• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NAGASAWAYakuza | Kultovní herní série | Tipy, meme, spin-off a popkultura | Platinový masochismus
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    BOBESH: Jj, nakonec jsem to udělal taky přímo přes Steam a bylo to nejjednodušší.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    HONZA09: wtf? ja naposled hral pres Steam ETS2 a tam slo stahnout na ruzny ovladace rozlozeni atd. Ale nevim jak to chodi obecne no. na pc nehraju
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    BOBESH: To mám na Steamu, já nemám pro změnu GamePass. Největší issue bylo, než jsem zjistil, jak si přenastavit layout na DualSense ovladač.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    HONZA09: hezky si podporil! aniz bys vedel do ceho des :)) v GamePassu na pc, xbox mas snad vsechny dily az na posledni. ale pokud mas jen ps, tak si udelal dobre taky samozrejme
    mno ja kdysi zas cekal, ze to bude neco jako gtacko :D
    zalezi imho treba jestli mas rad japonsko atd. no
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    BOBESH: Akorát jsem dohrál FF7 a koupil Yakuza 0, pak koukám, že je celá kolekce i Like a Dragon v cca 70 - 80 slevě. Tak jsem koupil i zbytek. Začal jsem tou nulkou. Jako není to špatný. Asi se do toho dostanu a má to potenciál utopit v tom dost hodin. Akorát jsem třeba čekal, že to bude komplet nadabovaný. Jinak příběhově mi to zatim přijde super.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    HONZA09: hezky! copato? doporucuju zacit bud 1 nebo 0 ;)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Bylo? Nebylo?

    Ztraceno v překladu? Remastery Yakuzy prý bylo potřeba spíš přebásnit | GAMES.CZ
    https://games.tiscali.cz/tema/ztraceno-v-prekladu-remastery-yakuzy-pry-bylo-potreba-spis-prebasnit-336965

    Překládat japonštinu není žádný med. To vám potvrdí kdokoliv, kdo se o to někdy v životě alespoň pokusil. Producent lokalizace pro americkou pobočku Segy, Jon Riesenbach, u příležitosti plánovaného vydání remasterů třetího, čtvrtého a pátého dílu Yakuzy pro západní publikum nastínil, jak taková překladatelská práce probíhá v prostředí velkého herního studia a vysokoprofilového titulu.

    V základu je potřeba vzít sdělení podané v jednom jazyce a podat ho v jiném. Což je tak nějak pointa překladatelství jako takového, takže podobné odhalení jistě nikoho nepošle do bezvědomí samým překvapením.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    Do vánoc mám co dělat. Možná do příštích. :)

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: congratulatioooons! :) skoro 3 mesice jedna Yakuza....kdo by to pred par lety rekl! :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Oukej skoro po třech měsících hotovo. Aktivity na nějakých 95% a ty zbývající v hazardu a shogi už nedám.

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    RGG se fakt zbláznili. Skrytej On-line svět jsem tam teda nečekal. Na těch cizích Dondoko můžete rozjet battly se Sujimon teamy dalších hráčů. The fuck?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Tak trochu jsem tušil, že ty návštěvy ostrovů budou tak trochu…. bizar.

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Btw vcera jsem napraskal pet hvezd na Dondoko ostrovea rikal jsem si, kde ze jsou ty navstevy ostrovujinych hracu a ono to tam prej jde pres toho silenyho papouše Pingwinga, co hulaka "wi-fi wi-fi", tak to dneska zkusim. Cekal jsem, ze tu patou hvezdu budu drtit poradne dlouho a budu muset postavit treba 200 budov a ono tam stacilo vyprasknout druhou nejdrazsi a bylo hotovo. Mno kazdopadne tam asi jeste chvili zustanu a potunim si to tam.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Koukám, že si Horiisan ještě jede na havajský vlně

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Kazdopadne zimomřivej Yutaka Yamai by si zaslouzil nejakej svuj mensi prequel spin-off. To byla naprosto skvele napsana a zatracene charismaticka postava.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LEFTY: taaak se mi to finisovani od ledna trochu protahlo. Story jsem koncil lehce pres level 60 a pak jsem si vzpomnel na Terzuv komentar ohledne lvl up drinků. V inventari jsem je nenasel, tak jsem si rikal oujeeee, ted prijde par veceru s podcasty a grindem a ony ty drinky byly v bedne v baru, pac jsem tam ten uplne prvni na zacatku hodil a ty dalsi za minihry mi k nemu priskakaly, tak jsem si oddychl a diky nim jsem ten grind solidne preskocil. Posledni staty jsem sfouknul ve Vocational School, tak to slo lip, nez bych cekal. Ted uz zbyva jenom dotahnout do 4 a 5 hvezdicek Dondoko a v Big Swell si vymlatit posledni level na sedmdesatku a bude vymalovano. Mno je to ovsem monstrozni.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    BOBESH: aspon bych doplnil druhy oko, co mam doma na zdi! :))

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    chtelo by to lepsi rozliseni
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOBESH: testnu odpoledne v kanclu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam