• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVATORFilmová pátračka - aneb jak se sakra jmenuje??
    Radíme všem, kteří chtějí vidět, ale nedokážou si vzpomenout na název filmu. O hledaném filmu uveďte co nejvíce detailů, které si dokážete vybavit. Pokud znáte jména herců, zkuste nejdříve vyhledávání na csfd.cz.

    Pro dotazy na tištěné dílo použijte spřízněný klub Literární pátračka

    - Při zadávání dotazu na film napište do postu buď hledám film nebo hledám seriál. Podle tohoto pak přímo v diskuzi půjdou vyfiltrovat čistě jen dotazy.
    - Do záhlaví se zároveň budou umisťovat odkazy na aktuální, ještě nezodpovězené dotazy. Po jejich vyřešení budou ze záhlaví přesunuty na nástěnku.
    - Dlouhodobě nezodpovězené dotazy se budou z nástěnky časem mazat. Nic vám ale nebrání vznést dotaz znovu.
    - Pokud někdo film pozná/najde, dejte jasně najevo, že je to to, co jste hledali, aby mohl být film odstraněn z aktivních dotazů a umístěn na nástěnku. Palec nahoru sice potěší, ale nestačí.


    Pokuste si vzpomenout na co nejvíc detailů, k hledání poslouží i pokročilé vyhledávání na IMDb nebo hledání přes klíčová slova.

    V případě dotazů nebo problémů se obracejte na admina -  ID SALVATOR

    A KDO HLEDÁ FILM VO KLUKOVI, CO LEKNUTÍM VYPLEŠATÍ, TAK JE TO PEANUT BUTTER SOLUTION!
    A TEN ASIJKEJ FILM S MALEJMA ROBOTAMA, ROZPŮLENÝM AUTEM A PODOBNEJMA PÍČOVINKAMA JE JEDEN Z DÍLŮ BLÁZNIVÝ MISE!
    rozbalit záhlaví
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NAGASAWA: Studio Ghibli... My neighbor Totoro 🥰

    FABE
    FABE --- ---
    FEEDER: střílím hodně od boku, ale třeba Odyssea (1992), 76%
    Odyssea (1992) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/129385
    Tam byl kluk v kómatu a hledal ve snu svého tátu, který byl na nějaké lodi
    FEEDER
    FEEDER --- ---
    viděl sem to v tv někdy začátkem 90' , seriál, kde se do záběru ve tmě nebo spíš v podzemí, po řece blížila lod a na boku měla žebřík a byl na ní nějakej člověk se světlem...
    No dost málo indicií, ale třeba to někdo dá :)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    a ještě teda, když jsem v tom..

    tak kdysi v rámci CT2 nezávislé, nebo jak se to před těmi 25 lety jmenovalo, dávali film asi thaiska/číny o ženě, která měla postiženého syna, kterého se snažila oženit, a ona měla milence a brala antikoncepci a byla asi jediná žena v komunitě, která ji brala.. a pak ještě vím, že hlavní dopravní prostředek byla lodka.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    TOOMIX: ale ostrov je dost podobný.. jen ten film z 70 let je prostě ujetej v tom, že o DNA ještě nevěděli.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOPRETKA: zní to jako Ostrov z roku 2005, možná to má nějakého předchůdce

    Ostrov (2005) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/180956
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    MAWERICK: a tohle neznám, ale našla jsem to, tak na to mrknu..
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    MAWERICK: tohle vypadá, že by to mělo být ono, i když podle tý první fotky ne.. ale nedaří se mi to najít na stažení.. nějaký odkaz by se nenašel?
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    anebo jeste mozna Logans run...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    já jsem se už jednou někde ptala, jenže jsem si ten film nestáhla a ted zase nevím..

    Americký film z 70 léta(plus mínus).. kemp/ohraničené místo, kde jsou mladí lidé, kteří trénují na olympiádu. Cvičí, zdravě jí a čekají, že oni budou ti, kteří budou vybrání. Jednou za čas jsou vybráni někteří mladí, kteří odjedou na soutěž a už se pak nevrátí... Jenže kemp není kemp, ale místo kde bohatí lidé pěstují své klony, aby z nich pak mohli použít ,,součástky,, kdyby byli nemocní..

    Jak se ten film jmenuje prosím.... víc toho nevím a google háže jen pořád jen ostrov
    KIE
    KIE --- ---
    NOHME
    NOHME --- ---
    Film kde jede typek na lodi a narazí do nej kontejner. Moc se tam nemluvi. Dekuji
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KIE: Je to prý ono, díky
    KNX
    KNX --- ---
    STARE_CASY: Trefa, vďaka!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    STARE_CASY: Ha pravda. To bude trefa
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    KNX: hikikomori s krabicemi od pizzy se objevil také v povídkovém filmu Tokio!

    Tokio! (2008) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/238412-tokio/prehled/
    KNX
    KNX --- ---
    NAGASAWA: vďaka, skúsim ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam