• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    T_Y_L: Rypsové stuhy má i stoklasa, ale nejsou tak měkké. Klasika je bavlna, viskoza nebo hedvábí a jméno jednoduše klobouková stuha. Našla jsem tady klasiku i polyester https://www.stuha.cz/eshop-kategorie-kloboukove-stuhy.html . Polyester má výhodu že se mnohem méně špiní.
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    DEB: Bohužel Tonak od toho dává úplně ruce pryč. Švadlena by to prý zvládla, ale mam ji donest tu stuhu - což je taky problém. Nakonec jsem zašel za níže uvedenou Jolanou Kotábovou, která to udělá.
    DEB
    DEB --- ---
    T_Y_L: hmm napada me krejci by to mohl/a zvladnout a nebo potom zkusit se spojit nejak s tonak jestli nedelaji upravy
    T_Y_L
    T_Y_L --- ---
    Zdravím,
    nevíte někdo o nějaké opravně klobouků v Praze? Potřeboval bych na pár kloboucích (pánských) vyměnit stuhu. Případně místo, kde bych ty stuhy alespoň koupil.

    Díky
    KAILA
    KAILA --- ---
    CORNELA: asi píšu pozdě: http://www.jolanakotabova.cz/aktuality.php je přestěhovaná na smíchov
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Radio Prague - Czech milliner helps women get ahead
    http://www.radio.cz/en/section/in-focus/czech-milliner-helps-women-get-ahead
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    CORNELA: zkus Rooyiu pokud ještě existuje, dřív tam tyhle mrňavý měli - červené a černé ;)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SKLIBA: tak jsem nakonec dostala něco jiného
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DIABOLUS: dobrá shoda, před Vánoci jsem si od nich pořídila kapitánku
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    Tak mi prý bude pořízen klobouček na zimu od firmy Karpet :)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    MUFLONEK: já se do Prahy dostanu až příší pátek :/
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    GOBERS: byla jsem tam včera... a bylo to už dost přebrané:O( Jinak teda ano je to Charvátova - z Národky se tam dá dostat takovým průchodem...
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    GOBERS: To vypadá jako "Textile house secondhand" v Charvátově ulici.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    DIABOLUS: Projdes od tramvaje nakupnim centrem k otocne sose Kafkovy hlavy a das se doleva, tam to je. Dvoupatrovy sekac.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    GOBERS: přesná adresa by nebyla? moc se tam nevyznám..
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    V second handu na Narodni tride (za obch. centrem) maji vyprodej klobouku po 200 a 300 korunach. Jeste jich tam maji nekolik desitek, panske i damske. Doporucuji a rovnou si jeden odnasim.
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    kamenicka.... v postate primo na zaastavce.. asi jedina moistka v Praze...
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    ALEXIS: Vida, potřebuju si taky nechat trochu upravit a opravit jeden klobouk. Snad to příští týden stihnu. Pak podám hlášení.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    COMODOR_FALKON: ja som dostala tip, ze modistka na Kamenickej by mohla zvladat opravy, ale este som sa tam ani sama nedostala, takze nemozem potvrdit, ze je to naisto...
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    S tim jak se ohlasila zima, znovu se urgentne prihlasila potreba opravy (a vycisteni) klobouku...
    (rozpadl se prymek)

    Mate nekdo nejake doporuceni...?

    Zel Tonak nema ani vlastni opravnu, ani s nikym nespolupracuje...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam