• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KORALPlanetside 2



    http://www.planetside2.com/ - americké stránky. Oficiální SOE
    rozbalit záhlaví
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KORAL: Hm, taky si myslím že to bude tenhle problém, no zkusím jim dneska napsat maila.

    Já moc hry nehraju, tohle je první hra od nějákýho maxe payna která mě chytla, od znova se mi do toho fakt nechce :-/
    achjo
    KORAL
    KORAL --- ---
    ADAMIRA: Když se servery spojovaly, postavy se automaticky převedli.
    Co mohlo být za problém, je to, že ProSiben už nespravuje evropské servery a pokud jsi měl acc přes ně mohlo dojít k nějaké ztrátě.
    Takže pak jedine kontaktovat support a požádat je o dohledání. Jinak 55 lvl je na pohodu nahrát, až od té 70 to leze pomaleji :)
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    WENDIGO: Tak ja jsem v pohode a postavy mam, jen jsem zkoncila na nejakem obskurnim serveru ale mohlo byt hur.
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    ADAMIRA: No ted jsi me pekne vydesil tak reinstaluju a jdu zkusit jak jsem na tom ja, woodman uz taky neexistuje tak jestli je to pravda tak jsem pekne v loji, ale tak porad si rikam ze takovou kravinu by snad neudelali. Dej pak vedet jak jsi dopadl.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Tak projíždim nějáká fora a přijde mi to teda hodne šáhgý, ale je možný že protože jsem svůj acount do nějáký doby někam "nemigroval" tak jsem o něj přišel?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Ahoj, malý dotaz,

    planetside jsem si poprvé nainstaloval před více jak rokem, no a předevčírem mi odešel pevný disk, včera jsme koupil nový, nainstaloval W a ted si chci zahrát planetside ale za živýho boha se nemůžu nalogovat. Když si chci nechat poslat heslo, tváří se to, že nick neexistuje a když zadám mail na nick tak mi to napíše at zkontaktuju customer service.

    Opravdu netuším, čím by to mohlo být, nevíte?

    Chápete, že se mi opravdu nechce dělat novou registraci a těch 55 levelů nahrávat znova... :-/
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    KORAL: yup je to jak pises ...
    Ze startu to ale fakt bylo jiny. Ja jsem prakticky v outfitu nikdy nehral. Maximalne vyjimecne jsme hrali 2 a litali liberatorem.
    I tak kdyz jsem byl sam, tak jsem byl k necemu ... tedkom jsem uplne k nicemu, jsem v ty hre navic.

    To je asi taky hlavni duvod, proc to skoro nikdo nehraje. Ja chci lognout, postrilet par lidi a zase to vypnout ... to mam pocit ze s kazdym patchem jde hure a hure. Jen po me SEO chce prachy za lepsi gear
    KORAL
    KORAL --- ---
    ASACHI: Co na to napsat :-) Hra je team,a le ten team musí mít aspon 12 členu stále online, aby něco maliko dokázal. Většinou na tebe naběhne zerg a neuděláš nic a nebo velkej outfit (celej platoon) aneuděláš taky nic.
    V PS1 i 10 lidi dokázalo hodně, to ve 2 nejde :(

    Jinak pro solo hráče tam moc šancí není, ale přesto trochu ano :-) Ale né s technikou no. Leda se držet zergu a v chumlu.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Me spise na ty hre hodne trapi aktualne, ze je to moc team based.
    Coz je zkripleno i tim, ze pridavaji vehicly, ktere jsou hlavne pro skupiny lidi.
    Neni tam nic do ceho by clovek mohl solo sednout a byt nejak uzitecny.

    A ruku na srdce, muj upgradovany tank ma co delat, aby mel rovny souboj proti super tanku.
    Noob tank s 0 upgradedama je snadna korist. Nema prakticky nic jak by mohl 1:1 konkurovat.

    Kdyz to vezmu kolem a kolem, tak po release me to bavilo vice nez ted. Neprijde mi, ze by ty zmeny a upravy byly k lepsimu.
    KORAL
    KORAL --- ---
    ASACHI: UI předělali docela dost. A chvíli trvá se vněm orientovat. Souhlasím, že to je docela tragické. Ale ještě ne úplně kničemu :-)

    pay 2 win tu uplně není i s málem se dá docela slušně zahrát, je to pak už jen hodně o skillu. Ale spíše co hru sráží dolu, jsou HW nároky a děsný propad fps ve velkých bitvách.

    A taky, že po dosažení lvl 100 už není nic co by člověka nutilo hrát dál. Krom K/D aby měl , lepší a lepší.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Ja jsem to zkousel hrat minuly tyden a ta hra je uprimne naprosto tragicka.
    Absolutne nepouzitelne UI, silene pay 2 win ...

    Nechapu co je to popadlo.

    Narval jsem do ty hry asi 1500 kdyz vysla a prijde mi, ze i tak mi chybi milion veci, abych byl v boji k necemu, takze si nedelam iluze, ze novacka to prestane bavit asi po 5 minutach.

    UI zase porazilo me
    KORAL
    KORAL --- ---
    Hra tak trochu utichla.
    Servery se už spojují, jelikož největší boom opadl.

    Celkově je hra stále dost náročná a autorum se nedaří vychytat optimalizaci. CZ/SK outfity už v podstatě skončili ve velkém a jsou spíše malé squady kamarádů, kteří ještě hrají.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Ahoj,
    server Woodman už není. došlo ke spojení se serverem Miller.
    Jinak za TR je tam několik outfitu CZ/SK.
    SNK
    SNK --- ---
    Cuz, jaky je tedka aktualne nejvetsi outfit na woodman za TR??
    KORAL
    KORAL --- ---
    Nový Patch Notes pro dnešní den.

    Seznam přeložený k nalezení - ZDE
    KORAL
    KORAL --- ---
    ASACHI: přesto, kdyby jsi si chtěl zahrát jen pro relax tak se ozvi :)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    KORAL: to je prave to posledni co se mi chce, me hrani v outfitu bavilo asi mesic, nez to prerostlo na operace kde je 500 lidi ...
    Ja to zase zkusim po nejakym vetsim patchi a dotahnu k tomu nekoho :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    ASACHI: Vím že na milleru je outfit Tarcové. Ti mají jak pozemní tak letecké jednotky. A zrovna Liberátory tam lítaj ostošest :-)
    Případně pokud ti nevadí začít od znova, můžeš k nim a nebo k nám za Vanu (podle toho co hraješ víc) a prostě hrát s dalšími lidmi.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Ten web vypada dobre.
    Me uz prestali vsichni kamaradi hrat a solo muj oblibeny liberator hrat nejde, takze ja uz to taky nejaky patek nehraju.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Mno nic, tady je to mrtvé. Začal jsem psát novinky na web www.planetside2.cz
    Je tam i forum, tak kdo třeba ještě hrajete, můžete zajít a pokecat a nebo se zeptat, atd ...
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak už nějaký pátek je venku optimalizační patch a musím říci, že se opravdu povedl.
    To co předtím na Ultra bylo nehratelné, tak ted bez problému s pruměrným FPS 55 při rozlišení : 1920x1200

    Přiznám se, že skáču mezi servery Woodman a Miller. S tím že na Milleru stále vládnou TRka, ale pokud si tam chcete zahrát jen tak tak i za jiné frakce s ehraje fajn.
    Woodman je přesný opak. Tam zase vládnou VSka a to díky outfitu KOTV. Tam je spolupráce opravdu skvělá a komunikace ingame nevázne a jede se ostošest.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam