• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    BATY
    BATY --- ---
    Asi neumí polykat šavle...
    ;)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    WEWERKA: omg, ticho! :D
    To je tak...
    Byl jsem jezdit s Mouchou, vdechnul jsem mouchu, a kašlal tak zuřivě a tak dlouho, až jsem za jízdy hodil šavli na úplně nový ženino kolo, který si půjčuju, protože moje je na reklamaci 😂
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    JOPS: Me teda nejvic zajima to poblity kolo :) WHAT?
    JOPS
    JOPS --- ---
    No, a mě Octopuss taky vyvezl 🤣

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Taky jsme dnes vyrazili. Kamarad (tady z Nyxu) zacal taky ctvereckovat, takze jsem mela tentokrat doprovod.

    JOPS
    JOPS --- ---
    Nejnáročnější na dnešním dni bylo přesvědčit koňa, ať se jde se mnou vyfotit 🤣

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak dneska ráno ro nějaký čtverečky do trojúhelníku mezi Humpolec, Pelhřimov a Jihlavu.
    Cestou v údolích místy lehce přes dva stupně a rukavice zůstaly na frajera doma, protože přece to nebude tak hrozný, že jo... :-)

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    SSTTAANNAA: tohle jsem si prošel včera a dnes jsem si jel trochu odpočinout do blízkých kopců:-)

    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    JOPS: na Housku rád jezdím po zámecké...
    FINSON
    FINSON --- ---
    Tak jsem letos podruhé vyjel, a to rovnou vyplnit 3 chybějící čtverečky :-)
    Jako by mi něco říkalo, že to nemám dělat. Zemědělský zavlažovač, co z cesty vyráběl bažinu a interval mezi sprchováním cesty měl asi 15 sekund.
    Garmin mě poslal 30 metrů vedle na špatnou odbočku. V lese křižovatka 5 cest, 4 jsou OK, ale já musím zrovna po té, co přes ni popadaly stromy.
    Průjezd jakýmsi rančem s ochrankou v hi-vis vestách, chlápci vypadali, že po mně fakt vyběhnou, nějaké dámy s dcerkami se vedle hodně drahých zapakrovaných aut učily jezdit na koních...
    ZD Mečeříž zřejmě všude, kde hospodaří, hnojí močkou, a to asi zrovna dnes ráno...
    ... a vzít na tuhle trasu fatbike byl taky blbej nápad.





    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Příště pojedu s tebou, a dáme si od hradu sjezd po modrý, abys viděl, co je smrt :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    OCTOPUSS: jj, a jak to tam stalo za vyliz prdel, foukalo to pekne proti
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    JOPS: Vidím silnici :D
    VINC
    VINC --- ---
    JOPS: já to tlačil minulý týden nahoru, a zrovna jsem si říkal, jestli bych tam cestou dolu hodil tlamu nebo ne...
    JOPS
    JOPS --- ---
    VINC: Jj, myslím, že to je přesně ona. Mám ještě někde fotku, jak to sjizdim a na té fotce to vypadá jako skoro rovina 🤣
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    MITHRO: jo tohle mám nejraději, ale v Bílých Karpatech, Bohem zapomenutá zemne ale na kole Raj
    VINC
    VINC --- ---
    JOPS: to bude asi cesta po červené... :D
    JOPS
    JOPS --- ---
    Výlet na hrad Houska. Znáte to ne? Vezmete s sebou svého milovaného mladšího bratra, ten Vas po silnici nepotahne. Takže když sjizdime od hradu dolů, tak říká, hele, tady to je trochu kamenité, tak bacha. Když tohle řekne můj bratr, tak vím, že v tu chvíli začíná boj o můj holý život 🤣 tak trochu kamenitá cesta znamená pomalu skála dolů kde jsem nad tím stál a kolo objímá mě a já objímám kolo a kolo mi říká, pojď, jdeme spolu vedle sebe dolů 🤣 tak jsme šli 🤣

    MITHRO
    MITHRO --- ---
    treba vediet dobre trafit stezky a Beskydy mate pre seba.

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Dneska rano to vypadalo v Praze trosku mokre, ale kdyz jsem vylezla v Roudnici z vlaku, tak vsude sucho. Je to tam krasne placaty (az teda na ty dva kopce smer Kokorinsko) a krasny vyhledy.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam