• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANIQUEKurzy šití u Anique
    KRAQUATICE
    KRAQUATICE --- ---
    ATEH: diky, cekam az odpovi..
    ATEH
    ATEH --- ---
    KRAQUATICE: Pokud ti tak došel, tak to zcela jistě možné je, ale rozhodněto není v pořádku. Reklamuj!
    KRAQUATICE
    KRAQUATICE --- ---
    Je možné že by mi šicí stroj Singer inspiration 4205 přišel bez pedálu a kabelu do zásuvky??
    ATEH
    ATEH --- ---
    DAGLU: Pružný rovný steh je dnes na kdejaké mašince, entl je prostě entl. Pokud chceš často šít úplety, je dobré si opatřit i overlock.
    Každopádně více rad najdeš zde: [ Šijeme si sami - šicí stroje, střihy, látky, techniky ]
    DAGLU
    DAGLU --- ---
    JE tu někdo kdo by poradil při pořizování šicího stroje. Chci aby to mělo nějakou vymoženost na šití pružných materiálů, popřípadě nějaký pěkný entlovací steh.
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Vysypala se mi zájemkyně teď ze sukně pondělí od 13 hodin, měl byste někdo zájem? Kurz pro začátečníky i pokročilé, aby se stali ještě pokročilejšími;)
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    ahoj, je tu prosím někdo z českých Budějovic, kdo poradí obchod s látkami, kde budou mít úplety, patenty apod..?
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Ahoj,

    příští středu 9.7. bude u mě na dílně (Křížkovského 15) od 18 hodin poměrně zajímavý workshop, bude se vytahovat střih z hotové sukně. Jestli se chceš naučit, jak získat podklady ze svého hotového oblečení tak, aby se nemuselo rozstříhat, napiš a rezervuji místečko:) Kurz je pro začátečníky i pokročilé.

    Příchod: 17:55
    S sebou: oblíbenou sukni
    Cena: 450,-
    Trvání: 3,5 hodiny

    Papíry a vše ostatní zařídím.
    Pro rezervaci je nutné uhradit 300,- nevratnou zálohu, míst je málo, malůčko... berte, nebude!:)

    O týden později, tj. 16.7. bude téma kalhoty! Stejný čas, stejná cena.

    Těším se na shledání.
    PAZZITKA
    PAZZITKA --- ---
    taky se omlouvam za ot, ze to pisu do kurzu, ale zaci anique budou jiste sikovni :)

    ahoj, chtela bych si nechat usit jeden outfit. bude obsahovat dlouhy saty, leginy, masku, korzet a drobne doplnky. Najde se tu nekdo kdo by se toho ujal?




    (predem se omlouvam za spam tem co toto vidi i v ostatnich auditkach o siti) :)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    http://www.fler.cz/anique
    Letní speciály na stříhání vypsány, bez fler provize pro nyxáky;)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    KALE_VAN_THEER: No mohla, ale musím sehnat toho posledního člověka:)
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    ANIQUE: Mohla bych teda přijít jen na tu konstrukci?
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Volné jedno místo teď aktuálně v halence,

    pak volná místa v letním střihačském workshopu (21.,22.6. sukně + kalhoty, 19.,20.7. halenka + šaty, 2.-3.8. sako) - možno jednotlivě i vše dohromady

    v létě se bude šít korzet!
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    V neděli se uvolnilo jedno místečko na Kolovku! Šije se od 15 do 21 hodin, nemusíte umět skoro nic a odnesete si príma sukni s ozdobnou vázačkou. Kdo jde?:)
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    Kdo byste se chtěl naučit šít hezky ručně knoflíkovou dírku, tak zítra od 18 hodin u mě na dílně 3,5 hodinový workshop!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MOIRAIN: OK.
    Ono to právě vypadá, že původně to nebylo přišité najednou, utrhl se mi ten protiknoflík a je přišitý jinou nití než svrchní knoflík. Ale odstřihnu teda i ten vrchní a přišiju oba najednou.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MADIETTA: přišíváš to proti protiknoflíku najednou, to je proto, aby když chytneš knoflíkem o něco, abys nevyrvala látku, když je jen přišitý k látce, ten proknoflík tomu má a může do jisté míry zabránit
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Můžu mít hodně blbý dotaz? (jsem šicí lama)

    Když mám kabát, který má zespoda protiknoflíky, tak pokud se mi utrhne knoflík, přišívám svrchní knoflík a protiknoflík zároveň, nebo nejprve jeden a pak druhý?
    ANIQUE
    ANIQUE --- ---
    PETT_A:
    PETT_A:

    Oukej, oukej:)
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    ANIQUE: A ještě konstrukce střihů... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam