• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MYKEZKingdom Come: Deliverance - A first-person, open world, realistic RPG that will take you to Medieval Europe.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HUGH_BOYLAN: nějaký příklad nyvyvážených herních mechanik?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Mňo, vypadá to ale moc pěkně. Snad to bude fungovat, KC:D mne celkem bavilo, ale bylo tam příliš drobných a otravných chyb a nevyvážených herních mechanik.
    TOFI
    TOFI --- ---
    Exkluzivně: Co vše nám Dan Vávra (ne)řekl o Kingdom Come 2?
    https://youtu.be/vHePyNq4SX4?si=Jb7-06T947Smju--
    TOFI
    TOFI --- ---
    Reportáž: Jak se dělá Kingdom Come: Deliverance II. Podívejte se do zákulisí Warhorse [ENG SUBS]
    https://youtu.be/ZwKGHbzge2A?list=PLRtoPkYZv7_a7rQ5UzueTmTzU2Hspu4mY
    AAZAZEL
    AAZAZEL --- ---
    AIAX: ja jsem videl dokument o jednicce, kde rika, ze meli na vyber 6-7 enginu. Vyber enginu byla vedecka prace, vybrali CryEngine, protoze mel hezke stromy. A podobnych hlasek tam ma vic.

    Deliverance: The Making of Kingdom Come
    https://www.youtube.com/watch?v=gyrR37s-N5Q
    AIAX
    AIAX --- ---
    JUNGLER: No konečně, čet jsem a viděl už několik rozhovorů, ale na ten Viktorův jsem čekal nejvíc.

    Pamatujete někdo jeho přednášky o KCD1 kdysi dávno? Škoda že už nejsou.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Zajímavej rozhovor s Bocanem o KCD2

    Viktor Bocan o Kingdom Come: Deliverance 2: Přidali jsme dřevcové zbraně, tvrzí k dobytí bude dost | Reflex.cz
    https://www.reflex.cz/clanek/prostor-x/124384/viktor-bocan-o-kingdom-come-deliverance-2-pridali-jsme-drevcove-zbrane-tvrzi-k-dobyti-bude-dost.html?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    PUEBLO: Hele ono asi i v reálu nebude úplně easy vzít paklíč a bez tréninku vypáčit zámek. Tohle je jeden z aspektů, který dělá tu hru výjimečnou. Prostě když ti nejde páčit zámky a nechce se ti to trénovat, tak to nedělej a zaměr se na jiný aspekty hry. Imho průměrný středověký hromotluk taky zámky páčit neuměl :)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    BUCKOWSKI: Ano na PC jsem neměl problém s počáteční obtížností. Udržet pozici zlaté kuličky gamepadem na konzoli je mnohem těžší než myší
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    BUCKOWSKI: ani na PC to neni hracka, asi jde jenom o zvyk, jestli dokazes presneji/tychleji ovladat mys anebo joystick.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    PUEBLO: Když se to Jindra naučí, tak je to s prstem v nose v taky. Ale dokud má v nízký skills, tak je to peklo.
    A stejný je to s hráčem. Prostě chvíli trvá, než dostaneš do ruky v ten grif.

    Jako v na PC je to lehký hned od začátku?
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    AIAX: Dík mrknu
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    DEEFHA: Hehe zkusím to ještě :-))
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    PUEBLO: Na PS5 ne, ale na XSX to bude vypadat podobně, řekl bych. Lockpicking se dá natrénovat - když to přes počáteční nadávání zvládla i moje mladá, tak to už zvládne každý :-)
    AIAX
    AIAX --- ---
    PUEBLO: IIRC v nastaveních můžeš zapnout "snadný lockpicking" nebo tak něco.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    Hrajete to někdo na playstation? Ja zjistil ze to mám v knihovně tak jsem to zkusil a na ps5 to fakt vypadá pekne ale ten lock picking???

    I truhly na úrovni Velmi snadné které jsem na PC otviral s prstem v nose jsou na gamepadu pro mě velmi frustrující a možná to kvůli toho zas smažu 😢😂
    BAT
    BAT --- ---
    AIAX: bugy vzdycky budou, jen snad bude co nejmin tech hru rozbijejicich.
    BAT
    BAT --- ---
    JAMILLOS: tak to vidim podobne, ale neumim posoudit nakolik v tom hraje roli muj optimismus.
    AIAX
    AIAX --- ---
    JAMILLOS: IIRC někdo (Martin? Viktor?) kdysi říkal, že takhle velká hra ani nejde odladit tak, aby tam nebyly žádné chyby. Že teprve až to začne hrát milion lidí, se ukážou glitche, na které bys jinak nepřišel.

    KCD2 bude stoprocentně odladěnější, v rozhovorech teď sami řekli, že to byla jejich priorita, ale byl bych v šoku, kdyby tu a tam nějaká muška nebyla.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    BAT: Copak to jo, ale pořád si myslím, že ty podmínky jsou globálně vzato lepší než u jedničky, čili nějakej příšernej bugfest nečekám, asi tak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam