• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EGOfoursquare - check-in, badges, friends etc.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Poptam se, 4sq uz nelze používat bez toho swarmu? Zrovna nedavno jsem 4sq začal používat a ten zatracenej swarm se do toho začal plést..
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pokud jste na colours of ostrava, checkujte se ve 20h. pokus o ziskani super swarmu.
    KERB
    KERB --- ---
    MARTY_CTM: jo aha uz to vidim, ty nemas zaply v nastaveni "new foursquare sneakpeak"
    KERB
    KERB --- ---
    MARTY_CTM: ja mam ios a zadny worldwide prepinani tam nemam.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    MARTY_CTM: A ten screen je problém?
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    KERB: Na Swarmu to není. Hele nevim, nemám možnost se podívat na Droida, ale na iPhonu to mam na 4sq normálně vedle toho přepínače nearby/worldwide, jak už jsem napsal.
    KERB
    KERB --- ---
    MARTY_CTM: na swarmu nebo na 4sq? nikde to tam nevidim
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    EXAGE: Na Droidu do bude jinak než na iOS. Hledej :D
    foursquare android friend map - Hledat Googlem
    https://www.google.cz/...ms&tbm=isch&sa=X&ei=OEzGU8z8BKaj4gSxjIG4Dw&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=705
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    MARTY_CTM: Muzes mi udelat screen, nevim kde to hledat.. :-/ tech obrazovek je tam si 10..
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    EXAGE: KERB: Na iOS to jde, nahoře jak je přepínač nearby/worldwide, tak vedle je mapa.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    KERB: Já měl právě pocit, že jsem to tam po instalaci viděl.. tak asi neviděl protože teď ať dělám co dělám, nic nevidím.
    KERB
    KERB --- ---
    EXAGE: nevim jak na androidu ale na iosu to nejde
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Ahoj, včera jsem začal foursquare používat a rád bych věděl, zda je možné v app pro Android nějak vidět mapu a na ní kde se nachází všichni moji přátelé... Díky.
    KERB
    KERB --- ---
    MUI: presne nechapu proc to delej
    KERB
    KERB --- ---
    RUTHLESS: presne, vse se zjednodusuje v dnesni dobe a oni z toho udelaj 2 aplikace, skoro mam chut prejit na yelp
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Nepoužívám a věřím, ze ještě nějakou dobu nebudu muset. Dle mého VELKÝ krok vedle
    KERB
    KERB --- ---
    pouzivate nekdo ten Swarm? nechapu proc mi porad sviti nahore ikona location services i kdyz jsem na homescreenu telefonu. mam vyplou tu novou funkci ukazovani kde jsem, mam jen ukazani checkinu pratelum, tak nechapu proc porad pouziva ten location service
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Takze po jedne zamitnute zadosti a temer roce cekani je na svete o jednoho SU1 vic (:
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    mam dotaz, byla jsem v zahraničí a nešlo se mi checkovat přes apk v androidu, taky se mi to povedlo odinstalovat, že nainstaluju znova, ale toho nejsem uz tejden schopna. přes google play se mi to najde, ale poslední krok instalovat prostě ne a nejde, přes jiny stranky (androadict atp) taky ne. Pak mě napadlo to stahnout do pc a poslat mejlem, stahnout přílohu v tel, ale nejde mi to ani do pc..
    Nevíte, co s tím? nějakej link, kde to jde atp? dikes!
    PIPPO_SPARK
    PIPPO_SPARK --- ---
    ahoj vazeni...
    muzu pozadat nekoho o opravu?
    Kamaradi si zalozili spot,kde makaji,ale nehodilo jim to na Prahu Cerny Most,ale Jahodnici.
    Pritom adresa spotu je spravne /pravdepodobne zadali rucne/, ale na mape to ukazuje spatne.A kdyz prijedu na Cernak ja,tak spot nevidim jako blizkou moznost.

    Jde o TOČENÁ ZMRZLINA A RYCHLÉ OBČERSTVENÍ MAKRO ČERNÝ MOST,Chlumecká 2424. Stanek je tam uz rok, funguje, spot je vyuzivan prakticky, i kdyz decentne.Asi prave proto, ze hazeji check-in oni dva nejcasteji,tak jim 4sq spot nabizi, ale zakaznikum ne, coz je skoda, pac v samotnem Makru se lidi checkuji bezne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam