• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    mezi mládeží hlavně frčí opět objektifikace, kterou vrátil do hry trend mileniální shakira módy, takže hispterský hipízačky ze sboru, který pijou drahý kafe, nosej místo tašky papírovej kufr a nedejbože by si někdy upravily armpity, jsou dost v menšině. nejvíc jedou copánky vepředu, plastový brejle, bokový kalhoty, alá skejt, který v tý době nosily jen tvrdý holky který kámošili s klukama, nebo lesby. u mužů ta móda alá harry styles - bokový gatě do zvonu a korále + make up je už uase trochu na ústupu, vedle toho mírně trenduje zde zmíněný normcor osmdesátek alá Miamy Vice meets Stranger Things - což mi připomíná lehkou renesanci grunge, která předznamenává netflixovej seriál na tohle téma.

    Fousatejch super-selfmade manů, který nosej flanelky, pijou kyselý kafe a řemeslný piva skutečně ubylo.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MATT: zkracenejch sirokejch rifli je dost, stejne tak ruznych typu pohorek, idealne kdyz ma holka uces podle hrce a kulaty brejle, svetr po babicce a polobotky z antikvariatu
    MATT
    MATT --- ---
    PLOMBDENTIST: rekl bych, ze ted vic frcej kniry a moda takova 70s-80s normcore
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    COMMANDER: Nezda se vam, ze tech fousatejch lumberjacku, v kostkovany flanelce, nejak ubylo?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    SALAMAN: hlubokým a lidským
    KCE
    KCE --- ---
    za me je teda hipstersky chtit za noc 750. kdyby to bylo za 250 tak je to nadsenec co opravuje ruinu
    CUKI
    CUKI --- ---
    OMNIHASH: Taky jsem psal že si museli máknout, ale hipster není ta práce, ale to se tam jet ubytovat.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    TURIKAN: ono to tam ještě pět let zpátky vypadalo takhle. Tohle má za mě do hipsterství daleko, bo tady si někdo kurva máknul.

    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    JAHRIS: Ty píčo, advokát s příběhem.
    RIMSAK
    RIMSAK --- ---
    A co luční prostituce a ekologické kasařství?
    DEB
    DEB --- ---
    JAHRIS: "Roky jsem pracoval pro top advokátní kanceláře." - jeho LinkedIn profil a zvuk cvrcku říkají otherwise
    NOIK
    NOIK --- ---
    JAHRIS: bukolický právník, díra na trhu:)
    JAHRIS
    JAHRIS --- ---
    Advokátní kancelář LAWCA Partners | Právo lawcálně a poctivě
    https://www.lawcapartners.com/

    "Řešte právo lawcálně.
    S advokáty,
    kteří na vás mají čas"

    "Vrátil jsem se na venkov, abych ho mohl dělat poctivě. Právo jsem zdědil, jako kdysi lidé dědili truhlařinu nebo ševcovství. Proto je pro mě otázkou cti dělat ho pořádně.

    Roky jsem pracoval pro top advokátní kanceláře. Naplňovala mě práce na velkých projektech – ale velkoměstský shon už tolik ne.

    Proto jsem založil LAWCA Partners. Advokátní kancelář, která přináší světové know-how mezi louky a háje.

    Na venkově je právo osobní. Pracujeme s čistou hlavou a každého klienta známe jménem."
    KCE
    KCE --- ---
    za 750/os na noc, no neber to :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    TURIKAN: To místo znám, chtěl jsem to kdysi koupit. :-) Jako asi si docela mákly, ale tedy bez oken a topeniště hned u největšího stavebního otvoru co tam je... :-)

    Předpokládám, že v zimě se najde nějaký ten volný termín :-D
    RATUS
    RATUS --- ---


    Ledvinka FRNDA "Vnímáme ji jako vyjádření stylu a individuality."
    Ledvinka FRNDA zlatá | Entl.cz
    https://entl.cz/produkt/ledvinka-frnda-zlata/
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    Zpět k hipsteřině!

    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    INK_FLO: kde ja mohla dneska bejt, kdyby Holba delala nealko v mych stredoskolskych dobach.
    PITRSK
    PITRSK --- ---
    TALPENNY: Co to meles ty vorechu? Primator ted dela skvely piva...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam