůhví jak dlouho, ale slušnýho výsledku sem se nedobral...

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Jen by teda vývojáři mohli přidat větší sortiment oken. Nebo si asi stáhnu nějakej mod. Jinak je totiž člověk odkázanej jen na pár variant a musí se pak uchylovat k různejm řešením.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Díky velikosti se vejde i mechanismus pro otevírání motorovýho prostoru a kufru :). Jinak sem dost vyladil automatickou převodovku, jednak mám dost v oku, jaký poměry rychlostí to chce a taky sem zjistil, že jízdním vlastnostem hodně moc pomáhá odpruženej podvozek.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam