• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASTROLMozkové errory renewed
    Náhradní diskuze za pověstný a bez varování zrušený klub "Mozkové errory". Pro všechny, kteří si potřebují ulevit a sdílet své či cizí errory v chování/jednání: sůl v kafi, elektrická konev na sporáku, zapomenuté děti v lese, venčení vodítka bez psa apod.
    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LEON_KOWALSKI: Já si nemohla vzpomenout česky, mě napadlo jen Gone with the Wind :D
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    NELLAS: Všechno je tak nějak "klasika", ale Účastníci... No tak aspoň to panu spisovateli zvedne ego 😅
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS, RANDOM_NIGHT, ATUARFIK: za kvalitu testu neručím, baflo to na mě ve feedu na mobilu :-)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    NELLAS: Jo, taky, byla to bizarní směs, ale ten Viewegh mi tam vyrazil dech.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TRISSIE: to bylo lehké. Teda až na to, že jsem jako vždy, z "Jih proti Severu", udělal "Sever proti Jihu". Nevím proč, ale mám to zafixované naopak.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    TRISSIE: Ty obrázky od AI jsou strašidelné!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    RANDOM_NIGHT: Je to celé takové divné, ale nakonec jsem identifikovala všechno.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    TRISSIE: Co tam probůh dělají Účastníci zájezdu? :D
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Odchazim z koupelny a zhasinam, ale vlastne jeste vycistit zuby. Tak uz potme vezmu kartacek, pastu, cistim cistim, sahnu po mezizubacku a az kdyz se s nim priblizim k zrcadlu a zjistim, ze se nejak nevidim, mi dojde, ze mam zhasnuto.
    Ale teda kdybych oslepla, asi se doma budu orientovat v pohode.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Ten test s knížkou o nakupování v Ikee bych taky chtěla zkusit :)
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    Americký pořádkový film. Teda vlastně pohádkový.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Delam si literarni kviz - podle ukazky poznejte knihu. Skoro minutu jsem se zasekla na tom, jestli to je nejaka prelozena svedska detektivka, v niz hraji roli popisky nabytku?

    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Tyjo, ja jsem se dnes male ztratila na dalnici. Prijizdim na Cernak po hradecke a v hlave si prehravam obrazky sjezdu na Hostivar. Az najednou podjizdim nejakou silnici a zatacim a vubec nevim, kde jsem...no byl to ten Cernak a jela jsem spravne na jizni spojku, ale proste az moc na autopilota.
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    Ze zabloudim vsude, to se o mne vseobecne vi. Ale ze se zamyslim a zmatene nenajdu vychod otacivych dveri, zablokuju tam nekolik lidi a netrefim ven, to se mi stalo poprve. Well…
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TRISSIE: Nebál bych se říct vesmíru.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: když máš ponožky naruby, tak je nemáš oblečené ty, ale celý zbytek světa! :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    RANDOM_NIGHT: ponožky nosila vždycky naruby, myslela, že je to známka punku...
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Oblékala jsem se, vzala ze skříně ponožky, byly naruby, tak jsem je obrátila, pak jsem se šla obout a při zavazování tkaničky jsem si všimla, že jedna ponožka naruby nebyla, takže teď je. Při zavazování druhé tkaničky jsem si vsimla, že jsou naruby obě. Neměla jsem morál to řešit, a tak teď nesu… nosím trpké následky svých činů.
    ALEA
    ALEA --- ---
    Po delší době se přihlašuji do správce hesel Microsoft. Vyzkoušela jsem dvě možnosti, co jsem myslela, že budou správné heslo… Prý ne… ok… jsem lama… zresetuju a vytvořím úplně nové… Zkusím první nápad: Z důvodů bezpečnosti nedoporučujeme používat toto staré heslo.
    WTF? Nevadí… Tak ještě jednou…
    Zkusím zresetovat a vymyslet jiné heslo a napíše to trochu jinou hlášku indikující, že jsem i tohle heslo použila…
    Až další pokus byla pro ten program konečně novinka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam