• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BREINWOLFDokument o CzechTeku 2005
    ANSI
    ANSI --- ---
    hele každopádně plná podpora z mé strany, bohužel s ničim nepomůžu:-(....držim palce, a ty co kecaj blbosti o tom, že jste amatéři na to s*át!
    BREINWOLF
    BREINWOLF --- ---
    "Jsme nezávislý tým začínajících filmařů..." Ano je to amatérský projekt. Čistě amatérský není, protože členem týmu je i profesionální kameraman a taktéž profesionální zvukař a tím nemyslím, že jsou to studenti daných oborů, ale lidé kteří se tím denně živí.To také znamená, že netočíme na telefon, ale máme dobrou kameru i se zvukem. Já jsem sice dokument nikdy netočil, ale hodně jsem jich už viděl. Máme určitou představu jak by to mělo vypadat, ale jsme otevřeni diskusi. Jediné s čím už nechceme hýbat je cílová skupina. Shodli jsme se, že to bude pro lidi, kteří se zajímají a přemýšlejí o tom co se v téhle zemi děje. Byl tam návrh natočit komerčně úspěšný dokument, který by především vzbuzoval emoce, ale nic takového točit nechceme."...ale chtěli bychom co nejpravdivěji zdokumentovat zásah a dění po něm."

    Součástí týmu je i produkční, který má na starosti finance. Zatím se nám daří postupovat, tedy točit svědectví jednotlivých účastníků, zpřesňovat scénař, hledat a hledat materiály, které tam použijeme, s docela malými náklady. Otázka je jestli budeme muset kupovat nějaká práva k video záznamům ( řekl bych, že s muzikou to nebude problém), které tam použijeme. Pak by mohly náklady vyskočit už moc a museli ( což asi stejně budeme muset, ale nepředbíhejme událostem) zažádat o grant. Taky bychom to rádi nejprve uvedli do kin a na filmové festivaly. To je moje odpověď na otázku, jestli bude volně ke stažení. V krátkosti: Zpočátku ne, časem určitě ( tím nebude nijak výjmečný). Nápady, nabídky spolupráce, fotky či videozáznamy, týkající se Czechteku 2005 prosím zasílejte na Breinwolf@centrum.cz.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    hoj, kdybyste potrebovali fotografa, dejte vedet...
    BREINWOLF
    BREINWOLF --- ---
    Řekněme, že jsem spolupracoval na jejím utváření.
    BREINWOLF
    BREINWOLF --- ---

    Mám velikou radost, že tenhle nápad vzbudil diskusi a ještě větší, že jste se nakonec shodli, že to má smysl. Já se rád představím, ale zbytku týmu se budu muset zeptat, jestli zde chtějí být jmenováni. Takže: Jmenuji se Bronislav Tomek, je mi 30 let pocházím Z J. Hradce a posledních 8 let žiji v Praze. Jsem tady kvůli vzdělání, studuji totiž Historii na FF UK. V našem dokumentu s názvem Pravda o Czechteku 2005 dělám režii a také organizační záležitosti. Pokud by se někdo chtěl aktivněji zapojit, napište mi prosím na adresu Breinwolf@centrum.cz

    p.s. Rozhovor s Paroubkem byl včera konečně ( na přání sdělím jaké s tím byly obstrukce) natočen.
    ANSI
    ANSI --- ---
    mě se to líbí, nejde o to, aby se to začlo zase řešit, jen si myslim, že připoměnutí toho jak to bylo na techno scéně před 6ti lety. Hlavně žádná komerčárna, jako poslední dobou, viz halový akce se sekuriťákama apod., hezky pěkně po svém na louce a max. někde v kulturáku za 50. Od roku 2005 jedu na kalbu jen z nostalgie a to velmi velmi zřídka....protože myšlenka tý svobody mi už nějak uniká co se dnešní interpretace tohodle stylu týče:-(...
    Takže ráda zavzpomínám u dokumentu!
    Kluci do toho!
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Rad poskytnu fotky co mam. Nic moc kvalita, ale nektery jdou...



    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    a bude pak volně šířitelnej?
    GRASSROOT
    GRASSROOT --- ---
    Něco na tom možná je... jako uchování tý události pro budoucí generace to beru, i když přínos scéně to nebude mít asi nějak valnej... Btw studuju publicistiku se specializaci na audiovizuální média. Umim psát interwiev, reporáže, točit, fotit, dělat rozhovory... kdybyste chtěli pomoct s něčim takovym, dejte klidně vědět...
    C8400
    C8400 --- ---
    me se ten napad zda ok, uz to neni horky, ale to znamena, ze se ted na to muzeme podivat analyticky s odstupem. czechtek 2005 je urcite vyznamy okamzik ceske techno sceny a jako takovy si zaslouzi dokument
    GRASSROOT: nejde o to dockat se zvratu nebo neco resit - kdyz se toci dokumenty o roce 68 nebo o hitlerovi, tak se tim taky nic nezmeni. je to pro vzdelavani 'budoucich generaci' technaru, co to nezazili :)
    GRASSROOT
    GRASSROOT --- ---
    Taky nevim, jestli má smysl to po šesti letech ještě znova tahat na světlo... Všechno je už podle mě promlčený, takže nějakejch zvratů se asi nedočkáme. Veškerý snahy vyřešit co se dá už podle mě proběhly... A tim že už to už dávno neni horký, to s ničim asi moc nehne a teknival nám to nevrátí... spíš bych fenomén cztek nechal spát aby se třeba jednou, až na to bude vhodná doba zase dal probudit...
    TIP
    TIP --- ---
    tyve, nechte už toho chudáka kostlivce spát...
    BUBBLE
    BUBBLE --- ---
    Ahoj. Spojte se se Štěpánem Kotrbou z Britských Listů. Dlouho se o to téma zajímal a bude mít jistě co říct. viz http://www.blisty.cz/list.rb?id=26&page=0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam