• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    SPIKE411: To by měli přidat do Tindru!
    Hned bych odfiltroval "do nepohody", "princeznu", "rošťáka", "když už někdo je", "po x letech v zahraničí jsem se vrátila", "škola kouzel bradavic" a podobný hovadiny.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Hinge has started letting users hide the profiles of matches who use certain words and phrases, and many were eager to take advantage of a “mute” button for some well-trodden tropes of the online dating world.

    But why are some phrases such a turn-off anyway? There may be a linguistic explanation.


    https://www.nytimes.com/2024/05/13/crosswords/how-language-influences-your-choices-in-online-dating.html

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: bohužel jsi adept na psychózu už jen samotnou hormonální změnou před porodem a po porodu, natož abys se svým lenivým mindsetem snášela několikalatou zátěžovou situaci. třeba ještě opepřenou tím, že před tvou hltavou povahou uteče otec tvého dítěte a budeš na všechno sama.. sory já už mám rodičovství s partnerkou s poruchou osobnosti za sebou :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: sim te, ten vi. Sam jich vychoval pět, přece.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Jinak, už jsem nebyla na Tinderu tři týdny, nemám vůbec čas, v práci fofry.

    Ale neměla bych s tím otálet a s tím dítětem už vůbec ne.

    Nedovedu si představit, že muj jedinej potomek a středobod života by bylo něco takovýho, i když je to tedy krasavec:


    (morče lunkarya)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: Já bych s tím právě problém neměla, ať si řve a nespí a spali bychom třeba 11-18:00, protože bych nechodila do práce.

    Třeba teď jdu z práce, ve svátek, fuj! A co by dělal mimís, když není školka?

    Ale mám dle zákona v pátek náhradní volno. Lepší pátek než středa.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: tak ja se potkal s maminama, co sice mely jedinacka, ale ten jim do 3 let v kuse rval a nespal. dokonala antikoncepce do budoucna by to byla, akorat u nas se tohle stalo az pri druhym,...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PALEONTOLOG: bičplís

    Anstrengender Tag - Knallerfrauen mit Martina Hill
    https://www.youtube.com/watch?v=Rx7xYyhWAFY
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: zatím jsem nepotkal matku s dítětem, co by se válela. no tak hlavně si přej, ať to nejsou trojčata :-P
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    RENA_SULIROVA: Jen se poděl ♥
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Kdyz vyměníme rebornu za jaguara ale chovani necháme, tak dostaneme cca

    Prijde jaguar do bordelu vybere si tu nejlepsi babu, jdou na pokoj a on misto aby se na ni vrhnul si klekne a zepta se "vezmes si me?"
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOUDY: "Chci hned mimíska (jednoho) a pak se s ním deset let válet doma" ^^
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: No ale máš tam jasně: ,,to monetize their content".

    Jakmile se to spojí s tématem vztahy a sex, tak z toho máš bordel jak vyšitej.

    Ale u Tinderu nic takovýho není.

    Ani nic o nezávaznosti.

    Byl by to dokonalej nástroj, jak si najít partnera ze svýho okresu, pokud chceš trávit budoucnost a zakládat rodinu ve svym rodišti nebo momentálním bydliště nebo prostě na konkrétním vybraným místě.

    Ale někdo to zase ZKURVIL!

    Kdo to asi byl?

    Tedy já nechci být za feministku, ale věděla bych, kdo to byl!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    badda dan..ty zas hrajou v tom vedlejším okně...
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: No podle popisu ne: https://onlyfans.com/about

    Stejně jako je Tinder regulérní seznamka :-).
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    SHARKIE:
    RENA_SULIROVA:

    Vidíš - sice pobírám k platu příspěvek na bydlení, ale zase můžu říct, že nejsem kurva z Only Fans.

    Mě by zase hanba fackovala, vydělávat si na Only Fans.

    Tak!
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7:
    RENA_SULIROVA: To těžko říct, kdo z toho ten bordel udělal... Kde není poptávka, nebyla by ani nabídka.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Only Fans je IMHO pro kurvy, který si nechaj platit za online kontakt, mnohdy polonahý.
    MMORT7
    MMORT7 --- ---
    RENA_SULIROVA: Tvl. Only Fans.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7: Sorry, explain abbrev. OF.

    Pro mě je OF stále ještě zkratka pro Občanské Fórum - rok cca 1990, to jsem byla malinký dítě, ale už jsem vnímala politiku.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    MMORT7:
    RENA_SULIROVA:

    Vono by se zdálo, že ta nastavitelná vzdálenost je tam proto, aby si Renatka mohla najít na bydlenkování a mimískování partnera s bytem v Praze.

    A aby jí to nenabízelo chlápky z druhýho konce republiky, který by si za ní do Prahy zajeli jen tak max jednorázově zaprcat.

    Meanwhile ale někteří pánové tvorstva si myslí, že je tam ta vzdálenost proto, aby si mohli co nejdřív v co nejkratším čase zaprcat s co nejbližší ucházející prcinou, že.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam