• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNCLE_JIMBODiablo Immortal
    dlouho očekávané cross-platform RPG
    rozbalit záhlaví
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    RUTHAN: taky sem hledal a vypada to opravdu jen za money :D ae zitra je udpate a reforge gemy pujdou koupit za platinu aspon :D
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Ten Echo of Dawning Rank 10 gem ruzovej effekt je predpokladam jen za 1000 orbs paywallem nebo jde ziskat nejak jinak?
    Zatim jsem ve hre narazil jen na meky paywally ve stylu, ze by sice trvalo pulzivota se tam dostat, ale nebylo nutny platit..
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    VODNIK: to bylo nejak 160.
    vcera jsem kamose tahal aby si udelal H5, coz byl rift 104
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    INF1466: mam stesti,nejak mi napadaly 4 kusy tristatovy.setovka zadna
    204 bych dat mel a na raid se clovek vzdycky nejak risere :D na druhou stranu 8900 neni tak daleko.to by mohlo pres vanoce klapnout
    INF1466
    INF1466 --- ---
    ONDRA_PATA: rift by mel bejt 204 + potrebujes dat toho posledniho H6 bosse co ma 8930cr, jako h6 vsechno mam, ale samy loje dvoustatovy, ani jeden tri, tak by to jeste mohlo jit :)
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Kolik potřebuju chalenge rift na H6? Stačí 120? Jinak ten nerf se mi úplně nezdá, jen za včera jsem měl asi 25 legendárek a to jsem hrál poměrně rekreačně 2-3 hodinky (mezi porcováním ryb)
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    INF1466: jasny,tak pokud mas vsechen gear H6,tak to bude stagnace.pomalu pushuju,ted jsem nekde na 198 a 4 dny jsem nepushoval,uz bych mel 200 dat.ale netusim,kolik je rift na H7.
    kazdopadne ja beham jen boostly dungy,vcera jsem mel z 6 dungu 2 setovky a 3 legendy.cim vic koch pak ale zkousim,tim min mi to dropuje,takze udelam 1 na contract a zbyvajici dva na codex.kdyz je dobra parta,tak jich jeste par dam dokud se parta nerozpusti
    INF1466
    INF1466 --- ---
    ONDRA_PATA: zda se mi, ze v tenhle tejden nerfnuli dropy setovek, minulej tejden to byla jedna na dva dungy, ted je to tak jedna na dvacet

    jo a od tech 8200 uz to nejak neleze, ted jsem asi 8400
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    INF1466: jsem na tom stejne s wizem a 7,7k s necrem
    INF1466
    INF1466 --- ---
    prijde mi, ze to ted dropuje az moc a brzo budou zase muset pridavat :)
    z p380 a cr6200 pred patchem mam na p400 cr8200
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    VODNIK: ani diablofans.com ti trn z paty zrejme nevytrhne
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    Jaký je dobrý zdroj na různé návody? Používal jsem Icy Veins, ale tam na ty guides už nikdo nesáhnul od června, Wowhead je na tom jen o málo lépe
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Nicmene hledat "spravny" lidi v nejhorsi pay to win hre historie je samozrejme trochu utopie, specialne jim vysvetlit.. ze pokud leechujou, tak to neni Diablo grinding clickfest, ale social parasite simulator..
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    HOUMI: U nas na serveru byl "SOLO" klan.. tam by jeste mohl udelat karieru :) Jinak my mame vsechno dohrovolny, jen login jednou za 5 dni, ale kick out za leechovani a za kupovani vseho krome em. battle passu (to je tak malo ze se to neda kontrolovat) a cosmeticy.. Ted az mergi, co ostatni pritvrdili, jsem zacal asi 10 lidi s nizkym Shadow rankingem zaspamoval, ve smyslu jestli by teda nahodou nechteli neco i udelat.. ale to je maximum kam chci zajit.

    Vsechny top klany jsou jak ja tomu rikam cr nebo whales culty.. ktery vyhazujou jakmile tejdne neudelaj dost, ale lidi do toho stejne jdou.. Ja mam cca pulku lidi co by to i dali, ale druhou pulka ne.. a kdyz vyhodim inactivni, leeche a ty co nepouzivaj chat etc, porad mame problem najit dost lidi a porad se placame mezi 80 az 90..
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    ONDRA_PATA: twe 2 postavy ?! tak to si davas zahul :D to je pro me dosti nerealny xD
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    HOUMI: ja s tim pohnul nejvic tento tyden,kdy jsem doma nemocnej a po patchi jsem vlastne preskocil H5 a jsem rovnou na H6.horsi je udrzovat denne dve postavy a to jsem se k tomu vratil nekdy zacatkem listopadu myslim
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    RUTHAN: jop jak pises, uz jsem u nas zahledl presne podobne requirementy, takze tipuju ze po vikendu letim z clanu :D a budu osamely :-) no nic.... zas tak me to netrapi, popravde cely ten cyklus me v DI dost vadi a idealne kdyby tam nebyl..... radsi endless rift co se scaluje s CR, to by bylo cool


    ONDRA_PATA: dafuq 6,5 xD dej mi tvuj cas hrat :D
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    HOUMI: Muj klan Wood Wraith server jako jedinej lidi za leeching vykopava :)

    Jinak co ja vidim, tak po mergi je na nasem serveru, tak 15 performance sect.. proste klanu, kdy musis tydne udelat xy cr, shadow veci,nesmis minout 2 clan wars etc.. jinak te vykopnou.. Lidi se to do toho sice prihlasuji dobrovolne, ale je to napul otroctvi.. a stejne ve finale vyhrajou 3 z tech 15.. My tio mame tak, ze 5 dni activita, soft cap removal, pokud jsme plny a vsechno se dela dobrovolne a jsme kousek za nima a bez stressu..
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    ja moc nechapu,jak to,ze kdyz jdu solo dung H5,kde je doporucovany CR 4,4k,dostavam celkem pecky a delam ho 15 minut s CR 6,5k.
    2k CR by snad me l byt velky rozdil
    INF1466
    INF1466 --- ---
    VODNIK: chce to primarne farmit dungy a vynechat jiny veci, kde hodne lezou expy ale malo se dropuje, z h4 na h5 to bylo docela maso, to samy bude ted z h6 na h7

    bohuzel to jak davaji bonusy 250% je stále navázaný na paragon level a ne nejakou kombinaci paragonu a CR, ale aspon jsou ted zajisteny ty legendary dropy kazdej den
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    VODNIK: no hele ja jsem si koupil tusim 3x battle pass za tech 130,- a jednou na zacatku snad za 500,- nejakou chestu s 10 leg crestama,jinak nic.
    asi to chce efektivne farmit plus ja craftim i nakupuju gemy na upgrade mych gemu.prodavam gemy a power z amuletu (charmu?) za platinu a tu zas tocim na nakup no.
    a taky udela hodne hazard itemu za holdy,kterych mam teda nobstop nula :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam