• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ATANLIBEREC - mesto jinak... :o)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    MAGGIE: To jsme na tom stejně. Jednou jsme tam na něco i chtěli jít, ale prostě jsem nedohledal, kde a jak bych si měl koupit (jednorázovou) návštěvnickou vstupenku — a tak jsme zůstali doma.

    Podle všeho to tedy šlo snadno až na místě, ale snad nejsem až takový progresivista, očekávám-li i srozumitelný prodej online :))

    A je to škoda.
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    TOM: já se opakuji, ale za mnoho let jsem to celé kolem vstupenek nepochopila, byť jsem se snažila
    TOM
    TOM --- ---
    MAGGIE: vůbec netuším, nikdy jsem se neúčastnil
    chtěl jsem vloni, ale něco do toho přišlo
    i tak jsem se koukal na co bych asi tak šel, a organizace se mi zdála v porovnání s LFŠ hodně nejasná
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    TOM: OK, díky. Takže toto zatím chápu. A pak, kdybych chtěla na něco jít, tak si musíme každý koupit tu "permanentku" za 50 Kč, jinak nám nebude "jen vstupenka" prodána, že jo? A dá se nějak zjistit, zda jsou ještě volná místa na dílčí projekce, nebo se musí člověk pak ptát v místě prodeje vstupenek?
    TOM
    TOM --- ---
    MAGGIE: asi až později, zatím je čas...
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    RSZ: Dneska jsem tam byl, neslutečný, kolik tam z toho dna vyškrábali naplavený hlíny...
    RSZ
    RSZ --- ---
    VICTO_REA: tak třeba letos na konci zimy byl harcovsky potok s průtokem celkem nahoře, vody bylo hodně, až jsem si říkal, jestli s tím na stavbě nemají problém
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    TOM: Anifilm asi míjí mou schopnost orientovat se v situaci, omlouvám se, ale je už nějaký program?
    AODHFIN
    AODHFIN --- ---
    VICTO_REA: časem
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    RSZ: Akorát si říkám jestli je šance jí vidět plnou, vzhledem k tomu brutálnímu úbytku vody. Nechápu, čím se to má zaplnit.
    RSZ
    RSZ --- ---
    doporučuju vycházku k hrázi, takhle už to nikdy v životě neuvidíte, už se té půlmiliardě nedivím, přijde mi to jako stavba nové přehrady

    NOIZER
    NOIZER --- ---
    KOOTCHA: jste si doma udelali saunu?:)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    KOOTCHA: sauna project jsem chtěla doporučit, ale nevěděla jsem, zda ještě v Liberci - Vratislavicích fungují...
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Díky. V Bauhausu právě je úplná prdlačka stejně jako v Mountfieldu. Ale nakonec jsem našel tady https://www.saunaproject.cz/
    WYMA
    WYMA --- ---
    KOOTCHA: mooozna prodejna v bazenu v Jablonci
    AQUALOCO
    AQUALOCO --- ---
    KOOTCHA: spíš Bauhaus
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Asi jsem to měl líp specifikovat. Myslim jako teploměr, vědro, klobouk... Prostě specifický sauna věci.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    KOOTCHA: A vonný esence bych pohledal v lékárně/bylinkářství v Moskevské.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    KOOTCHA: župan a boty asi C&A nebo podobný krámy s hadry, kartáč v drogerce. Jedinej problém je asi čapka, ale už jsem viděl lidi i ve vlněný...
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Nemáte prosim tip kde by se v lbc dneska daly koupit nějaký doplňky do sauny?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam