• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACKYTZdravotní sestřičky
    BODLINKA
    BODLINKA --- ---
    kolegyně, nemáte některá schované ty pěkné sestřičkovské šatičky se zástěrou co se nosili dříve? my je měly na praxi, ale asi se vyhodily. sháním je na tábor jako stylový úbor zdravotnice ;)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    sem doufal v nejaky sexy fotky :)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    ALDETRUDA: No, ta voška je fakt k ničemu, pokud vím, měly se i rušit. Neučí se tam prakticky nic jinýho než na zdrávce a ani k tomu titulu v nemocnicích, IMHO, moc nepřihlíží. A v zahraničí se to neuznává vůbec. Když už se pachtit s nějakým studiem, tak ten bakalář, mno. Já jsem letos přihlášená k přijímačkám na druhou lékařskou, tak jsem zvědavá :o)
    KLARINULA
    KLARINULA --- ---
    LUCIEW: ja 2APA :)
    LUCIEW
    LUCIEW --- ---
    KLARINULA: 3AVS, snad se dokopu se statnicim :)
    VITECH
    VITECH --- ---
    Ahoj, má přítelkyně píše bakalářku a potřebovala by poradit nějaké zdroje na téma "rehabilitace dýchacích cest po hrudních výkonech (plicní resekci)". Nevíte prosím o něčem? Nějaká vhodná literatura? Díky
    LENCA
    LENCA --- ---
    já jsem taky pro Bc., mám sice oboje, ale voška mi je dá se říct k ničemu. Nevím jak je to v Praze, ale dá se zvládnout Bc. s dítětem (sama jsem to tak dělala). Dojížděla jsem z Brna do Zlína. A moje kamarádka dokonce se 2 maličkými dětmi dojíždí z Brna do Pardubic a bez problémů..ale je to velký opruz..pokud se do toho zakousneš uteče to strašně rychle :-)
    ALDETRUDA
    ALDETRUDA --- ---
    TALANKA: KLARINULA: Já jsem si mysela, že pro začátek zkusím vošku a pak se uvidí, co dál (pokud teda vůbec něco dál)... Myslíte, že to nemá cenu? Upřímně řečeno, ta finanční stránka studia na soukromé vš mě trochu odrazuje, ale pokud se to nakonec v praxi vyplatí, budu o tom ještě přemýšlet.
    KLARINULA
    KLARINULA --- ---
    LUCIEW: a na jakym ss oboru? :)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    No, i spousta kamarádek si udělala s dětma i Karlovku. Sice prý opruz, ale daly to
    LUCIEW
    LUCIEW --- ---
    souhlas, taky jsem na Duskovce a myslim, ze neni moc problem ji udelat ani kdyz mas x deti a full time job
    KLARINULA
    KLARINULA --- ---
    presne..ja jsem na Duskovce a sice tam neni dalkovy studium, ale vychazej tam pracujicim vstric...ale je to soukroma no..
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    To je spíš lepší udělat si Bc. Voška je dost k ničemu v týhle době, už
    ALDETRUDA
    ALDETRUDA --- ---
    Ahoj, uvažuju (zatím hypoteticky:)) o dálkovém studiu na voš zdravotnické v Praze (ul. 5.května). Nevíte, jak je to s praxí? Kolik jí je? A jaká je náročnost studia? Myslíte, že se to dá zvládnout s dítětem, časem třeba i se dvěma?
    CULI
    CULI --- ---
    caute sestry :) neni tady nejaka, co pracuje v UK a vyrizovala si práci pres agenturu? :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    TYCZKA: Dělala jsem tam při škole a pak i při práci a doporučuju... Výborná spolupráce, rozumná domluva...
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Kdybyste některá sháněla brigošku, tak tady berou nový holky na hlídání dětí s podmínkou zdravotnickýho vzdělání... šéfová je sympa baba :)

    Hlídání dětí Praha a okolí, babysitting, chůva na hlídání doma | Chůvička
    http://www.chuvicka.cz/

    a kontaktní formulář:
    CHUVICKA - Hlídání dětí - nabídky a poptávky, odborná péče o děti, individuální hlídání dětí
    http://www.chuvicka.cz/zamestnani.html
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    KLARINULA: Duškova - ale mám ji dávno hotovou...a tenkrát to nebyla VŠ, ale vyšší....
    LUCIEW
    LUCIEW --- ---
    Duskova....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam