• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUZKAOUKlobouky, čepice, hučky. Nechte na hlavě!
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    kamenicka.... v postate primo na zaastavce.. asi jedina moistka v Praze...
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    ALEXIS: Vida, potřebuju si taky nechat trochu upravit a opravit jeden klobouk. Snad to příští týden stihnu. Pak podám hlášení.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    COMODOR_FALKON: ja som dostala tip, ze modistka na Kamenickej by mohla zvladat opravy, ale este som sa tam ani sama nedostala, takze nemozem potvrdit, ze je to naisto...
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    S tim jak se ohlasila zima, znovu se urgentne prihlasila potreba opravy (a vycisteni) klobouku...
    (rozpadl se prymek)

    Mate nekdo nejake doporuceni...?

    Zel Tonak nema ani vlastni opravnu, ani s nikym nespolupracuje...
    SAL
    SAL --- ---
    Měli byste tip, kde sehnat různé šátky typu tunel ale na hlavu? Všude vidím jen tunel na krk...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Moje nejnovější akvizice... ;-)

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    a ještě jedna zavinutá Eclectica

    SAN_IN_DA_SOUL
    SAN_IN_DA_SOUL --- ---
    Nemáte někdo náhodou cylindr k zapůjčení? Ideálně umolousanej, opotřebovanej a kdovíco ještě - bude součástí masopustního kostýmu. Úmyslně ho ničit nebudu, spíš abych s ním nemusela zacházet jako se sakramentem. Odměna jistá! (Praha)
    MALKE
    MALKE --- ---
    ECLECTICA: Jsme viděly tentýž, taky jsem nad ním váhala, ale pak jsem vzala ten, co jsem měla včera. Ono se to dá i takhle, když se to nesloží do trojúhelníku, ale jen se kus založí - ale je tam samozřejmě to naprosto ohavné sešití (moc jsem nepochopila, k čemu to má sloužit), a navíc je to pochopitelně těžší. Ovšem také teplejší, zima je před náma...:c)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MALKE: ta tunelovitost mě tak čílí! Viděla jsem krásný šátek, tmavěmodrý se stříbrnými hvězdičkami (ahm) a taky to bylo sešité :/
    MALKE
    MALKE --- ---
    Jako vždycky to zachránili Vietnamci. Akorát musím tu podivnou tunelovitou věc ještě rozpárat. Dala jsem se na kytičky, zjevně stárnu a blbnu.

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Dneska se mi myslím povedla pěkná hnědo-béžová variace s hnědou a béžovou krajkou a hezkým copem po straně. Zítra plánuju něco podobného, pokud budu mít náladu, tak se možná i vyfotím ;)
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    BEDRICH_: když mně ty třpytivé věci sluší :)
    Momentálně se chystám ještě na krajky, zítra jdu na koncert, tak se chci vyparádit ;)

    Krajky a madeiry - Velkoobchod STOKLASA
    http://www.stoklasa.cz/krajky-a-madeiry-x2s0167
    BEDRICH_
    BEDRICH_ --- ---
    ECLECTICA: opakovani dela mistry:D jde ti to dobre zeno.) a mas na to oblicej coz je fajn, jen ty barvy dovytunit a vystrihat se lesklych a trpytivych veci
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    VERCASKOCKAMA: to, co mám na fotce, kterou sem dávala ZUZKAOU, je teprve můj třetí výtvor, a věřím, že tím moje kreace ještě nekončí. To základní vázání je vcelku jednoduché, ale pravda, grif ještě taky nemám.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Eclectica v turbanu

    VERCASKOCKAMA
    VERCASKOCKAMA --- ---
    ECLECTICA: Tohle je fakt pěkné... Akorát u mě teda zůstane asi jen u obdivu, protože si na hlavě umím šátek uvázat jen do podoby selky v kravíně, no.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Tohle je nádhera... rozhodně žádná lesana bez antiperspirantu!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam