• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALEFČeská pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
    Piráti.czprosíme účastníky debaty, aby se zdrželi vulgarit a osobních útoků alespoň na úrovni některých slušnějších klubů tady na NYXu (nereagujte na ID DANYSEK a VYHULENY_UFO jsou to trolové)
    Veškerý gaychat patří do druhého klubu, zde bude smazán.
    homepage - www.pirati.cz | twitter - 
    @PiratskaStrana | toto je polooficiální odborný klub pro nyx-aktivní členy, kandidáty, příznivce a potenciální voliče - ne [ oficiální fórum ] | pokud hledáte na NYXu spíše obecnou diskuzi o autorském právu, zkuste [ Piráti nebo novodobí misionáři kultury? ] | pokud chcete obecně tlachat o nově vznikajících politických stranách a hnutích, zkuste [ Politické alternativy a jejich příznivci ] | pokud chcete Piráty obecně nemoderovaně poloodborně zdrbnout, jsou tu pro vás [ Piráti.cz (unofficial) ] | povolební priority [ 20 nejdůležitějších bodů pirátského programu ]
     
    Automaticky detekované klikatelné hashtagy pro lepší organizaci obsahu jsou v tomto klubu vítány - příklady: #praha #volby #koalice #privacy #media apod.
    rozbalit záhlaví
    RADIQAL
    RADIQAL --- ---
    NIEKT0: Ja zas slyšel, že vubec nepřijede.
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    RADIQAL: A kde si to pocul? Ja dufam ze az tu bude, tak bude akcia...
    RADIQAL
    RADIQAL --- ---
    Co je to s tou radou PÍnstitutu, že jim je za tězko pozvat Doctorowa jako spíkra? Prej moc radikální nebo co… jsem zaslech. Tak se ptám. Pro kamaráda, samozřejmě.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    HONCKA: Souhlasím s tím, že

    a) na platformu pro dementy (X) mám o dost nižší nároky, žumpa X snese všechno,

    b) v jejím případě (kšeftování s titulama, podivný nakládání s erárem, hrozící střet zájmů skrz byznys pana manžela, publikování v predátorských časopisech) škoda rány, která padne vedle,

    c) a upřímně – jsem asi špatný člověk, ale představa, že Piráti něco málo vrátěj STANu za podraz z roku 2021 mě vůbec nepohoršuje.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DOCKINEZ: akorát je rozdíl dát dementní anketu, nebo rozhovor podpořený nějakými argumenty
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Za mě pošťouchnutí do Danuše dobrý. A není v tom sám, přidal se i pan Peksa.

    A jsem za to rád. Kdy jindy by se mělo křičet, když ne teď? Po volbách už bude pozdě.

    Peksa: Ať si Nerudová nechá své šejdířské praktiky pro sebe. Dělá ostudu české vědě - CNN Prima NEWS
    https://cnn.iprima.cz/peksa-at-si-nerudova-necha-sve-sejdirske-praktiky-pro-sebe-dela-ostudu-ceske-vede-436374
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    FRK_R23: Bez kruzkovania nema sancu na zvolenie, tak sa snazi spravit nejaku tu kontroverziu, stiahnut na seba pozornost a dufat. On ferda nikdy nebol moc tymovy hrac...:/
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Miky jede... nemůžete mu někdo vyřídit, že mlčeti zlato?

    Tohle je jak někde na prvním stupni ZŠ, v lepším případě.

    Osobně bych ocenil, kdyby se kampaň vedla v duchu návrhů řešení, než v kopání do soupeřů. I když je to ANO. Všichni asi víme, co je ANO za partičku. Takže tyhle rádobyvtipné ankety jsou naprosto mimo. Komu je to jako určený?

    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    ZSIS: Já teď mluvil o členech Pirátů.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ZSIS: Jestli to nebude spíš o tom, že nás tady nemusí nikdo přesvědčovat.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    ZSIS: tady už mají hotovo :D
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    KEDRIGERN: a lidé 30-40 nejsou žádanou cílovkou? jsem zmaten.
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    ZSIS: Být všude nejde. A můj osobní tip je, že lidé 18-25 tady zas tolik nejsou. Resp. co by je sem přitáhlo? Zas jsou jinde, kde třeba tolik nejsme my.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    KEDRIGERN: nemyslíš, že nyx odpovídá i cílové skupině pirátů? já bych mělza to, že to má potenciál na dlouho očekávanou politickou alternativu mimo zajetá řešení levo/pravo. až teda člověk zjistí, že to soudruzi částečně serou stejně jako všude jinde a neposkvrněný ideál zustává iluzí.
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    VITEX: To asi bude o celkovém vývoji Nyxu. Piráti mají spoustu mladých, kterým už Nyx asi moc říkat nebude. I mě téměř minul a je spíš náhoda, že tu jsem.
    JOHNSILVER
    JOHNSILVER --- ---
    VITEX: Je lovná sezóna. Makáme na moři. :-)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    VITEX: z kalibiku?
    VITEX
    VITEX --- ---
    Proč je tady tak málo pirátů ?
    KEDRIGERN
    KEDRIGERN --- ---
    KEB: Souhlas...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    KEB: Jo Miky by měl radši držet hubu:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam