• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    GAARQ
    GAARQ --- ---
    nevíte něco o bugu v novém one UI s ostřením foťáku? žena má xcover 5 a po nové aktualizaci jí neostří, což je dost problém, treba pro QR. našel jsem ojedinělé info, ale nic ofiko.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HERR_FLICK: Bohužel stejná zkušenost jako ty. A to miluji stylusy na Samsungu. Jsem nadšený z Tab S9 Ultra a z S24 Ultra, prostě mám víc štěstí se zařízeními s nativním stylusem než tyhle "navíc stylusy". YMMV.
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    Zrovna sem jim chtěl jít na hlavu hodit takovou blbost, jako naprosto kreténsky navrženej S-pen PRO, kterej nevydrží ani tak jednoduchou věc, jako standardní vyndavání z oem pouzdra
    Tak to si radši ušetřim nervy
    Každopádně tuhle chcanku nekupujte

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: lednicku sem musel reklamovat 7x. Strasny pristup, nakonec sem napsal stiznost do jizni korey na vedeni s tim, co se v CR deje na zakaznickem servisu, horsi pristup sem v zivote nezazil. Jako omluvu mi poslali powerbanku. To sem myslel ze ji s ni pujdu osobne nekoho zabit do prodejny.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: to mam radost, mame od nich pracku i lednicku
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Hral sem si pres vikend s tou AI upravou fotek, ale cekal sem od toho vic. Odstranovani objektu pred nejakou obcas i slozitou plochou funguje nekdy prekvapive super. Jindy to treba misto auta vygeneruje jiny auto, misto cloveka mi to tam dalo treba dyne (wtf) . Presunuty objekty vypadaji dost neprirozene.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ONLY_Q: stahuju na S21 (2221,44MB - to jsem zvědavej jak to veterán zvládne)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HULIK: tomu se vubec nedivim, Samsung ma nejhorsi podporu ze vsech tech. korporatu. Vedl sem s nimi nemalej boj s asi deviti reklamacema a navstevama servisnich techniku ohledne spotrebicu v byte. Skoncilo to velkou hadkou, stiznosti na VOC a vubec, celkove to je neskutecny. Dost by me zajimalo, jestli ma vubec S Korea povedomi o tom, jak to tady vedou na jejich cesky pobocce :)
    HULIK
    HULIK --- ---
    Jen tak pro info.
    Dnes jsem měl naplánovaný vzdálený přístup na můj mobil ze servisu Samsungu, aby mi ukázali jak se dá vyvolat záloha samsung watch, protože všechny návody z webu i help linky selhali. Pořád jsem jim tvrdil že to nejde a že si to dělá kdy chce samo.
    Výsledek, vzdálený přistup ani nenastal v uvedenou dobu technik zavolal a řekl že to nejde !!!! :-D
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    jestli jste zvykly na navbar gestures from bottom jako ja, tak si musite stahnou GoodLock appku, v ni si stahnout NavStar a zapnout "Enable extra gesture setting" . Pak se objevi nastaveni v parametrech navbar.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SMOKY: Sjednocení mezi řadami. S24U tam má 80% od doby co vyšla. Škoda že to nejde nastavit na konkrétní procento.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    zmenili battery protection , sou tam nejaky chytry mody , ale ten co sem pouzival doted ma max 80% misto 85% , omg proc ?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ONLY_Q: jj, u mne taky dobry
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    zatgím vše funguje,,,, tak snad se řešení našlo :-)))
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ONLY_Q: skoro 3GB , pekny . Doufam, ze vyresili ty problemy ktery meli s 6.1 na S22 v Korei.
    HULIK
    HULIK --- ---
    Ahoj lidi, ještě asi 4 dny by měly platit slevové kódy co jsem dostal do Samsungu, kdyby měl někdo zájem.

    - 20 % na hodinky Galaxy Watch
    - 25 % na sluchátka Galaxy Buds
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    tak právě stahuju 6.1 na galaxy S22----
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Wow. Neni to zdaleka jen coating. Vysvetleno napr. zde:

    Galaxy S24 Ultra Screen Facts You Didnt Know! (It's Really Cool!) 😎
    https://www.youtube.com/watch?v=jfVIEGcY9gM
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ❤️ krycí sklo na S24 Ultra. Na sluníčku oproti Tab S9 Ultra významný rozdíl v intenzitě odlesků.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LAUNCHER: It's pretty! Používám dlouhodobě a spokojenost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam