• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PHOW_SAATCHCMS MADE SIMPLE - nejintuitivnější CMS
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    CRAZY_IVAN: jednoznakovky? tak ty bych urcite vyuzil... (jakoze povolanim jsem DTPak ;) daj se nekde sosnout? dik moc
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    dál jsem dělal pluginy jako

    smarty tag na embedování youtube/vimeo videa
    smarty tag na typografii (aby nebyly jednopísmena na koncích řádků atp.)

    no je toho spousta za ten těch 18 měsíců, co s tim CMSkem pracuju
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    CRAZY_IVAN: parada, casem urcite neco budu mit - stran modulu ;)

    jinak nepouzivam templaty, vicemene si vsechno datluju sam... a ted jsem zjistil, ze vsude se mi to zobrazuje spravne, jen v tom podelanym IE mi to zas dela pravej a dolni okraj... http://www.wlashack.com/
    takze jdu prozkoumat, jakej hack bude potreba
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Kdyby byla potřeba nějaká rada, jsem k dispozici a pokusím se pomoct, pokud budu mít chvilku.

    Prošlo mi na tomhle systému rukama XX webů a tvořil jsem + upravoval dost modulů + pluginy atp.
    BULHI
    BULHI --- ---
    musim rict, ze jsem o tomhle systemu nevedel, ale vypada to zajimave.. neco novyho a jednoduchyho na maly projekty by se mi hodilo, urcite to testnu
    JTP
    JTP --- ---
    Z historických důvodů :) WP znám a používám delší dobu...
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    JTP: z jakyho duvodu delas slozitejsi veci ve WP, resp. co CMSMS neumi, ze je treba to delat ve WP?!
    JTP
    JTP --- ---
    Já ho taky používám, na úplně jednoduché weby mi ale stačí polský QuickCMS, který pracuje se statickými soubory (bez SQL), nebo WolfCMS, který mi přijde hodně jednoduchý a svižný. CMSMS beru jako mezistupeň mezi těmi malými a WordPressem, který používám na složitější věci. Dobře, že je z čeho vybírat...
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    CRAZY_IVAN: hlavne diky cistymu php kodu a pochopitelnymu rozhrani... Drupal je na zacatku docela spatne pochopitelnej a navic mi neustale na necem padal, kazdej druhej modul delal problemy, CMS Made Simple mi jede od zacatku bez problemu a pokud jsem na necem zakysnul, tak to melo pomerne hodne snadny reseni...

    zatim mam hotovej jeden web http://caffeine.cz/
    a ted delam jeden pro kamose, tam je zatim hotovej jen layout a bude se to ted plnit a ladit http://temp.wlashack.com/
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    PHOW_SAATCH: já na tom udělal už asi 30 webů

    a souhlas, proti joomle a všem podobnejm je na úpravy atp. nejlepší
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    CRAZY_IVAN: protoze ho krome nas dvou zrejme nikdo nepouziva... ja zkousel WordPress, Drupal a skoncil jsem u CMS Made Simple, prijde mi nejintuitivnejsi a nejodladenejsi... uz na tom rozjizdim druhej web... ale evidentne o nem moc lidi nevi ...
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Sakra, proč tu nic neni? Takové dobré CMSko a nic tu neni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam