• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EDERAStřední školy
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ATUARFIK: tak krom toho, že teda opravdu máme společnou kamarádku, se obávám, že takovejch je fakt hodně :-( Zase.

    což o to, já si vlastně můžu pískat, bo holky jsou populační ročník o 108 tisících kouscích a budou střídat populační ročník o 118 tisících, takže tam to takovej průser nebude, ale otvírá se mi v kudle bojová sekera, když si uvědomím, že co deset let vyplňuju to zkurvené sčítání lidu, domů a bytů, jehož účelem, jak mi stát tvrdí, má být získání přehledných statistických informací o populaci za účelem efektivního plánování veřejných služeb.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ANNAWA: hledat druhý kola, jako každej podobně postiženej.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TRISSIE: Co budou dělat?
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    TRISSIE: Buď máme společnou kamarádku, nebo vím o druhém takovém. Průšvih.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ANNAWA: P-zapad, takze Praha.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    TRISSIE: Praha?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    kamarádka právě psala, že neupíchla deváťáka.
    proti tomu jsou naše problémy s jen jedním přijatým dvojčetem fakt úplně o hovně.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    EDERA: Nepochybně.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    ANYSA: Tj o dost min než deti.

    QZUZKA
    QZUZKA --- ---
    ANYSA: je to článek oficiálně aktualizovaný dneska, ale ta čísla se neliší od těch, které jsem tam četla minulý týden (zmiňovala jsem je tu v neděli). Místa které tam mají vypsané jsou ty ze škol, kde počet všech přihlášek byl menší než počet míst.

    Když se podíváš na ten web, tak mají na gymnázium na hotelovce Radlická 5 míst - když se podíváš na výsledky na Radlická tady v klubu, vidíš že tam bude nejspíš 24 míst.
    Ředitelé ode dneška do 20.5. budou zadávat do dipsy své opravdové kapacity pro druhé kolo, jak říká i ten web. Možná je pak bude nějak kopírovat z dipsy ven, ale zatím je to jejich "predikce" a neříká nic moc
    PAVEMA
    PAVEMA --- ---
    ANYSA: Z těch 28 bude 24 určitě ta Radlická :D
    ANYSA
    ANYSA --- ---
    QZUZKA: Není to staré, je to aktuální k dnešnímu dni.
    QZUZKA
    QZUZKA --- ---
    ANYSA: to je trochu clickbait a staré (před zveřejněním výsledků). Spočítali kolik se hlásilo lidí přes všechny priority, a kolik je míst celkem a tím jim vyšlo těch míst 28 která "jistě zbydou".
    Na to gymnázium Radlická měli takhle psaných pět míst, protože se hlásilo jen 25 uchazečů celkem.

    Reálných míst bude víc a seznam bude vznikat až do 20.5.
    EDERA
    EDERA --- ---
    ANYSA: A potřeba je patnáct set jen pro pražské děti. Přitom i v druhém kole se jistě budou hlásit středočeši.
    EDERA
    EDERA --- ---
    Ale vypadá to, že si šikovně nastavili kritéria tak, že kdo neudělal JPZ aspoň na 50 bodů, tak je neudělal (nebo možná aspoň 20 bodů z každého předmětu, to je druhá možnost). Tím si zajistili volná místa, budou moct vypsat druhé kolo a vyzobat lepší děti.
    ANYSA
    ANYSA --- ---
    Na www.to-das.cz uvádějí, že v Praze zbylo do druhého kola 28 volných mist s maturitou na státní škole a něco přes 600 míst na soukromých školách.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    EDERA: To mám dojem, že je. A svý dite bych tam nesměrovala, přiznávám.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Je to na metru, hned vedle Butovic a i loni tam bylo spousty mist i do 2.kola, ale neznam nikoho, kdo by měl nějaké reference.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    EDERA: gympl z toho udělali 2 roky zpět.
    EDERA
    EDERA --- ---
    BERRUNA: No, a nebyla to nedávna jen hotelovka, která otevřela gymnaziální třídu až poslední dobou? Ostatně jako hotelovka neměla moc dobrou pověst, ale to už je taky pár let zpátky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam