• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRUKEVDarwinova cena
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    PALEONTOLOG: přežili bez poškození
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PALEONTOLOG: rikal si hurikan…
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SIRLOON: pripadal si asi nesmrtelnej, haha
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PALEONTOLOG: znama firma, diskuze zrusena, asi si dal neco z lednicky rovnou do zobacku
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Policie v Praze v noci pronásledovala motorkáře. V tunelu boural a zemřel - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-policie-v-praze-v-noci-pronasledovala-motorkare-v-tunelu-boural-a-zemrel-40442415
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    APPU: kdyz je hlava hloupa, tak trpi cely telo
    APPU
    APPU --- ---
    vypadá to, že děti neměla
    Ruská influencerka při propagaci tropické raw diety zemřela hlady - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-svet-ruska-influencerka-pri-propagaci-tropicke-raw-diety-zemrela-hlady-40439425
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    87HIGHFLYER: tak, nakoupili si na cestu v supermarketu, to se počítá ;-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SALAMAN: jako největší bizar mi stejně přijde mindset "půjdu přežít zimu do skoro 3 km nad mořem" . Tvl
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    a jestli byl ten syn jedinej potomek tak jsou úplně výstavní
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    SPIKE411: Ja doufam, ze si psali denik. Takovy film by nemusel byt vubec spatny :D
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SALAMAN: Já myslím, že se jim to povedlo 100%, včetně toho konce. Takové odhodlání se musí ocenit.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    PAJAOVA: Vypadá, že nic nenechali náhodě a mají natrénováno.
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    SALAMAN: Fotka par dni pred zacatkem jejich "vypravy"


    STENNY
    STENNY --- ---
    Tak já si jen odložím, že způsob nošení zbraně vpředu ve slabině se v některých střeleckých kruzích slangově označuje jako "vasectomy carry"* a udělat to bez pouzdra nabízí hned několik různých možností, jak vyhrát Darwina, protože mimo jiné ta zbraň míří při sezení a pohybu do oblasti stehenní tepny :))

    *) Exactly what it says on the tin.
    MELDA
    MELDA --- ---
    ADAMIRA: Ale tak zase uznej, ze odstrelit si ptáka bouchackou ma celkem uroven.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Já vím že jsou ty pravidla dost drsný a sám jsem schopnej díky tý přísnosti občas trošku ustoupit, ale tohle nemá s Darwinem absolutně nic společnýho.
    Lumeni typu NAVARA který do toho cpou nějakej svůj světonázor už jsou fakt dost mimo a nemá to absolutně nic společnýho s darwinovou cenou (zrovna tenhle případ je totální idiotismus).

    Pokud chcete být tak hrozně moc free tak proč se nenlinkujete kriply co jeli svym BMW 200 na okresce a obtočili se kolem stromu? Proč sem nedáváte hrdiny "mě vegani uhhhhhh.... nebudou uhhhhh.... nic přikazovat uhhhhhhh.... já snim celou krávu uhhhhh...." co se vodstřelí ve 45 prasetem?

    Co jste to kurva za pokrytce?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam