• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HAWLISTABOO
    Auditko o novém, parádním seriálu jménem TABOO.



    Temně surreálná minisérie TABOO, odehrávající se v roce 1814, sleduje dobrodruha Jamese Keziaha Delaneyho (Tom Hardy), muže, který byl na konci světa a vrací se zpět naprosto změněn. Dlouho se věřilo, že je mrtvý, nyní přijíždí domů do Londýna, aby převzal co zbylo z otcova přepravního impéria a dal znovu dohromady svůj život. Dědictví po otci je však pohár plný jedu, James si musí dokázat poradit s čím dál více spletitými záležitostmi, s nepřáteli číhajícími za každým temným rohem, aby se vyhnul hrozbě odsouzení k smrti. V obklíčení konspirací, vraždou a věrolomností se mysteriózní rodinné drama rozvíjí v žhnoucí příběh lásky a zrady.
    rozbalit záhlaví
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    HAWLIS: naopak doufám, že to po jedničce skončí. Slušná serie na osm dílů a finito. Žádné dlouhé natahování.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    jináč se to tváří jako jedno sériovka, ale četl jsem výrok někoho z producentů, že vlastně záleží jen na ratingu, jestli se bude pokračovat nebo ne :) takže jsem zvedavej no.. a doufam že to u jedný serie neskončí, dlouho jsem neviděl nic takhle poutavýho.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HAWLIS: Čtvrtý díl těším nejlepší
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Zatím jsou venku 4 díly z první serie a naprostá pecka! doporučuju :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Taboo Trailer (HD) Tom Hardy
    https://www.youtube.com/watch?v=6ZYAQSlIhM4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam