• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: badadan, badadan... :) Wingz rewindowal jen ty nejvetsi hovna, na ktery byl nejvetsi ohlas. nedokazu si tu oblibu stupidnich dropu, vrzani, pajdavejch beatu a osulenejch subbas vysvetlit, ale bohuzel to je jak to je.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: no buhužel
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: je to tezky, lidi na tem "jump up" reagujou nejvic. :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: no já věděl na co jdu jen jsem doufal že na ně zapůsobí trochu ten prostor a budou hrád spíš trochu soulfool/deep
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: Rockwell tvori s Phacem a Noisii svatou trojici, ktera se v prubehu desatejch let zlomila do obskurit az pahudby, ktera za me a asi i za tebe nema ten kyzenej party groove. :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: to je zhruba ten pomer, ve kterym vydavaj releasy. Rizzle tim trpel nejmin, Energy byl spis prvni vetsi cast deep, druha jump up/picoviny (s vyjimkama :)). Wingz presne jak rikas, a Klinical uz me neudrzel. presne takhle vsichni z nich hrajou porad, kdo vedel na co jde, nemohl bejt prekvapenej. :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    SYXAO: Mě nebavil dubstepovej začátek setu Klinicala, ale to je spíš můj problém s dubstepem. Někdy mi nesedly nějaké jednotlivé tracky, ale bylo jich spíš minimum.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    PETGRIDUS: to zase bavilo mě
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    Boys jsem jedinej koho ten Rockwel vůbec nebavil?
    Jinak týpci z Overview tak 50/50 zahráli vždy dvě nebo tři super věci a pak tam vždycky jebli ukvákanej deep-jump up/neuro nebo jak se tomu říká a takhle pořád dokola, až jsem si začal říkat proč?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    URBIK: dam si moc rad. Nebejt 20.7. s Dillinjou v Polsku, tak nabiham hned.
    URBIK
    URBIK --- ---
    Jak jste se tu zasnivali nad tou zlatou erou Criticalu a Shogunu, tak ta je sice pryc, ale underground jede dal i kdyz uz je wow efekt fuc...

    Sice to bude self promo, ale jak by nebylo, kdyz uz je v Praze uz jen par dnb alternativnaku...

    Zkuste muj Syhda Music podcast 47 a prijdte hlavne 20. 7. do Klubovny. Ono to jede dal a je to porad lepsi!

    Stream Urbik - Syhda Music Podcast 047 by SYHDA MUSIC | Listen online for free on SoundCloud
    https://soundcloud.com/syhdamusic/urbik-syhda-music-podcast-047

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Make dnb unpopular again
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: fair enough
    L4MA
    L4MA --- ---
    what have i done. jen jsem chtel v zertu naznacit, ze by na tom LIRu fakt mohli bejt, a uz je z toho mala kunda, co bude muset zit sama se sebou. :D

    KAMCZA: ty jeho podcasty jsou imo nejhumornejsi dnb content co kdy byl. nekolikrat uz jsem se zasmal nahlas v metru. :) skvelej typek, skvelej dj, skvelej label...
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Rockwellův set byl boží a jen potvrdil, jak vždycky byl a je jinde.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: Asi je to tim, že sem byl teď měsíc s Petrem v kontaktu a je to fakt milej a vtipnej týpek, kterej se snaží budovat super dnb label, který jde trochu mimo hlavní proud. Tak mi to prostě na něj absolutně nesedí co píšeš.

    ALe okey, tady se prostě neschodneme a jdeme dál, mimochodem byl to skvělej mejdan, bylo to hudebně posunté od takového souful vibe, který míváme klasicky, ale to sme chtěli, kluci z DNB TV udělali extra rychle video: https://drive.google.com/file/d/1slcxwSwk-npWoJkwh_VL_-rWLZyTwFyN/view?usp=sharing
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: to s calibrem je ok a je to i vtipnya klidne bych si to triko koupil...

    ale jakykoliv skemrani jak mala kunda neni nikdy vtipny at se to snazi kdokoliv a jakkoliv okecat a zabalit do cehokoliv.

    Beztak si to kazdej ten jedinec nosi v sobe nafurt, protoze musi zit sam se sebou a a postupně ho to jednou sežere zaživa.

    Takže je přece jasny, ze se "pohorsuju" nad necim, co bych neudelal a je mi to debilni.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    AKISAN: nemusíš se nad tim akorát tak pohoršovat, ty bys to neudělal, ale ostatní to udělat klidně můžou :D

    Uvažuju, že si udělám tričko, "Calibre plese accept booking to Zlomená scéna. To budu taky nula?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ESKA:
    ESKA: takze mame pravdu)
    ESKA
    ESKA --- ---
    VEX: To je takovej ten specifickej druh vtipu, Peter je ten typ člověka co si dělá hodně prdel sám ze sebe a nebere se zs tak vážně.... a samozřejmě Overview na LIR dostat chce strašně moc ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam