• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KALIBANDyson sphere program
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    me napada ze se to moduje timhle
    r2modman dsp | Thunderstore - The Dyson Sphere Program Mod Database
    https://dsp.thunderstore.io/package/ebkr/r2modman_dsp/

    a mod kterej je esencialni potom kdyz to zacne rust do velkejch nesmyslu (coz zacne)
    CopyInserters | Thunderstore - The Dyson Sphere Program Mod Database
    https://dsp.thunderstore.io/package/thisisbrad/CopyInserters/
    PSYCHOTEEK
    PSYCHOTEEK --- ---
    KALIBAN: Díky za odpověď, no tak asi dám na tebe :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PSYCHOTEEK: hodne zamakali na quality of life, takovy to ze se daji kopirovat tovarnicky i s konektorama (coz byl predtim fakt vojeb) , nicmene si myslim, ze nic zasadniho novyho co by to nejak hodne zmenilo, typu allien life se tam neobjevi a jestli tak za dlouho, takze, ja bych do toho sel :)
    PSYCHOTEEK
    PSYCHOTEEK --- ---
    Tak co, nějaké novinky? Nebo jinak, přibývá do hry obsah? Zkrátka mám si ji už koupit? :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    Jojo, je to navykove jako prase :)
    A to sem jeste neodletel z planety. Ted sem resil jak za sebe hodit dve rafinerie aby to vylo efektivni a zasekal sem se na tom asi na dve hodiny :D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Taky si myslim ze budou max pridavat veci
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PSYCHOTEEK: to obdivuju, ja to videl a sup... fakt je , ze to je hodne full early, moc tam toho neschazi
    PSYCHOTEEK
    PSYCHOTEEK --- ---
    Vypadá to dobře, ale počkám si na full release :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    REFLEX: ja se to snazim protahovat, ted jsem vymyslel bilej science, ale jeste jsem zadnej nevytvoril
    spheru uz mam nejaky 4gw , bez toho to nejde, ta hra te krapet nuti vyuzivat jeji energii, to bych musel mit tisice elektraren abych to utahl.

    ale ta sphera teda fakt trva :) tam zjistis ze cokoliv jsi mel pocit ze je dost velky, tak dost velky neni
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Takze uz stavis spheru? :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    AXTHEB: jo, vicemene tak nejak by se to dalo popsat, ale oproti satisfactory je to prehledny.

    plus je to fakt krasany a ten vesmir je potom celej zivej, dela to pet lidi a musim rict ze je to fakt skvely.

    jasne chybi tomu 10 let factorio vyvoje, nicmene... go for it
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    To je nějaký 3d factorio?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    idealni vec na wallpapery

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    neco co jsem dlouho nevedel a pri stavbe mainbusu jsem se dost trapil, kdyz stavite splitter a zmacknete tab, tak se umi zmenit a byt dvoupatrovej.. takze na mainbus uplne dokonaly



    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Cus, rikal jsem si, ze to je preci jen takova hra, ktera by krapet diskusi mozna i uznala, obcas budete potrebovat s necim pomoct.
    tak par mejch screenshotu treba :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam