• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STYVIPříroda a krajina
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    tak mi to nedalo a posledni hodinu se snazim obnovit smazany soubory z karty... misto spanku, klasika :D:D
    a fakt by to mohlo byt ono!

    vypadalo to zdalky krasne, ale ze je tak spatne vyfocenej sem zjistila az doma, holt se mi nechtel noist velkej fotak, ot mam za to...

    KRISKA
    KRISKA --- ---
    MULTICAT: jo, prave to byl krasnej takovej trs ve svahu kamenitym a docela prudkym, vypadalo to krasne, ale jak to bylo daleko, tak se mi ani nepodarilo desifrovat tvar, ale tohle to byt mohlo. Hm, budu si to muset pristi rok zopaknout a vylez tam :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KRISKA: on je krásně barevný, s lehounce nafialovělým nádechem. Taková kraječka, něžná kytička :)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    MULTICAT: tak to sem asi videla o vikendu, kdyz sem si to vygooglila. akorat byl dost ve svahu, nechtela sem tam lozit a fotku na porovnani uz nemam, ale aspon uz vim, co to asi bylo :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    můj nejmilejší rozrazil > rozrazil rozprostřený

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Kavyl Ivanův na Rané.

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Hlaváčky letní

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    odkvétající len rakouský
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KRISKA: já byla včera v Ráji na Kokořínsku, podívat se, zda už prstnatce májové jedou. Ještě ne. Bála jsem se, že bude sucho, ale bylo to podmáčené, takže dobrý.

    Tak aspoň upolín nejvyšší.

    KRISKA
    KRISKA --- ---
    KRISKA: prstnatce majoveho
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    a opet trebonsko, npr ruda, asi miminka prstnatce. na to, ze v noci mrzlo, asi se jim jeste nechtelo moc ven. Nakonec sem nasla i jednoho krasavce.

    KRISKA
    KRISKA --- ---
    dovolena trebonsko
    - orel morsky

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Osinalické bučiny

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HOUBA: jo, je :)
    HOUBA
    HOUBA --- ---
    MULTICAT: Je na tom Vladaři vůbec někdy teplo? :)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    MULTICAT: to se nedivim, ja su na dovce v j. cechach a mam cepici, rukavice, teply kalhoty a v batohu jeste nahradni mikinu... loni bylo touto dobou tak 10-12, ted sme meli zmrzly okynka na aute:D ono je to zradmy kdyz se takhlr ochladi ze to clovek neceka
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KRISKA: já jsem strašně vymrzla. Neměla jsem dost oblečení, ale v autě většinou vozím pohorky. Bez nich bych to nedala.

    KRISKA
    KRISKA --- ---
    MULTICAT: ten snih teda nic moc, ale nadhernu fotky s tim kontrastem jara a snehu:)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    MULTICAT: na komorni hurce sem snad i byla a nic zajimavyho tam tenkrat nevidela:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam