• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEWearables
    Veškerá nositelná elektronika. Miniaturizovaná elektronická zařízení, která jsou navržena tak, aby mohla být běžně nošena člověkem. Tzn: chytré hodinky, brýle s displejem, zařízení pro sledování tělesné kondice, senzory monitorující zdravotní stav člověka a jiné.
    rozbalit záhlaví
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    MIC: Co se tyka okysliceni, tak nepresne bude asi vsechno :)
    MIC
    MIC --- ---
    INSOMNIA: Díky, to že to není online by mi nevadilo, spíš mě Oura odradila tím, že měří jen "občas" (předpokládám hlavně kvůli baterii) a tím prý dochází k velikým nepřesnostem ve výsledcích, četl jsem recenzi člověka co zároveň nosil hodinky a obě zařízení prý ukazovaly úplně jiné výsledky.
    + to že chystají systém předplatného
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    MIC: Oura umi tep a bude umet okysliceni. Otazka je v jaky podobe potrebujes data, protoze Oura je zive uplne neukazuje, ale data sbira.
    MIC
    MIC --- ---
    Poradíte mi prosím značku/typ zařízení, když chci nejlépe jen měřit zdravotní údaje (tep, okysličení), ale co NEJMÉNĚ chytristik navíc - žádné notifikace ze slacku, žádné sdílení na facebooku že jen sedím u kompu a jestli to pípne pokaždé když mi přijde email, tak to vzteky rozmlátím první den.
    CARIBOO
    CARIBOO --- ---
    Prodám Oura Ring Gen2 Black.
    Velikost US7 (17,2 mm průměr, vel. EU 55)
    Nabíječka + kabel (USB A -> USB C) + org. krabička
    Datum pořízení červen 2021.
    Stav: nošeno, ale bez kosmetických vad a škrábanců
    Výhoda: není třeba platit měsíční poplatek (6€) za všechna data (možnost report na webu, klíčové metriky v aplikaci atd.).
    Cena: 4000,-
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    Mam na prodej Oura Ring gen 2 - heritage black - velikost 11
    Cena 3000 CZK, kdyby mel nekdo zajem
    FIELDMAN
    FIELDMAN --- ---
    Dokázal by mi někdo poradit, jaký je za vás nejlepší wristband s dlouhou výdrží baterie a notifikacemi z aplikací propojitelný s iOS?

    Mám stará Mi Band 2 a odešel, tak pátrám po alternativě...
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Kdyby měl někdo zájem o Sizing kit pro výběr velikosti Oura Ring, tak mám k dispozici, něž to vyhodím:)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    má někdo starý pebble a chce se ho zbavit na ND?
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    INSOMNIA: Predpokladam, ze tady nikdo o Oura ring asi zajem nema, ale kdyby nahodou ano, tak muzu zapujcit sizing kit, kdyby nekdo chtel. Samotny Oura ring bych mel mit nekdy v breznu.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    Nemate nekdo na pujceni testovaci sadu na Oura ring? (Praha)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    https://www.qualcomm.com/...alcomm-snapdragon-wear-3100-platform-supports-new-ultra-low-power-system

    ...typical battery life day of use improvements ranging from 4 to 12 hours compared to the previous Snapdragon Wear 2100 platform...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    má tu někdo pebble a android?
    je tu někdo živej?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    pebble mi pořád funguje dobře, za 800kč to je super věc.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    před měsícem jsem si koupil pebble, těsně před tím než se objevily rumors že to koupí fitbit.
    jsem z toho mimo!
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    KIDLI: jasně no ale u KK to právě nemělo vliv na ostatní notifikace. Teď to dělá bordel..
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    RESCAPE: pokud vím tak ne. Nešlo to ani u KK, resp tam byla trvale ikona v notifikační liště
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    KIDLI: Dá se nějak z trvalého oznamování z lišty odstranit spuštěná aplikace Ger Fit Manager, nevíš?
    Mám s tím problém po aktualizaci telefonu na Lollipop, problém je že když se mi ukáže nová notifikace, např gmail, tak se u ní neukáže rychlá akce (smazat,číst atd) přímo v oznámení. A je to právě kvůli tomu že tam je ten gear fit manager. Před aktualizací na Lollipop to fungovalo..
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    RESCAPE: to už jsem tuším viděl i v předchozích verzích
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    KIDLI: jj. A přidána funkce automatického zamknuti telefonu když se odpojí od Bluetooth. Tohle je super
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    Kdyby to někoho zajímalo, tak (konečně) vyšla aktualizace Samsung Gear Fit Manageru pro Android 5.0, tzn Gear Fit hodinky by měly zase fungovat jak mají
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam