• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FALLENANGELKnowledge management - řízení znalostí
    rozbalit záhlaví
    GNURET
    GNURET --- ---
    Ahoj / Dobrý den,

    blíží čas odevzdání mojí diplomky a proto bych nyní potřebovala vaši pomoc.
    Moc Vás prosím o vyplnění dotazníku, který naleznete zde:

    Diskriminace zaměstnanců 50+ | Vyplňto.cz - řešení i pro Váš internetový průzkum
    http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/diskriminace-zamestnancu-50/

    Dotazník mohou vyplnit všichni bez rozdílu věku, každý názor mě zajímá a budu za něj ráda!!!
    Nebojte se, dotazník je zcela anonymní a jeho vyplnění zabere max. 5minut. Jeho vyplněním mi velmi pomůžete.


    Přeji krásný den a děkuji Tereza.
    WT_MARTIN
    WT_MARTIN --- ---
    Zdravim,

    dle zamereni teto diskuse usuzuji, ze je mozne, ze se zde najde nejaky zajemce... tak tedy - pokud by nekdo mel zajem zucastnit se jednodenniho kurzu Umeni komunikace s medii, vedeneho byvalym mluvcim Vaclava Havla, Ladislavem Spackem, a dlouholetym novinarem a moderatorem, Petrem Studenovskym, v cene 10.000 Kc + DPH, at se mi ozve do posty. Kurz je bezne organizovany pouze na zakazku pro firemni klientelu z oblasti top managementu, nikoliv jako otevreny kurz pro verejnost.

    Pripadni zajemci o ucast - do posty.
    JAVE
    JAVE --- ---
    FALLENANGEL: Díky. Ty podnikové informace asi ano, ale to tedy je opět spíše sdílení na základě příslušnosti k určité skupině než k lidem s podobnými zájmy (aneb pokud chci sdělit svému oddělení novinku o produktu, nemůže to obdržet jen ten, kdo tam profilem spadá ale prostě všichni a musím to vědět, že všichni)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    JAVE: Zřejmě jsi ho pochopil správně. Jde prostě o schraňování znalostí ve specializovaných "minisítích". Pro mě osobně je Twine přínosem, protože mi přehledně servíruje informace z oblastí, které mě zajímají. Prostě ráno najedu na home, rozklikám stránky a mám novinky a zajímavosti. Ještě silnější imho bude při nasazení ve velkých podnicích, kde se budou dát efektivně a pohodlně sdílet dokumenty a informace o produktech a projektech.

    Je pravda, že jsem Twine zatím nevyužil k vyhledávání konkrétní informace.
    JAVE
    JAVE --- ---
    FALLENANGEL: Zřejmě ne, jde mi ale o to, jestli jsem jenom ten koncept špatně nepochopil, abych to zbytečně neodsoudil...
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    JAVE: Pokud ti nesedí koncept, tak na něm pro tebe zřejmě nic super nebude.
    JAVE
    JAVE --- ---
    Mno tak ten Twine mi nějak nic nedává, pár linků, co by mě mohli zajímat, kdybych chtěl trávit čas jejich čtením, ale obvykle jdu stejně po něčem konkrétním než jen tak zevlit na netu. Takže co je na něm tak super? Přijde mi to jen jako další generátor ztráty času.
    JAVE
    JAVE --- ---
    FALLENANGEL: Mám z toho první dojem, že je to klon StumbleUpon. Ale budiž, dám tomu šanci, budu chvíli linkovat a uvidíme...
    ANDULA
    ANDULA --- ---
    FRAKTALEK: senk juu very mač :)
    FRAKTALEK
    FRAKTALEK --- ---
    ANDULA: "The origin of the term is unknown, but Peter Drucker, in his 1954 seminal work, "The Practice of Management" outlined a system that was very similar to SMART objectives while discussing objective-based management."

    viz

    http://en.wikipedia.org/wiki/SMART_(project_management)
    ANDULA
    ANDULA --- ---
    Z teorie... Nevim jestli jsem tu správně, ale nemohl by mi prosím někdo poradit kdo přišel jako první s metodou SMART cílů? (Google to říct nechtěl, nebo jsem úplně levá...) díky
    INXS
    INXS --- ---
    FRAKTALEK: ten předmět se jmenuje business english. na prezentaci mam čerpat z hodin již zmíněné ekonomie kam jsem nechodila, takže těžko říct.
    jinak je to pravděpodobně analýza proběhlých obchodů/podnikání, jdu na to.
    FRAKTALEK
    FRAKTALEK --- ---
    INXS: to je jedina spravna rada. Kdo ma vedet, co presne se tim v tom predmetu mysli.
    INXS
    INXS --- ---
    FRAKTALEK: no to je rada.. zadavatel mi řekl at čerpán z hodin ekonomiky kam sem nechodila a na portále předmětu sem nenašla nic tomu podobnýho... zejtra ráno to mam prezentovat.. asi tak
    FRAKTALEK
    FRAKTALEK --- ---
    INXS: zeptej se zadavatele...
    INXS
    INXS --- ---
    čauky, možná sem trošku ot, ale už nevim co bych

    mam připravit stručnou prezentaci na téma business evaluation, může mi někdo říct, jak to mam pojmout? myslela sem si že by to mohlo bejt nacenování podniku ale není... tipuju hodnocení obchodního styku.. nemáte někdo nějakej zdroj nebo cokoliv co by mi přiblížilo, co by měla prezentačka obsahovat? díky
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    FRAKTALEK: Líbí se mi na tom ten koncept a propracovanost. Pro účel sdílení znalostí to je IMHO ideální. Dovedu si představit nasazení v nějaké větší společnosti, kde se budou tvořit twiny mezi pracovníky.

    Navíc jako Social Network to může povýšit využití webu - zjednodušit vyhledávání kvalitních zdrojů.
    FRAKTALEK
    FRAKTALEK --- ---
    teda az na velkou sbirku zajimavych odkazu treba Novy Spivacka :)
    FRAKTALEK
    FRAKTALEK --- ---
    FALLENANGEL: co ti na tom prijde tak zajimavy? Me to teda zatim nijak nenadchlo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam