• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    RIP MC CONRAD
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ESKA: na to bys potreboval tracky co nemaj 3 nybrz 7 minut.
    Nic takovyho nikde nevidim.
    ESKA
    ESKA --- ---
    VON_GILOTINE: PROSIM
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    AKISAN: Mně to nějak nesedlo. Overview label mám moc rád, i producenty, kteří tu byli, ale za mě to prostě byla nuda. Nechápu, že třeba Wingz hrál tak strašně utáhle, přestože má skvělou produkci. Hrát v 1 nebo 2 ráno věci co uspí parket mi přišlo jako DJskej fail (ne, těch pár tracků to fakt nevytrhne).
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    :)))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Jak to tady tak ctu, tak nevim jestli se vam to libilo nebo nelibilo ;oD
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Za mě byl Klinical klinickou smrtí.
    VEX
    VEX --- ---
    SYXAO: málo chlastu
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: badadan, badadan... :) Wingz rewindowal jen ty nejvetsi hovna, na ktery byl nejvetsi ohlas. nedokazu si tu oblibu stupidnich dropu, vrzani, pajdavejch beatu a osulenejch subbas vysvetlit, ale bohuzel to je jak to je.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: no buhužel
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: je to tezky, lidi na tem "jump up" reagujou nejvic. :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: no já věděl na co jdu jen jsem doufal že na ně zapůsobí trochu ten prostor a budou hrád spíš trochu soulfool/deep
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: Rockwell tvori s Phacem a Noisii svatou trojici, ktera se v prubehu desatejch let zlomila do obskurit az pahudby, ktera za me a asi i za tebe nema ten kyzenej party groove. :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: to je zhruba ten pomer, ve kterym vydavaj releasy. Rizzle tim trpel nejmin, Energy byl spis prvni vetsi cast deep, druha jump up/picoviny (s vyjimkama :)). Wingz presne jak rikas, a Klinical uz me neudrzel. presne takhle vsichni z nich hrajou porad, kdo vedel na co jde, nemohl bejt prekvapenej. :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    SYXAO: Mě nebavil dubstepovej začátek setu Klinicala, ale to je spíš můj problém s dubstepem. Někdy mi nesedly nějaké jednotlivé tracky, ale bylo jich spíš minimum.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    PETGRIDUS: to zase bavilo mě
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    Boys jsem jedinej koho ten Rockwel vůbec nebavil?
    Jinak týpci z Overview tak 50/50 zahráli vždy dvě nebo tři super věci a pak tam vždycky jebli ukvákanej deep-jump up/neuro nebo jak se tomu říká a takhle pořád dokola, až jsem si začal říkat proč?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    URBIK: dam si moc rad. Nebejt 20.7. s Dillinjou v Polsku, tak nabiham hned.
    URBIK
    URBIK --- ---
    Jak jste se tu zasnivali nad tou zlatou erou Criticalu a Shogunu, tak ta je sice pryc, ale underground jede dal i kdyz uz je wow efekt fuc...

    Sice to bude self promo, ale jak by nebylo, kdyz uz je v Praze uz jen par dnb alternativnaku...

    Zkuste muj Syhda Music podcast 47 a prijdte hlavne 20. 7. do Klubovny. Ono to jede dal a je to porad lepsi!

    Stream Urbik - Syhda Music Podcast 047 by SYHDA MUSIC | Listen online for free on SoundCloud
    https://soundcloud.com/syhdamusic/urbik-syhda-music-podcast-047

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Make dnb unpopular again
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam