• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CARMELKAXDobrman-plnokrevník mezi psy
    Výměna fotek,zkušenosti a zážitky s tímto plemenem,výchova,výcvik,prostě vše,co vás zajímá...:)

    www.dobrmanivnouzi.estranky.cz
    rozbalit záhlaví
    KACA936
    KACA936 --- ---
    CARMELKAX
    CARMELKAX --- ---
    dohledávka zvěře,aneb, že dobrmana lze použít i k myslivosti
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    Carmelkax - to nechapu tu prvni fotku, on toho srnce chytil - je pokousanej..?!
    CARMELKAX
    CARMELKAX --- ---
    ukázka, že dobrman je opravdu univerzální plemeno



    CARMELKAX
    CARMELKAX --- ---
    a jedna cvičáková momentka, aneb už umíme aj lítat

    CARMELKAX
    CARMELKAX --- ---
    vzhledem k tomu, že se tu nic neděje, tak sem dávám nově udělaný web o.s. Dobrmani v nouzi, takže pokud můžete, hoďte do odkazů,popřípadě sdílejte http://dobrmani-v-nouzi-o-s.webnode.cz/home/
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    skvely foto!!!
    CARMELKAX
    CARMELKAX --- ---
    IMG_4268.JPG (1821109 B)
    CARMELKAX
    CARMELKAX --- ---
    KAMPA: kdyby dobroši měli přírodní uši, tak by je měli pěkně odstátý, tím, že je maj připláclý k hlavě, to je stejně umělý jak kupírka, nevím, co je větší zlo, řekla bych, že lepení, kdežto s kupírkou uší je méně zdrav. problémů. Ocas je kravina, pes si tím udržuje koordinaci a je vidět zda má radost, strach, atd. Na uších samozřejmě mimika též, ale samozřejmě na postavených uších to jde vidět nejlépe.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    Carmelkax - no to je jasny!!! ja pisu ze mou osobu, mně se libej vic dobrmani, co maj prirodni usi a ocas.
    CARMELKAX
    CARMELKAX --- ---
    a jedno štěně dobroše s PP na darování
    daruji štěně dobrmana, inzeráty zvířata
    http://www.zvirata.inzercebazar.cz/inzerat/57630-daruji-stene-dobrmana-inzerce.html
    CARMELKAX
    CARMELKAX --- ---
    CARMELKAX
    CARMELKAX --- ---
    CARMELKAX
    CARMELKAX --- ---
    už tu dlouho nic nebylo, tak několik podzimních


    CARMELKAX
    CARMELKAX --- ---
    KAMPA: Pro každého majitele dobrmana je jeho pes krásný,nezáleží na tom, zda má nebo nemá kupírku...
    Na cvičáku v Hostivaři nemáme krom mě žádného dobrmana, Sid je tam jediný, takže asi ne-e
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    KAMPA: tak tohle bylo v hostíku:)
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    Hysteria - to ja nevim, potkala jsem je na louce - kousek od pitkovic.
    ta fenka mi prisla mladoucka este...takovej pubertak a ceciky mela normalni.
    oba ale hrozne krasny...meli elektrickej obojek a asi tam s nimi chodi na cvicak. takova uz starsi paní.
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    KAMPA: není to ta paní, co je má chovný? čuba čerstvě po štěňatech..? Jeslti jo, tak ten pes-samec je opravdu moc hezký pes..
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    tak vcera jsem potkala na prochazce paní, co měla dva dobrouše - psa a fenu. oba meli svy normalni usi a dlouhy ocasy.. byli to nejkrasnejsi dobrmani, co jsem snad videla.
    dobrman s useklym ocasem vypada hrozne.
    CARMELKAX
    CARMELKAX --- ---
    a ještě jeden a klasika: rodinné důvody...
    Daruji hnědého dobrmana, prodám Karlovy Vary
    http://psi.sbazar.cz/daruji-hnedeho-dobrmana-karlovy-vary-o7865211.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam