• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EGOfoursquare - check-in, badges, friends etc.
    Venované užívateľom využívajúcich čím ďalej sa rozvijajúcej služby foursquare. Pre viac info www.foursquare.com
    rozbalit záhlaví
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    iphonaci nemate problem s tema emotikonama nb jak to nazvat.. ty kraviny k ikonce checkinu. mi na ios7 vyjede pri checku klavesnice a zakryje ten spodni prehled ikonek, je tam v radku nejaky predvyber a ikonka snad pro dalsi, ale ta nic nedela.. anebo teda dela neco, co pres klavesnici nevidim..
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    Mě se to nový 4sq fakt líbí, nový funkce jsou super a skvěle to funguje v kombinaci se Swarmem.
    APIN
    APIN --- ---
    MIKE23: je na čase si úplně zrušit profil, připomíná to fejsbukvici...
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Profily v internetové aplikaci přepnuty na nový svěží vzhled

    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    TOMBRIDER: Nelze, osobně také od 4sq odcházím ....
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    The Foursquare Blog — A brand new Foursquare, with a brand new logo and look, is almost ready for you
    http://blog.foursquare.com/post/92636287198/a-brand-new-foursquare-with-a-brand-new-logo-and-look
    APIN
    APIN --- ---
    Já jsem 4sq z mobilu odinstaloval a přestal používat před několika měsíci, co ho zkurvili tím swarmem. Účet si ještě chvíli nechám kvůli cesťáku, ale brzy ho taky zruším...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Já jen jestli neexistuje nějak ten swarm vypnout.. Holt si zvyknu :D
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    TOMBRIDER: Tim nechci říct, že tomu nějak fandim, samozřejmě mít to v jedný app bylo ideální, ale rozhodně to nevyvolává tak bouřlivý reakce a taky to nepřestanu používat, jako všichni co řvou :) Je to asi jen o tom, umět přijmout novou věc. Řvát a kritizovat umí každej :)
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    TOMBRIDER: Aha, tak už to asi nejde :) Swarm je právě jednoduchej. Máš obrazovku Nearby (vidíš kde jsou kámoši aniž by se čekli), pak klasickou timeline a pak plans, což je taky super (a ve 4sq to neni). Je to jasný jako facka - na checknutí přeskočíš do Swarmu a na info o venue přeskočíš do 4sq. Trvá to asi půl sekundy, takže mě to nijak nezdržuje :) Ale jestli někdo skáče sem a tam, tak chápu, že ho to sere. Oni to rozdělili právě proto, že 95% uživatelů používalo 4sq buď jen na čekování nebo jen na "explore" a jen 5% na oboje stejně. Ale jak ukazuje, tak to se spokojeností po splitu přesně na opak, 95% lídí řve a jen minimum je spokojených jako já :D
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MARTY_CTM: Mně se právě na fsq nešlo už checkknou bez instalace swarmu.. Ten swarm mi příjde nějak zbytečně komplikovanej a je hodně divný jak přeskakujou ty dvě aplikace mezi sebou.. jako byto nešlo nějak řádně graficky sloučit.. Holomci :)
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    TOMBRIDER: Zatim by to jít mělo, ale co nevidět přijde update, kterej to rozdělí definitivně. Mě se Swarm líbí a ten split mi nevadí, nijak mě to neobtěžuje, 4sq používám hlavně na checkování a kontakt s lidmi, na to je Swarm ideální. A když chceš najít něco v okolí nebo si o nějakém venue něco zjistit, tak mrkneš do Foursquare app. Ale jsem asi jeden z mála, soudě podle reakcí na internetech.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Poptam se, 4sq uz nelze používat bez toho swarmu? Zrovna nedavno jsem 4sq začal používat a ten zatracenej swarm se do toho začal plést..
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    pokud jste na colours of ostrava, checkujte se ve 20h. pokus o ziskani super swarmu.
    KERB
    KERB --- ---
    MARTY_CTM: jo aha uz to vidim, ty nemas zaply v nastaveni "new foursquare sneakpeak"
    KERB
    KERB --- ---
    MARTY_CTM: ja mam ios a zadny worldwide prepinani tam nemam.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    MARTY_CTM: A ten screen je problém?
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    KERB: Na Swarmu to není. Hele nevim, nemám možnost se podívat na Droida, ale na iPhonu to mam na 4sq normálně vedle toho přepínače nearby/worldwide, jak už jsem napsal.
    KERB
    KERB --- ---
    MARTY_CTM: na swarmu nebo na 4sq? nikde to tam nevidim
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    EXAGE: Na Droidu do bude jinak než na iOS. Hledej :D
    foursquare android friend map - Hledat Googlem
    https://www.google.cz/...ms&tbm=isch&sa=X&ei=OEzGU8z8BKaj4gSxjIG4Dw&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=705
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam