• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KORDAiPad | iPadOS!
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DUKED: ono existuje serato na ios? Já měl za to, že akorát nějakej remote. Já používám na 8gb ram - ipad pro m1 traktor konzoli a na ní Algoridim Djay (mnohem lepší než origo traktor aplikace) a bez problémů, syn to provozuje na svým pro 10.5, který má 4gb ram a taky bez problémů
    On existuje na ios nějaký hypervisor na virtuálky?
    DUKED
    DUKED --- ---
    HONCKA: Serato a virtualku, navic jsem celkem cune, tak 16 bude lepsi volba, myslim
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DUKED: co jsem viděl testy, tak 16gb ram je pokud na tom nestriháš videa celkem zbytečný a to samý úložiště mám m1 256, dělám na tom hudbu, hraju hry a pak konzumace obsahu a nějak ani na tom s místem nebojuju
    DUKED
    DUKED --- ---
    CROSS: Taky zklamani.
    Ad ipad : Jedu ipady od ipadu2, mel jsem ruzne verze(mini, air, pro), ted aktualne m2 pro, pokud na wwdc nepredstavi opravdu uzitecne funkce, naklikam air m3 s 16gb a ipad pujde z domu
    CROSS
    CROSS --- ---
    DUKED: "pro" :-]

    Ale neznám teda nikoho, kdo by na tom něco "pro" dělal. To samo neznamená, že takoví lidé nejsou, ale objemy tím asi moc nenaženou.

    A jinak jsem zklamanej, žena chce Mini a doufal jsem, že na něj taky dojde, a…
    DUKED
    DUKED --- ---
    PEJR: jj, wwdc ke az v cervnu
    PEJR
    PEJR --- ---
    DUKED: Furt jen ipad os?
    DUKED
    DUKED --- ---
    11” pro s 1TB, nanotexturou a cellular je za 56990
    13” pro s 2TB, nanotexturou a cellular je za 78990

    To uz je fakt jen pro nadsence :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    HONCKA: Zadny problem. Mys i klavesnice (oboje logitech) jsou BT
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Občas to jde, ale dneska jsem s tím měl pořád problém - klávesnice a myš standard drátová připojená do docku
    DUKED
    DUKED --- ---
    HONCKA: Od kdy? Par dni jsem ipad na externi monitor nepripojoval, ale nemel jsem s tim problem. Zkusim a dam vedet
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    mám takovou haluz, když používám ipad pro s externím monitorem, klávesnicí a myší přes stage manager, tak mi nefunguje klávesnice v safari, když to mám na externím monitoru, ale když to okno přesunu na ipad, tak tam funguje
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    ZLOOFINA
    ZLOOFINA --- ---
    PEJR: jojo, to jsem nasla, ale presne jak pises - neukazuje to tu strukturu co hledam :/
    PEJR
    PEJR --- ---
    ZLOOFINA: Je tam na to appka, jen necekej ze ram najdes nejakou adresarovou strukturu systemu. K tomu te iOS nepusti

    Your files in one place - Apple Support (IN)
    https://support.apple.com/en-in/102570#:~:text=On%20your%20iPhone%20or%20iPad%2C%20you%20can%20store%20and%20edit,files%20in%20the%20Files%20app.
    ZLOOFINA
    ZLOOFINA --- ---
    FLLIP: jeziis, dekuju, funguje! Nenapadlo by me kliknout na sdilet… s tema aplikacema to byl priklad, nedokazu najit nic. Chtela bych se podivat na disk co tam vsechno je a nejak si to spravovat, ale ani ten nemuzu najit. Ale to bude asi na dyl, dekuju za ten prekladac, to pro zacatek staci! :)
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    ZLOOFINA: Vyberes v prohlížeči text, dáš sdílet a vybereš DeepL. Překlad je hotovy, až tak jednoduché to je. Co znamená složka s aplikacemi? Pokud chceš mít aplikace v nějaké složce, tak si ji musíš vytvořit.
    ZLOOFINA
    ZLOOFINA --- ---
    Lide zlati dobri. Dostala jsem v praci ipad, a soucasne mi umrel doma notas, takze na nem ted potrebuju psat i ukoly z danstiny. Pouzivam firefox a sem zvykla si vsechno psat dansky do online writeboxu a obcas text oznacit a prekontrolovat ho deepl pluginem, kterej mi hodi bublinu s ceskym textem. A tady jsem v pasti, pac tehle kram mi to porad hazi do nejakyho appletranslatoru, kterej neumi ani cesky, natoz dansky. Da se to nejak premluvit? Ipad mam v ruce prvne a ac na kompy nejsem uplne leva, tohle me teda dostalo, nedokazu v tom najit ani slozku s aplikacema.
    DUKED
    DUKED --- ---
    KAZATELL: externi disk, jedna data partition, nemoznost formatovat disk, celkove prostredi


    HONCKA: jo, dalsi vec
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DUKED: Já vidím jako největší problém safari, kde nejde deaktivovat v desktop modu funkce jako bounce to reload a celkem nasere, když máš rozepsaný na webu formulář, vyskroluješ nahoru, trochu to přeženeša reloadneš stránku, kde ti zmizí vše co si dělal (mám myš se setrvačníkem tj se mi to stávalo pravidelně). Dál bordel v klávesnicích, mám nainstalovanou swipe a musel jsem k tomu mít ještě default českou, jinak mi to česky nepsalo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam