• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PONCIKHuawei a huaweisti ( Péčkový, Ypsilonkový apod. )
    TARGI
    TARGI --- ---
    PETR_TNT: mě jde primárně o to aby to v této cenové relaci dobře fotilo. Z cehoz mi vychází právě P30 pro nebo samsung S10
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    TARGI: kupovat skoro dva roky stary telefon mi neprijde uplne dobry napad. Osobne bych sel ted do Poco X3, ale i muj honor View 20 ma podobne vlastnosti a lepsi cenu nez P30 Pro.
    TARGI
    TARGI --- ---
    TARGI: *huawei
    TARGI
    TARGI --- ---
    Ahoj, omlouvám se za lamí dozaz, zvažuji nový tel a toto mi bylo řečeno při zvažování huewei P30 pro.

    "Záleží jestli chceš mít podporu Android aplikací. P30 už prý nemá Android ale Emui... a nemá to přístup do Google aplikací.
    To asi bude nej ten Samsung, jen je hodně drahý. Ono totiž do toho Huaweie už nenainstaluješ ani Messenger ani WP. Prý je dobrý ten Xiaomi mi10 Pro."

    Je tomu tak? Dekuji
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Ahoj, mate nekdo zkusenost jak do tabletu Huawei MatePad T8 dostat Google Play services? Zkousel jsem ictfix.net ale nejde to.
    MATROX
    MATROX --- ---
    Instalace EMUI 10.1 pro HUAWEI P30 C431 ELE-L29 z paměťové karty či USB flash disku OTG normální oficiální cestou.

    Pokud toto chcete podstoupit, musíte si kompletně vše zálohovat!!!

    !!!VŠE SE PŘI INSTALACI VYMAŽE!!!

    1. disk či kartu mějte ve formátu exFAT

    2. tento soubor rozbalte v PC a adresář DLOAD zkopírujte PŘÍMO na kartu či USB OTG flashku, hlavně ne do žádného jiného adresáře, pímo na kartu!!!

    update_sd_preload_ELE-L29_hw_eea_R2.rar | Ulož.to
    https://uloz.to/file/24yWMYtmYrVx/update-sd-preload-ele-l29-hw-eea-r2-rar

    3. vypněte telefon

    4. vložte kartu NM či USB OTG flashdisk (nejlépe sandisk a bez redukce - přímo USB-C)

    5. zapněte telefon pomocí držení dvou tlačítek najednou: kombinace VOLUME NAHORU a VYPÍNACIHO TLAČÍTKA, držet je musíte poměrně dlouho, aby jste se dostaly do modro-bílého "MENU"

    6. až budete v "MENU" kde vyberete ze čtyř možností UPDATE MODE

    7. dále vyberete možnost MEMORY CARD/OTG UPDATE MODE poté telefon ověří oficiálnost a kompletnost EMUI 10.1 a instaluje !!!hlevne kartu či USB nevyndavejte dokud vám nenaběhne nový EMUI 10:1!!!

    Odzkoušeno pomocí Sandisk OTG USB-C 32Gb flashdiskem
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Zdravim! Kde v Praze byste si nechali vymenit display a baterii? Idealne aby to bylo za rozumnou cenu a byla na to treba i nejaka zaruka. Předem diky!
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, aktualizoval jsem na Android 9 u Huawei Mate 9 a bohuzel nyni pri automatickem otaceni obrazovky se mi nechce jiz otacet domovska stranka, pouze aplikace. Nemate nekdo radu k odstraneni vady? Diky.
    EXIS
    EXIS --- ---
    PETR_TNT: Petr mi poradil https://www.xda-developers.com/ --- je tady někdo kdo by dokázal pomoci flashnout na tu EU ROMku? Ideálně v Praze, pochopitelně za úplatu
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    EXIS: restart, pak evropskou romku, ale stejne na tom nepujdou cesky LTE frekvence
    EXIS
    EXIS --- ---
    Ahojte, kamarádka má H P30 Pro, H P20 a má na nich verzi s čínskými appkami, má to dovezené z Číny. Myslíte, že stačí jen restart přes factory reset a nebo se to musí flashnout nějakou lepčí verzí?
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    přemýšlím o Huawei mate 20 lite nebo Nova 3, ačkoliv mě láká View 20 a Nova 4, jen nevím zda do té doby můj aktuální telefon vydrží.
    jde mi o super foťák a co největší baterii.
    konkurence je pocofone F1
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    Čína využívá hackery k hospodářské špionáži, tvrdí Britové a Američané – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...cina-vyuziva-hackery-k-hospodarske-spionazi-tvrdi-britove-a-americane.html
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    Zařízení Huawei podle serveru Denik N používají kromě některých ministerstev také například Správa Pražského hradu, Státní úřad pro jadernou bezpečnost....

    Huawei neni pro kazdeho
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    In 2016, numerous Chinese phones, including one branded as “Blu”, were infected with third-party firmware from Shanghai Adups Technology. That software transmitted user data back to Chinese servers.
    In 2012, a group of former intelligence officers known as the Langley Intelligence Group Network (LIGNET) published a surpising report. According to the group, “a sensitive LIGNET source associated with Huawei” reported that Huawei had used an “undisclosed electronic backdoor that allowed it remote access to the company’s equipment without permission.”
    In 2014, a Huawei engineer was caught hacking a mobile tower in Andhra Pradesh. This compromised the Indian government owned Bharat Sanchar Nigam’s (BSNL) network.
    A 2015 FBI intelligence report indicated that Huawei had been subsidized by the Chinese government to the tune of $100 billion. This begs the question, what does the Chinese government get in return for that substantial investment?
    Huawei has been accused of stealing trade secrets from numerous major US companies like Motorola, Cisco, and T-Mobile.

    In fact, some claim that the Chinese government’s real interest isn’t national security, but obtaining trade secrets from Western companies. So the real risk of a private citizen owning a Hauwei phone may be if that citizen works for a major US corporation.

    Sending and receiving company information over that phone could put trade secrets at risk.


    Why You Shouldn't Buy Huawei Phones If You Care About Privacy
    https://www.makeuseof.com/tag/huawei-phones-privacy/
    FRIENDSHIPPOWER
    FRIENDSHIPPOWER --- ---
    PONCIK: jasne ze jsou bez Cinske ucasti, narozdil od Apple. Z tohoto hlediska je Huawei etictejsi nez Apple samozrejme. Huawei je riziko pro narodni bezpecnost.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    RUSSIANBLUE: Já souhlasím, jen FRIENDSHIPPOWER tvrdí, že mobily od Smasungu jsou bez čínský účasti.
    RUSSIANBLUE
    RUSSIANBLUE --- ---
    PONCIK: Čína je všude, a to již v minulém století. A toto století vnímám jako dobu veřejnou. Nebo-li ty internety a pičítače, drony, kamery jsou všude.
    PONCIK
    PONCIK --- ---
    FRIENDSHIPPOWER: Můžeme polemizovat, ale ja říkám že i v Samsungu bude nějaká součástka z ČLR.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam