• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    nic hezkyho jen funkcni :)
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KRUTAS: Jojo, taky tezim, výdělek nesmyslnej, taky už teď skoro vše kupuju, ale sem tam si něco vyperu. Pošli fotku dolu...
    DWAY
    DWAY --- ---
    KRUTAS: ja sem si vymenil lod za vrak, a na spraveni sem potreboval zlato
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    proc zrovna zlato , prijde mi ze ta komodita se se sehnat uplne lehce , a kdyz je teda uplne krize tak se da vystrilet s meteoritů , stejne jako stribro . Kazdopadne tydle tabulky co z ceho a jak, sem resil obcas pred updejtem Beyond. Ted jak navýšili pocet surovin v jednom stacku z 250 na tusim 9999 tak uz sem nic rafinovat nepotreboval .
    btw mrknete na todle jestli neznate https://www.youtube.com/watch?v=vkqYr8fZj8g.... postavil sem si to taky a no a uz nikdy nemusim resit penize
    DWAY
    DWAY --- ---
    SHMADE: to by se mi nedavno hodilo, kdyz sem shanel zlato jak chuj :-D
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Trochu jsme teď laboroval s pračkama, jak jim říkám (přenosnej, malej a velkej refiner) a zkoušel jsem co a jak, krom klasickejch věcí co už jsme znal, nebo jsou řečený ve hře se dá dělat, na pár jsem přišel náhodně sám, ale pak jsme se šel mrknout na net a našel, že je tam toho opravdu dost, co se dá vyrábět...

    Vyšel jsme z nalezené tabulky a jen jsem si to předělal do podle mě použitelnější verze - jen seřazeno abecedně a podle výnosnosti a vyhozené "zbytečné informace" a hozeno do pdf, tak kdyby někdo taky využil, tak dávám k dispozici...

    V pdf se mi to bude nějak příjemněji na mobilu hledat... Tak třeba i vám...

    tady původní zdroj, ze kterýho jsme čerpal: https://docs.google.com/...sheets/d/1m3D-ElN7ek3Y0f-1XDt0IW2l6HxfXi5n5Yr7VLwLbg4/edit#gid=1114111205

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BLOUBEKNT: Já to měl teď od nuly, ale už jsme relativně pokročil, jen teda hlavní story si nechávám, to mám dojetou jen Artemis a pár Atlas misí. Hra mě lákala už při vydání, ale nachal jsem se odradit recenzemi, ale nelituji, teď po těch třech letech od vydání si to užívám...
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    SHMADE: mě to po roce hodně chytlo, ale asi jsem měl začít od nuly si říkám. nějak se v tom plácám :) akorát se školním rokem už zas skoro neni čas na hraní.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BLOUBEKNT: Tak kdyby byl zájem, tak se můžem někdy potkat, zkusit nějakej multi, i když to mi přijde pořád nějak zabugovaný, nebo se aspoň zastavit na návštěvu... Jsem tomu trochu propadl za poslední měsíc, co jsem to pořídil... :)
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    SHMADE: ano
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Zdravím, hrajete to tu někdo na PS4?
    DWAY
    DWAY --- ---
    TRAGED: ja nemel ten progress tak obrovsky, ale neco tam bylo. Uchazejici lod, dobry multi tool, nejaky explore a tak. Ale zase kdyz sem to rozjel znova tak sem zjistil kolik toho pridali diky toho tutorialu :) Teoreticky si muzes dat tutorial a pak se vratit k savu. Uplne si nejsem jisty jak to funguje u stareho. Musim ho zkusit bootnout a uvidim, jestli me zacne navadet at stavim zakladnu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DWAY: V tom mam taky priserne dilema, protoze mam stejne starej save, vlastne jeste z vanilla verze, ovsem s obroskym language/social progresem, ktery je mi lito ztratit.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak jsem si to dal vcera do pul druhe rano. Optimalizace porad nic moc (fps drops) ale jinak te to hralo dobre. Rozjel jsem novou hru a dobre jsem udelal (mam hodne hodne stary save. Jeste z pre-bases hry)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tomu rikam motivace si to zas dát
    KRUTAS
    KRUTAS --- ---
    JCD: tešim se vypada to pekne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam