• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KORALPlanetside 2



    http://www.planetside2.com/ - americké stránky. Oficiální SOE
    rozbalit záhlaví
    KORAL
    KORAL --- ---
    ASACHI: Co na to napsat :-) Hra je team,a le ten team musí mít aspon 12 členu stále online, aby něco maliko dokázal. Většinou na tebe naběhne zerg a neuděláš nic a nebo velkej outfit (celej platoon) aneuděláš taky nic.
    V PS1 i 10 lidi dokázalo hodně, to ve 2 nejde :(

    Jinak pro solo hráče tam moc šancí není, ale přesto trochu ano :-) Ale né s technikou no. Leda se držet zergu a v chumlu.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Me spise na ty hre hodne trapi aktualne, ze je to moc team based.
    Coz je zkripleno i tim, ze pridavaji vehicly, ktere jsou hlavne pro skupiny lidi.
    Neni tam nic do ceho by clovek mohl solo sednout a byt nejak uzitecny.

    A ruku na srdce, muj upgradovany tank ma co delat, aby mel rovny souboj proti super tanku.
    Noob tank s 0 upgradedama je snadna korist. Nema prakticky nic jak by mohl 1:1 konkurovat.

    Kdyz to vezmu kolem a kolem, tak po release me to bavilo vice nez ted. Neprijde mi, ze by ty zmeny a upravy byly k lepsimu.
    KORAL
    KORAL --- ---
    ASACHI: UI předělali docela dost. A chvíli trvá se vněm orientovat. Souhlasím, že to je docela tragické. Ale ještě ne úplně kničemu :-)

    pay 2 win tu uplně není i s málem se dá docela slušně zahrát, je to pak už jen hodně o skillu. Ale spíše co hru sráží dolu, jsou HW nároky a děsný propad fps ve velkých bitvách.

    A taky, že po dosažení lvl 100 už není nic co by člověka nutilo hrát dál. Krom K/D aby měl , lepší a lepší.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Ja jsem to zkousel hrat minuly tyden a ta hra je uprimne naprosto tragicka.
    Absolutne nepouzitelne UI, silene pay 2 win ...

    Nechapu co je to popadlo.

    Narval jsem do ty hry asi 1500 kdyz vysla a prijde mi, ze i tak mi chybi milion veci, abych byl v boji k necemu, takze si nedelam iluze, ze novacka to prestane bavit asi po 5 minutach.

    UI zase porazilo me
    KORAL
    KORAL --- ---
    Hra tak trochu utichla.
    Servery se už spojují, jelikož největší boom opadl.

    Celkově je hra stále dost náročná a autorum se nedaří vychytat optimalizaci. CZ/SK outfity už v podstatě skončili ve velkém a jsou spíše malé squady kamarádů, kteří ještě hrají.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Ahoj,
    server Woodman už není. došlo ke spojení se serverem Miller.
    Jinak za TR je tam několik outfitu CZ/SK.
    SNK
    SNK --- ---
    Cuz, jaky je tedka aktualne nejvetsi outfit na woodman za TR??
    KORAL
    KORAL --- ---
    Nový Patch Notes pro dnešní den.

    Seznam přeložený k nalezení - ZDE
    KORAL
    KORAL --- ---
    ASACHI: přesto, kdyby jsi si chtěl zahrát jen pro relax tak se ozvi :)
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    KORAL: to je prave to posledni co se mi chce, me hrani v outfitu bavilo asi mesic, nez to prerostlo na operace kde je 500 lidi ...
    Ja to zase zkusim po nejakym vetsim patchi a dotahnu k tomu nekoho :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    ASACHI: Vím že na milleru je outfit Tarcové. Ti mají jak pozemní tak letecké jednotky. A zrovna Liberátory tam lítaj ostošest :-)
    Případně pokud ti nevadí začít od znova, můžeš k nim a nebo k nám za Vanu (podle toho co hraješ víc) a prostě hrát s dalšími lidmi.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Ten web vypada dobre.
    Me uz prestali vsichni kamaradi hrat a solo muj oblibeny liberator hrat nejde, takze ja uz to taky nejaky patek nehraju.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Mno nic, tady je to mrtvé. Začal jsem psát novinky na web www.planetside2.cz
    Je tam i forum, tak kdo třeba ještě hrajete, můžete zajít a pokecat a nebo se zeptat, atd ...
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak už nějaký pátek je venku optimalizační patch a musím říci, že se opravdu povedl.
    To co předtím na Ultra bylo nehratelné, tak ted bez problému s pruměrným FPS 55 při rozlišení : 1920x1200

    Přiznám se, že skáču mezi servery Woodman a Miller. S tím že na Milleru stále vládnou TRka, ale pokud si tam chcete zahrát jen tak tak i za jiné frakce s ehraje fajn.
    Woodman je přesný opak. Tam zase vládnou VSka a to díky outfitu KOTV. Tam je spolupráce opravdu skvělá a komunikace ingame nevázne a jede se ostošest.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak jsem dneska byl na test serveru. Měl jsem vše na maximum, včetně stínu přídavných. jeidné co nebylo možno ovlivnovat bylo GPU Phys

    A níže píši sv postřehy a závěry.

    1. mimo boj se FPS drží na maximum co Vám GPU dovolí. U mě 140+ FPS To samé pokud dojde na boj cca 10 lidí.Stále brzdí GPU.

    2. v boji (a ted myslím pořádný boj v biolabu 3 stran) se FPS drží kolem 45 minimum ! Průměr je kolem 60 FPS. maximum 86.

    3. Nárust zátěže na CPU oproti aktuálnímu stavu je o 10%. takže žádný zázrak.

    4. Nové rozhraní kvituji s povděkem, tomu starému nic vytýkat nemohu, nové rozhraní je více alliení, hodí se hodně k VS.

    5. zapracovalo se i na zvýraznění toho kdo Vás zabil, spotovaných jednotkách a jejich HP.

    6. Celkově self heal u medika funguje rychleji, než tedkon. Rezist shield u HV ubejvá nechutně rychle, ale zase se nechutne rychle dobijí. Na prvním lvl ...



    Celkově si počkám na nasazení na ostrém provozu, ale pokud budou výsledky sorvnatelené jako na testu, pak se k PS opět přmknu a budu pařit. Jelikož to bude konečně hratelné.
    Ale jelikož znám SOE budu skeptik a počkám si. Jo mimochodem stále optimlizují, takže možná se ty minimální FPS j zvednou a nebo spadnou :-D No nechám se překvapit.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Ja se k tomu asi vratim, jen jsem teda zatim moc necetl co v tom patchi ma byt :)
    KORAL
    KORAL --- ---

    Budete hrát po optimaličaním Patch

    4 hlasy od 4 respondentů

      LOJZEE
      LOJZEE --- ---
      jo ja to dostal, ale bojim se to zapnout, apx az mi to dojede, tak me ta hra asi nebude bavit uz .) hrat to po trech dnech zas za pulku.)
      KORAL
      KORAL --- ---
      Takže jen tak mimochodem - každý kdo se lognul alespoň jednou minulý týden na svůj TR alt dostal 100% xp boost na 3 dny. Najdete ho v notifications a můžete ho odemknout na jakémkoliv charakteru, ale máte jen jeden na account takže ať to neodemknete na altovi xD.
      KORAL
      KORAL --- ---
      Takže

      Po nainstalování dalších 6GB (celkem 12GB) nenastala žádná změna. Z toho lze uvozovat, že této hře bohatě stačí 6GB RAM a doporučovaných 8GB není potřeba.

      V tuto chvíli má na vliv FPS jen dvě věci :

      1. Grafika - nejlépe SLI

      2. CPU - nejlépe 5GHz
      KORAL
      KORAL --- ---
      Tak jsem to testoval a zkoušel s 12GB RAM.
      Nárust FPS : 0 Min/Max
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam