• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACKYTZdravotní sestřičky
    KLARINULA
    KLARINULA --- ---
    LUCIEW: a na jakym ss oboru? :)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    No, i spousta kamarádek si udělala s dětma i Karlovku. Sice prý opruz, ale daly to
    LUCIEW
    LUCIEW --- ---
    souhlas, taky jsem na Duskovce a myslim, ze neni moc problem ji udelat ani kdyz mas x deti a full time job
    KLARINULA
    KLARINULA --- ---
    presne..ja jsem na Duskovce a sice tam neni dalkovy studium, ale vychazej tam pracujicim vstric...ale je to soukroma no..
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    To je spíš lepší udělat si Bc. Voška je dost k ničemu v týhle době, už
    ALDETRUDA
    ALDETRUDA --- ---
    Ahoj, uvažuju (zatím hypoteticky:)) o dálkovém studiu na voš zdravotnické v Praze (ul. 5.května). Nevíte, jak je to s praxí? Kolik jí je? A jaká je náročnost studia? Myslíte, že se to dá zvládnout s dítětem, časem třeba i se dvěma?
    CULI
    CULI --- ---
    caute sestry :) neni tady nejaka, co pracuje v UK a vyrizovala si práci pres agenturu? :)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    TYCZKA: Dělala jsem tam při škole a pak i při práci a doporučuju... Výborná spolupráce, rozumná domluva...
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Kdybyste některá sháněla brigošku, tak tady berou nový holky na hlídání dětí s podmínkou zdravotnickýho vzdělání... šéfová je sympa baba :)

    Hlídání dětí Praha a okolí, babysitting, chůva na hlídání doma | Chůvička
    http://www.chuvicka.cz/

    a kontaktní formulář:
    CHUVICKA - Hlídání dětí - nabídky a poptávky, odborná péče o děti, individuální hlídání dětí
    http://www.chuvicka.cz/zamestnani.html
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    KLARINULA: Duškova - ale mám ji dávno hotovou...a tenkrát to nebyla VŠ, ale vyšší....
    LUCIEW
    LUCIEW --- ---
    Duskova....
    KLARINULA
    KLARINULA --- ---
    neni tu nekdo z VS DUskova?..nebo SZS RUska?
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    BLACKYT: kuji za radu;)
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    PSYCHOPATICK: tak to asi bohužel:( ale zkus třeba neco najit na spolužácích, vetšinou si každej takhle založí třídu a tak...
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    BLACKYT: já bych právě potřebovala někoho z těchto ročníku...
    BLACKYT
    BLACKYT --- ---
    PSYCHOPATICK: už ne, ale studovala jsem na 1.LF
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    Ahoj, mohu se zeptat studuje tady někdo ve 2. či 3. ročník na UK?
    KELTIK
    KELTIK --- ---
    CULI: Ne jsem na magistru.
    CULI
    CULI --- ---
    KELTIK: jejda mame, to je teda pekne mimo misu, muzes planovat treba krizovy plan nemocnic, ze ? to taky neni prdel, co jsme se ucili! a toto mos bakalarske studium ?
    KELTIK
    KELTIK --- ---
    CULI: Je to holt těžký ve zdravotnictví... Já třeba pokračuju po záchranáři úplně mimo mísu obor - jsem na magistru civilního nouzového plánování... =(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam