• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUDOLFSkvělej obsah na streamovacích platformách (filmy, seriály, dokumenty) - Netflix, Amazon Prime, Criterion, HBO ...
    RED_KOMUSO
    RED_KOMUSO --- ---
    Film Vice na netflixu (USA)
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Jinak, druhá sezóna Good Omens na Amazon Prime byla horší než první. Ale jsme teď v dílu, kde je bál a celé se to rozpadlo to slátaniny. Ty vtipy o necitlivosti nebe vůči lidským potřebám mi přijdou dobrý, jenže seriál udělal z nebe i pekla takový diletanty, že už jim nejde věřit hrozbu. Na hrozbě je opět postavená klenba sezóny. Invaze démonů je totálně nablblá. Fallen co tvrdí, že je jeho knihkupectví ambasáda, aby mu vzápětí démon řekl, že ne.

    Snad ještě blbější je, že bál ukázal, že obchodníci z ulice jsou spíš než charaktery, gender identities and ethnicities.

    A posledně, ztratil se humor.
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    RUDOLF: S tím Succession, resp. s tvojí přítelkyní naprostej souhlas. Postava Logana je geniálně napsaná, ale možná ještě lepší byl pro mě ten rozporuplnej vztah jeho dětí k němu - neustále se tam u všech střídá to jak ho buď zjevně nenávidí nebo odsuzujou a v kritických chvílích k němu najednou k němu vzhlíží a snaží se mu zalíbit... za mě tenhle seriál mám v top 10 mých seriálů ever, ale asi to není pro každýho no..
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    DUKON: Na šikmou plochu, je spíš příběh Jesse. Jesse je mnohem lepší člověk než Walter. Walter, ale objevil ve výrobě drog, svoji nenaplněnou ambici, která z něj udělala monstrum. Jesse je hodnej kluk, který se dostal na šikmou plochu. Walter měl v sobě psychopatický rys, který v sobě potlačoval a od kterého byla společnost uchráněná.

    Jasně, mě breaking bad bavil, chápal jsem že se Walter rozjede. Ten titul byl jasný. Když poprvé ojel manželku, když mu narostl hřebínek, tak jsem byl při něm. Ale tehdy jsem to vnímal, jako příběh uťáplého učitele, co získává hrdost. Jenže, ten příběh je spíš o tom, jak jeho ambice začne devastovat jeho lidskost.
    DUKON
    DUKON --- ---
    RUDOLF: tak to bylo prece od zacatku dane, ze se Walter dostal na sikmou plochu. Me nnopak eskutecne bavilo sledovat jeho promenu ( a pozdeji i Saula) v monstrum. Kam az dokaze zajit, kdo z jeho okoli prezije...
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Sucession shlédla přítelkyně, velké doporučení. Nedávno jsme rozebírali, proč už nás tolik nebaví Crowley v druhé sezóně Good Omens. Prostě už víme, že je to good guy. Podobně kámoše nebavilo Breaking Bad, protože Waltera prokoukl jako zloducha odpočátku a chybělo mu to napětí, páč věděl že se projeví. Přítelkyně zmínila Logana je postavu, kde to není úplně jasně. Což s ohledem co vím, se mi teda nezdá. Ale úplně ji to pohltilo. Občas zmínila střípky, kdo se v tom boji o moci jak projeví.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CMLKA: Succession je uplne jinej sport. Plus teda je to taky jinak natoceny.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    QUANTI: Prej je to skvely a ted ta posledni série dostala i nejaky ceny...ale ja to zatim taky nevidela
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    CMLKA: tyjo Succession jsem viděla jeden díl a nějak se mi ani nechce pokračovat dál
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DUKON: He tendle dil sem videla vcera...mne vadí i to neustálý zabíjení lidi, ale jinak dobry, prej Succession je dost podobny
    DUKON
    DUKON --- ---
    MARASAN: true, kovbojove jsou porad stejni vidlaci a nasosku Sue Ellen zdarne zaskakuje Beth, jenom ta ropu tu netryska
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DUKON: je to proste takovej Dallas pro GenZ, ktera uz nezna ten puvodni ~ IMO sracka.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DUKON: ano, prvni serie je brutalne prepalena, az do absurdna. Za me nejhorsi sezona.
    DUKON
    DUKON --- ---
    podival jsem se na prvni serii Yellowstonu

    nu dobre, hodne dobre
    chytry scenar, rozpocet, pribeh u ktereho vim, ze kdyz tam nekdo neco rekne / udela tak to bude mit vyznam treba az v dalsi serii apod
    ALE trosku me zacina srat, ze kazda druha scena je prepjata, nikdo tam nejde daleko pro ranu pesti. Neskutecni kokoti, nrcisti, manipulatori, vsichni se tam chovaji jako psycho/dementi. Naposledy me tak nesedla Euforie, ve ktere jsem si apo po dvou seriich nedokazal s nikym naladit. Ikdyz monzna tady Jimmy?

    namatkou
    bandy debilnich cinskych turistu se prochazi 20 m do medveda a nedokazou poslechnout typka s opakovackou...
    nebo visici cinani na skale, nechapou, ze se maji chytnout lasa individualne a popadaji dolu *strih* Nasledne vysetrovani velke DRAMA *strih* vysestrovatelka je uber píča, co si nechce poradit a zkonci s pnapíchla na plote, Jesus...

    biblicke prusery co 5 minut, ale davam dalsi dily, neda se
    DUKON
    DUKON --- ---
    ja zhledl zatim prvni dil a jako JO, dsotal jsem takovy chod, jaky jsem si objednal
    peklo maleho prostoru plneho prehnanych reakci, afektovanych prepicelych lidi co se prekrikuji, huh
    Casting je hodne sympaticky

    ja to dal v kombu s NIC, to je takovy calming protipol o nerudnem food kritikovi z Bueonos Aires v letech...

    Hodne mi vyhovuje tenhle format 28 minut dilu, co miva FX

    Nic (2023) | Recenze - Uživatelské | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/1224012-nic/recenze/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja dal dva dily a nejak jsem nepochopil, proc bych mel poustet dalsi. Medved mi nesedl a to mam nakoukany nejen ano sefe, ale i hells kitchen! :D

    Asi to neni pro kazdyho.
    TOYAK
    TOYAK --- ---
    DUKON: Medvěd je super. Velice frenetický. Hlavně v první sezóně. Mohu jen doporučit.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    DUKON: ja som to po odporúčaniach skúsil a v polke prvej epizódy som z toho dostal anxiety attack :p
    Nie je to pre mňa veru
    DUKON
    DUKON --- ---
    na tohle se tesim, mam rad freneticke chaosy z kuchyne, neco jako BOD VARU, hmmmm sweeet
    (Disney+)


    Medvěd (2022) | Recenze - Uživatelské | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/1184280-medved/recenze/

    Medvěd
    Mladý šéfkuchař Carmy se zkušenostmi z lepších restaurací se vrací do Chicaga, kde má vést rodinnou prodejnu sendvičů. Snaží se změnit k lepšímu prodejnu i sebe samotného a musí pracovat s neotesaným kuchyňským personálem, který se nakonec stane jeho druhou rodinou.


    QUANTI
    QUANTI --- ---
    Jo a v pátek 16. bude novej Grand Tour.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam