• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_STEAM Powered Traders ☺ [sbíráme pokemony a €ura a honíme si u toho parní levely]

    Na nástěnce:
    - uživatelský trading list
    - seznam her dropujících Steam karty
    rozbalit záhlaví
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    SKY_MAX: hah. No to se mi snad nestane
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    STEVIE: to znám tohle "děti to chytlo" :D kolegové v práci tomu teď propadli a taky manželce jeden tuhle říkal, že to musí koupit dětem. A koupil to samozřejmě sobě. A protože doma to nemůže pořádně rozbalit, aby to nebylo podezřelý, tak si to nosí do práce, kde to rozbaluje a třídí :D
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Nezbavuje se někdo sbirky Pokémon kartiček?
    Děti to teď nějak chytlo ..
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KYRBI: já za tebe můžu ztratit slovo u Adolfa Hitlera až spolu budem telegrafovat
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    KYRBI: no jasně



    vyber si kteroukoli chceš
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Hoj, mám navíc klíč Poker Night at the Inventory, nabídne mi někdo za to něco? :)
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    SteamVR je naprosto famozní a nepřestává mě překvapovat. Když vidím jak na starém železe RX580 a levné VR se dají dělat věci jsem v úžasu. Přípojí se volant nebo joystik a můžete závodit v dirt nebo Elite Dangerous. A těch možností v HL ALYX a Workshop. Klidně na skupinu tady na nyxu Steam VR.

    Dirt Rally 2.0 VR
    https://youtu.be/wsFkjd__-2g
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: přímo z tý stránky: "No requirement of running or even having official Steam client installed"
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    MYKEZ: díky moc za odpověď.

    A ještě jednu otázečku: dá se nějak farmit i bez nutnosti nainstalovanýho klienta?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    hele chlapy (případně děvy) - čím dneska famíte? I přesto, že nakupování her už neřeším, tak mám asi 80 karet na drop .... hrát se mě to ale samozřejmě nechce...
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    nenasel by se tu nahodou nekdo s tenhle mesic aktivnim Humble Choice, kdo bud uz ma nebo nechce hru Vampyr?

    rad bych si ji konecne zahral a jako vymenu bych nabidl neco ze svyho seznamu prebytku (kdyztak v poste).

    diky.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CUZMAN: Nechce nekdo preorder cyberpunku za 1500,-?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ahoj nevim jestli sem trochu OT ale mam na steam wallet 224e a potreboval bych je smnenit za czk na ucet tak kdyby nekdo chtel neco koupit tak pm kdyztak.Dekuji.
    _LEPIK_
    _LEPIK_ --- ---
    nezaznamenal jsem problem :)
    za ty roky..
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    WRATA: pravda, to nemá rád nikdo :) ok, dál sbíráme pokemony :)
    WRATA
    WRATA --- ---
    SHARINGAN: Nic nemen! Vis jak my to rozhodi seznam klubu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam