• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COLDHEREINTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
    Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
    rozbalit záhlaví
    NJAL
    NJAL --- ---
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: Tak proč tedy ženský roděj, když je to taková zátěž?

    Jakou hltavou povahou? Co to je hltavá povaha?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Jo a víc smajlíků než textu. Až oči přecházejí.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    🥺
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    NELLAS: prču?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HEJSEK23: Tam bývá víc věcí. P*ču jsem tam ještě neviděla (ta hvězdička je tam tentokrát jen a jen pro tebe).
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    NELLAS: co znamená ***, ... ?

    prosím, ať to není píča, takovou zrůdnost si nezaslouží
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    OCTOPUSS: Normální chlap, hledá holku/ženu pro život, zeptej se, zjisti si sama, nesuď, která ví co chce, jedno osobní setkání napoví víc než tisíc slov, pojďme to tu smazat, hlavně žádnou ***, ...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    SPIKE411: To by měli přidat do Tindru!
    Hned bych odfiltroval "do nepohody", "princeznu", "rošťáka", "když už někdo je", "po x letech v zahraničí jsem se vrátila", "škola kouzel bradavic" a podobný hovadiny.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Hinge has started letting users hide the profiles of matches who use certain words and phrases, and many were eager to take advantage of a “mute” button for some well-trodden tropes of the online dating world.

    But why are some phrases such a turn-off anyway? There may be a linguistic explanation.


    https://www.nytimes.com/2024/05/13/crosswords/how-language-influences-your-choices-in-online-dating.html

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: bohužel jsi adept na psychózu už jen samotnou hormonální změnou před porodem a po porodu, natož abys se svým lenivým mindsetem snášela několikalatou zátěžovou situaci. třeba ještě opepřenou tím, že před tvou hltavou povahou uteče otec tvého dítěte a budeš na všechno sama.. sory já už mám rodičovství s partnerkou s poruchou osobnosti za sebou :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: sim te, ten vi. Sam jich vychoval pět, přece.
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    Jinak, už jsem nebyla na Tinderu tři týdny, nemám vůbec čas, v práci fofry.

    Ale neměla bych s tím otálet a s tím dítětem už vůbec ne.

    Nedovedu si představit, že muj jedinej potomek a středobod života by bylo něco takovýho, i když je to tedy krasavec:


    (morče lunkarya)
    RENA_SULIROVA
    RENA_SULIROVA --- ---
    PALEONTOLOG: Já bych s tím právě problém neměla, ať si řve a nespí a spali bychom třeba 11-18:00, protože bych nechodila do práce.

    Třeba teď jdu z práce, ve svátek, fuj! A co by dělal mimís, když není školka?

    Ale mám dle zákona v pátek náhradní volno. Lepší pátek než středa.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NAVARA: tak ja se potkal s maminama, co sice mely jedinacka, ale ten jim do 3 let v kuse rval a nespal. dokonala antikoncepce do budoucna by to byla, akorat u nas se tohle stalo az pri druhym,...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PALEONTOLOG: bičplís

    Anstrengender Tag - Knallerfrauen mit Martina Hill
    https://www.youtube.com/watch?v=Rx7xYyhWAFY
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENA_SULIROVA: zatím jsem nepotkal matku s dítětem, co by se válela. no tak hlavně si přej, ať to nejsou trojčata :-P
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    RENA_SULIROVA: Jen se poděl ♥
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Kdyz vyměníme rebornu za jaguara ale chovani necháme, tak dostaneme cca

    Prijde jaguar do bordelu vybere si tu nejlepsi babu, jdou na pokoj a on misto aby se na ni vrhnul si klekne a zepta se "vezmes si me?"
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOUDY: "Chci hned mimíska (jednoho) a pak se s ním deset let válet doma" ^^
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam