• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASTROLMozkové errory renewed
    Náhradní diskuze za pověstný a bez varování zrušený klub "Mozkové errory". Pro všechny, kteří si potřebují ulevit a sdílet své či cizí errory v chování/jednání: sůl v kafi, elektrická konev na sporáku, zapomenuté děti v lese, venčení vodítka bez psa apod.
    rozbalit záhlaví
    ALEA
    ALEA --- ---
    Jdu sem teda s vlastním errorem...

    Hlídám psího seniora u mojí mamky, takže známé ale ne úplně moje prostředí.
    Dneska ráno jsem nemohla najít telefon.
    Prošla jsem celý byt, zpřeházela postel... Nic... Nechala jsem se prozvonit a bylo slyšet vibrace na chodbě, ale zvonění velmi slabě, jako by to něco tlumilo.
    Venčila jsem před šestou, protože psí babča chtěla... Byla jsem trochu zombie... Pak jsem ještě chvilku spala a potom jsem víceméně jen prošla bytem dělat snídani... To nedává smysl...
    Nic jsem neměla v ruce, do ničeho jsem nehrabala... To nedává smysl...
    3x jsme prozváněli, pokaždé prošli celou chodbu, než mě napadlo otevřít velkou skříň na chodbě s tlustými dveřmi a tam mobil ležel jak na talíři.

    Jen jsem prošla bytem, zastavila se, abych vytáhla čistý ručník pro přítele, a šla dělat snídani. A abych neshodila zbytek, potřebovala jsem na vteřinu obě ruce...
    Uaaaa
    ALEA
    ALEA --- ---
    ALEA: (mám trochu jiný tvar, ale funkce jsou stejné)
    ALEA
    ALEA --- ---
    DELIRIUM: beru ráno vícero prášků a stává se mi, že si nejsem jistá. Popsané krabičky a dávkovače nepomohly, ale moje řešení je krabička na léky s... vlastně hodinami.
    Jakmile otevřeš a zavřeš, začne to načítat čas, takže vím, kdy jsem brala naposled.

    Koupila jsem je přes Amazon, nevím, jestli to mají i v Čechách...
    Ale připadám si trochu jak v americkém seriálu pokaždé, když si beru prášek :-)
    A taky tam můžu ale nemusím mít prstenec proti tomu, aby se mi k nim dostaly děti.


    pill bottle Amazon
    ILTU
    ILTU --- ---
    E2E4: Aha! Taky mi to chvíli trvalo ;-)
    ILTU
    ILTU --- ---
    DELIRIUM: Hele, já si na to platíčko malovala fixkou dny v týdnu, abych věděla. Ale taky mě to přestalo bavit...
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    E2E4: facepalm^2
    njn, titulky
    E2E4
    E2E4 --- ---
    jsem si říkal chm, to jsem nevěděl že v Berouně mají tak významnou pobocku vojenského zpravodajství..

    https://www.nyx.cz/discussion/275939/id/56857619
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    tak jsem fakturu napsala na jméno DOMINA místo DOMIKA

    A UŽ JE POSLANÁ
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Aby ses cítila mladší, můžu ti na něj nalepit nějakou nálepku Hello Kitty :)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    Tak věk už na to mám :")
    To je jak s tím zkaženým vejcem. Nějakou dobu si dáváš pozor, vše ok, tak ostrazitost povolí a neštěstí je na světě.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Nyxí reakce: nepomohlo by pořídit si na to nějaké kastlíky/dávkovače, aby bylo jasno, že dnes sis už drogu vzala? :)
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    vcera vecer jsem trhal hromadu bezinkoveho kvetu a dnes po mne chce skola dolozit doklad o bezinfekcnosti..
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Naučila sem se brát si Euthyrox (lék na štítnou žlázu) ihned po probuzení, což je super, jelikož se má jist na lačno. Méně super je, že sem po probuzení v zombie modu, takže se občas stane, že jak to dělám automaticky, tak si to pak neuvedomim a najednou ve mne hrkne, že sem si ten prášek ještě nevzala a jdu si ho dat. Třeba jako dnes.
    To, že sem si ho předtím vzala poznám až časem, kdy mi začne být dost zle. :")
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    Dneska mi kolegyně vyprávěla, jak hledala zuřivě v kabelce cigarety a nemohla je najít. Pak si uvědomila,. že vlastně už 4 měsíce nekouří...
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    ILTU: Jak píšeš, každý ať si to dělá podle sebe, to je v pořádku. :) Travní mulč rychle mizí, ale nedá prostor k vyklíčení semen. Já zkusila hrabat stařinu a posečenou trávu a to je najednou různých lučních květin a bez zavlažování, příroda si poradí. :) Hraje teda i roli kdy hrabeš, když je to v blbou dobu, můžeš ty květiny poškodit a neporostou.
    ILTU
    ILTU --- ---
    IRINASH: Věru sterilní anglický trávník nemám. Ona i ta semena potřebují vlhkost ke klíčení.
    Travní mulč také na rozdíl od borky dost rychle mizí, jednak se rychleji rozkládá, jednak ho baštěj žížaly.
    Ale každému, co jeho jest. Já nikoho nenutím dělat to podle mne :-)
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    ILTU: pokud chceš sterilní anglickej trávník, tak možná...pokud chceš pestrost, je naopak žádoucí tu posečenou trávu odhrabat pryč, jinak udusí všechno ostatní. V půdě existuje něco, co se jmenuje semenná banka, můžou tam být i dvacet let stará semena různých původních kytek, která při správné péči (což "mulčování" trávy trávou není) vyklíčí i po těch letech.
    MISISSKA
    MISISSKA --- ---
    SEDELAVLOKALE: Se mi stalo něco podobného. Kamarád mi na sebe přes Vinted objednával batoh. Poslal mi kód k vyzvednutí a já šla na poštu…

    Pošťačka: “Je to na jméno Grus?”
    Já: “Amongus? Ne, je v tom batoh.”
    Pošťačka: “Ne, jestli je to na jméno Grus?!”
    Já: “Netuším, je v tom batoh a je to z Polska.”
    Pošťačka: “A na jaké je to jméno?”
    Já: “Asi Tomáš Grus…”
    Pošťačka: “Tvl, na to se celou dobu ptám!”
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    jedu autem a rikam si, ze mam nejaky spinavy brejle, mela bych si je vycistit, at lip vidim. vyndavam lizatko z pusy, balim ho do tricka a premejslim, proc to neklouze..
    MORGYSZ
    MORGYSZ --- ---
    Dnes ma svatek Voldemort.

    Jo, aha, Valdemar. 😂
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam