• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASTROLMozkové errory renewed
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Odchazim z koupelny a zhasinam, ale vlastne jeste vycistit zuby. Tak uz potme vezmu kartacek, pastu, cistim cistim, sahnu po mezizubacku a az kdyz se s nim priblizim k zrcadlu a zjistim, ze se nejak nevidim, mi dojde, ze mam zhasnuto.
    Ale teda kdybych oslepla, asi se doma budu orientovat v pohode.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Ten test s knížkou o nakupování v Ikee bych taky chtěla zkusit :)
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    Americký pořádkový film. Teda vlastně pohádkový.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Delam si literarni kviz - podle ukazky poznejte knihu. Skoro minutu jsem se zasekla na tom, jestli to je nejaka prelozena svedska detektivka, v niz hraji roli popisky nabytku?

    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Tyjo, ja jsem se dnes male ztratila na dalnici. Prijizdim na Cernak po hradecke a v hlave si prehravam obrazky sjezdu na Hostivar. Az najednou podjizdim nejakou silnici a zatacim a vubec nevim, kde jsem...no byl to ten Cernak a jela jsem spravne na jizni spojku, ale proste az moc na autopilota.
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    Ze zabloudim vsude, to se o mne vseobecne vi. Ale ze se zamyslim a zmatene nenajdu vychod otacivych dveri, zablokuju tam nekolik lidi a netrefim ven, to se mi stalo poprve. Well…
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TRISSIE: Nebál bych se říct vesmíru.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: když máš ponožky naruby, tak je nemáš oblečené ty, ale celý zbytek světa! :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    RANDOM_NIGHT: ponožky nosila vždycky naruby, myslela, že je to známka punku...
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Oblékala jsem se, vzala ze skříně ponožky, byly naruby, tak jsem je obrátila, pak jsem se šla obout a při zavazování tkaničky jsem si všimla, že jedna ponožka naruby nebyla, takže teď je. Při zavazování druhé tkaničky jsem si vsimla, že jsou naruby obě. Neměla jsem morál to řešit, a tak teď nesu… nosím trpké následky svých činů.
    ALEA
    ALEA --- ---
    Po delší době se přihlašuji do správce hesel Microsoft. Vyzkoušela jsem dvě možnosti, co jsem myslela, že budou správné heslo… Prý ne… ok… jsem lama… zresetuju a vytvořím úplně nové… Zkusím první nápad: Z důvodů bezpečnosti nedoporučujeme používat toto staré heslo.
    WTF? Nevadí… Tak ještě jednou…
    Zkusím zresetovat a vymyslet jiné heslo a napíše to trochu jinou hlášku indikující, že jsem i tohle heslo použila…
    Až další pokus byla pro ten program konečně novinka.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    QUANTI: My dali jednou na konferenci pro fyziky do slidu Gordona Ramsayho, jak drzi steak na vidlici :-D celkem to ocenili :-D
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    píšu si poznámky z nějakého ekonomicko/managementového videa a jednu jsem si poznamenala jako:
    "-oslovovat všechny steakholdery..."

    ...asi mám hlad 😂
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MONIOUS: Nebudu lhát, měl jsem cukání to vylejt zpátky do tý vany. To jsem kupodivu ubrzdil.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    PISKVOR: ja tam obvykle vyleju ten kyblik, a bezne to dela vetsina lidi, pokud vim, ale pulka vany, to je jinej level :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MACSKA: To mi připomnělo můj nedávný error:
    - Dát pod odtok z vany kyblík, aby voda při rozebírání sifonu netekla všude kolem: dobrý.
    - Vypustit do něj půlku vany: méně dobrý.
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    NIAN85: ano, Kojírna. Hideous Kojírna
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Koukám do seznamu úkolů. Dostanu se k bodu Sehnat diabetologa. Úplně mě zamrazí, ježišmarjá, to má některý z dětí nějaký problémy, nebo proč mám shánět diabetologa?

    ...pro vyjádření do článku, ty kanimůro!
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Pri rychlem projizdeni historie na Nyxu mi pred nejakou dobou na sitnici utkvelo slovo "kojirna". Inu, zaujala me predstava toho, co by se tam mohlo odehravat, lec az na jeden prispevek nenasla jsem podruhe ani za pomoci vyhledavace. Dneska koukam a vidim - Kojima, pratele. Kojima.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    Dělat si kafe dřív než sem měla kafe, díl nevímkolik. Že se 500 g vody nevejde do malýho koafoudělátka na cca 350 ml mi došlo, až když to přeteklo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam