• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KORDAiPad | iPadOS!
    20 Must Have iPad aplikaci - input

    Results



    Širší debatu o nedostatku konektorů směřujte sem: [ Tablet ] | Existuje také klub [iBooks 2, iBooks Author]

    rozbalit záhlaví
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DUKED: tak to jo, já se bavím o ipadu, tam jsem fakt ale za tu dobu co mám na žádný limit s ram nenarazil a to s tím dělám celkem psí kusy, jediný co nedělám je, že na tom nestříhám video, tam by to teoreticky mohlo narazit
    DUKED
    DUKED --- ---
    HONCKA: Ja to napsal neuplne, myslel jsem macbook. To je ta silena produktova rada :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DUKED: ono existuje serato na ios? Já měl za to, že akorát nějakej remote. Já používám na 8gb ram - ipad pro m1 traktor konzoli a na ní Algoridim Djay (mnohem lepší než origo traktor aplikace) a bez problémů, syn to provozuje na svým pro 10.5, který má 4gb ram a taky bez problémů
    On existuje na ios nějaký hypervisor na virtuálky?
    DUKED
    DUKED --- ---
    HONCKA: Serato a virtualku, navic jsem celkem cune, tak 16 bude lepsi volba, myslim
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DUKED: co jsem viděl testy, tak 16gb ram je pokud na tom nestriháš videa celkem zbytečný a to samý úložiště mám m1 256, dělám na tom hudbu, hraju hry a pak konzumace obsahu a nějak ani na tom s místem nebojuju
    DUKED
    DUKED --- ---
    CROSS: Taky zklamani.
    Ad ipad : Jedu ipady od ipadu2, mel jsem ruzne verze(mini, air, pro), ted aktualne m2 pro, pokud na wwdc nepredstavi opravdu uzitecne funkce, naklikam air m3 s 16gb a ipad pujde z domu
    CROSS
    CROSS --- ---
    DUKED: "pro" :-]

    Ale neznám teda nikoho, kdo by na tom něco "pro" dělal. To samo neznamená, že takoví lidé nejsou, ale objemy tím asi moc nenaženou.

    A jinak jsem zklamanej, žena chce Mini a doufal jsem, že na něj taky dojde, a…
    DUKED
    DUKED --- ---
    PEJR: jj, wwdc ke az v cervnu
    PEJR
    PEJR --- ---
    DUKED: Furt jen ipad os?
    DUKED
    DUKED --- ---
    11” pro s 1TB, nanotexturou a cellular je za 56990
    13” pro s 2TB, nanotexturou a cellular je za 78990

    To uz je fakt jen pro nadsence :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    HONCKA: Zadny problem. Mys i klavesnice (oboje logitech) jsou BT
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Občas to jde, ale dneska jsem s tím měl pořád problém - klávesnice a myš standard drátová připojená do docku
    DUKED
    DUKED --- ---
    HONCKA: Od kdy? Par dni jsem ipad na externi monitor nepripojoval, ale nemel jsem s tim problem. Zkusim a dam vedet
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    mám takovou haluz, když používám ipad pro s externím monitorem, klávesnicí a myší přes stage manager, tak mi nefunguje klávesnice v safari, když to mám na externím monitoru, ale když to okno přesunu na ipad, tak tam funguje
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    ZLOOFINA
    ZLOOFINA --- ---
    PEJR: jojo, to jsem nasla, ale presne jak pises - neukazuje to tu strukturu co hledam :/
    PEJR
    PEJR --- ---
    ZLOOFINA: Je tam na to appka, jen necekej ze ram najdes nejakou adresarovou strukturu systemu. K tomu te iOS nepusti

    Your files in one place - Apple Support (IN)
    https://support.apple.com/en-in/102570#:~:text=On%20your%20iPhone%20or%20iPad%2C%20you%20can%20store%20and%20edit,files%20in%20the%20Files%20app.
    ZLOOFINA
    ZLOOFINA --- ---
    FLLIP: jeziis, dekuju, funguje! Nenapadlo by me kliknout na sdilet… s tema aplikacema to byl priklad, nedokazu najit nic. Chtela bych se podivat na disk co tam vsechno je a nejak si to spravovat, ale ani ten nemuzu najit. Ale to bude asi na dyl, dekuju za ten prekladac, to pro zacatek staci! :)
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    ZLOOFINA: Vyberes v prohlížeči text, dáš sdílet a vybereš DeepL. Překlad je hotovy, až tak jednoduché to je. Co znamená složka s aplikacemi? Pokud chceš mít aplikace v nějaké složce, tak si ji musíš vytvořit.
    ZLOOFINA
    ZLOOFINA --- ---
    Lide zlati dobri. Dostala jsem v praci ipad, a soucasne mi umrel doma notas, takze na nem ted potrebuju psat i ukoly z danstiny. Pouzivam firefox a sem zvykla si vsechno psat dansky do online writeboxu a obcas text oznacit a prekontrolovat ho deepl pluginem, kterej mi hodi bublinu s ceskym textem. A tady jsem v pasti, pac tehle kram mi to porad hazi do nejakyho appletranslatoru, kterej neumi ani cesky, natoz dansky. Da se to nejak premluvit? Ipad mam v ruce prvne a ac na kompy nejsem uplne leva, tohle me teda dostalo, nedokazu v tom najit ani slozku s aplikacema.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam