• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUTTERFLY89LUSH - čerstvá, ručně vyráběná kosmetika
    Klub pro příznivce kosmetiky LUSH, vše možné, vaše zkušenosti, nabízím/koupím a tak dále...vše na co si vzpomenete :).
    rozbalit záhlaví
    TVA_ESTER
    TVA_ESTER --- ---
    Jelikož jsou někteří bez idee, co mi kupovat k narozeninám, sešly se mi doma tyhle věci dvakrát, bohužel k tomu nejsou účty, abych si to došla vyměnit.

    - Fairly Traded Honey šampon (500ml)
    - Happy Happy Joy Joy (500ml)

    Kdyby měl někdo zájem, tak pošta, na ceně se nějak domluvíme.
    EVILMAGGIE
    EVILMAGGIE --- ---
    ISCH: Celestial už jsem měla a moc mi nesedl, ale CL vypadá super, děkuju za tip :) Teď už celkem dlouho používám Krásnou slečnu od Havlíka, ale chtěla bych ho občas střídat s něčím lehčím - na to CL vypadá. Potřeba střídání přichází hlavně - jak říkáš - kvůli létu.
    Pleť mám hodně citlivou, což bývá zmíněno i v recenzích. Ještě to omrknu v jiných mutacích eshopu (uk, us) a jestli ho i tam vychvalují, beru.
    ISCH
    ISCH --- ---
    EVILMAGGIE: K tomu krému hrozně záleží, co od toho čekáš a jakou máš pleť... Já Full mám doma (a celkem archivní, ale beru to tak, že se prostě jen tak nekazí).
    Krém k tomu bych podle typu dala Celestial/Cosmetic Lad (normální/citlivá), Georgeous (zralá), Skindrink (suchá).

    Já osobně mám dost ráda Shangrilu, ale přes léto je na mě moc mastná. Teda přes léto je na mě mastný skoro všechno :D
    EVILMAGGIE
    EVILMAGGIE --- ---
    Je hrozná škoda, že je tohle téma tak trochu v komatu. Zrovna v sezónně novinek a limitek ke Dni otců a matek. :(
    Kdo má rád LUSH proto, že mají spoustu produktů nahatých, nebo aspoň obaly šetřící, můžete mrknout sem: http://evilmaggie.blogspot.cz/2017/06/naha-vonava-recenze-lush.html . Když mi dáte nějakýho tajnýho tipa na Full of Grace, třeba na nejlepší látky na kombinování ve formě krému, budu moc ráda.
    EVILMAGGIE
    EVILMAGGIE --- ---
    TALANKA: Tak potvrzuju, že ten Helping hands je supr. Dostali ho teď k Vánocům (od Ježíška na mé doporučení :D) skoro všichni dobří lidé v kraji. Rychle se vcucne a ruce jsou po něm pěkný. Ježíšek něco nechal i u mě a navíc jsem zas jednou při výprodejích ztratila hlavu (i když v Lushi to aspoň nejsou výprodeje jen na oko). Čili mám doma asi půl tuny Lushe. Tak kdybys měla něco v merku, zkus mi napsat, třeba to zrovna testuju! :)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    EVILMAGGIE: se tam musím zase vydat a očuchat :oD
    EVILMAGGIE
    EVILMAGGIE --- ---
    TALANKA: Helping hands budu kupovat příteli k Vánocům, aby si ho vzal do práce. Má děsně vysušený ruce a recenze vypadají dobře. Zatím jsem ale jen zkoušela vodu :D http://evilmaggie.blogspot.cz/2016/10/lush-nejen-sezonni-recenze-velke-plany.html
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    EVILMAGGIE: Mne kokosac funguje vyborne, po nem davam krem - ted miluju Sportique, od LUSH se chystam na Helping Hands.
    EVILMAGGIE
    EVILMAGGIE --- ---
    TALANKA: Mezitím jsem si zamilovala Karma Kream..prostě kvůli vůni - nebudu si vymýšlet. :D A tyhle Vánoce ještě rozhodně kupuju Sleepy (krém, který voní jako Twilight)!
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    EVILMAGGIE: Já mám helping hands - mám ruce poničené od častého mytí a dezinfekce a tohle je na ně úplně super. Sice to úplně nevoní, ale zabírá :o)
    EVILMAGGIE
    EVILMAGGIE --- ---
    Tak jaké máte zkušenosti se Salty Coconut? Vážně hodně se mi líbí, jak voní, ale ,,žel'' mám jemné ruce, takže ho moc často nepoužívám a teoreticky ho vlastně vůbec nepotřebuju (no, teoreticky nepotřebuju skoro vše z Lushe, ale... :D). Když už potřebuju na ruce nějakou péči, je to po tom, co si vyjdu se psy ven a oni mi vodítky dodřou ruce do ruda..takže to je spíš na hojivý krém než na scrub. Má Lush nějaký dobrý? Měla jsem jen Lemony Flutter, hrozně mastný.
    ISCH
    ISCH --- ---
    MOODYCAT: Od toho mi holky narvaly okamžitě vzorek (odnášela jsem si jich požehnaně, pro něco se určitě budu vracet, akorát u mě není termín "po výplatě", ale vidím to tak, že si udělám radost k Vánocům). Vypadá poměrně jemně, výrazně kokosově voní (nevýrazné vůně asi LUSH neumí).
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ISCH: Me zaujal ten Salty Coconut scrub na ruce :). Ale v obchudku jsem jeste nebyla...po vyplate :).
    ISCH
    ISCH --- ---
    Obchod je po rekonstrukci, je to tam... Jiné. Sama nevím, jestli hezčí, nebo ne, dneska jsem byla nakouknout.
    Trochu hůř se mi orientuje, které novinky jsou už i na krámě a které jen v eshopu (na tom třeba chybí můj nový favorit co se sprchových gelů týče - don't rain on my parade.

    Z novinek, co mě zaujaly - kondicionér pro zastánce "no poo" metody (který z něho ale asi na větvi nebudou, pokud studujou složení - obsahuje sulfáty), kterej i trochu meje, nový masky na vlasy - olej na dřevě, rozmíchat v horký vodě a napatlat (má to bejt jednorázová maska, ale dá se to rozkrájet), nová maska na obličej - jasně modrá, citronová, čistící a pak patlátko na kérky. Který hrozně rychle taje, takže asi nebude na to ho tahat v kabelce, neb nemá pevný obal ale... Líbilo se mi.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    PETRA_CHATEAU: Asi vanocni...
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    ISCH: jakej tonovaci balzam?
    ISCH
    ISCH --- ---
    a zase tu mam hennu, caca rouge i caca noir, kazda pet kosticek - 40,- za kosticku, kdybyste to nekdo vzal cely, dam nejspis slevu
    plus vanocni lip scrub a tonovaci balzam, oboji nove, neotevrene, kus za 130,-
    ISCH
    ISCH --- ---
    Než to nabídnu někde jinde:
    Fairly Traded Honey šampon, cca 400ml, PC 1095,- dám za 400,-
    Happy Happy Joy Joy kondicionér, cca 400ml, PC 1495,- (tuším) nyní 550,-

    Obojí maji záruku do listopadu.
    Kdyby někdo vzal oboje, dám klidně slevu ;)
    ISCH
    ISCH --- ---
    TALANKA: Mnooooo.... Pošta :)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    ISCH: no jo, já jsem furt zabržděná :oD¨Hele, sprcháč bych potřebovala. A co nějakej šampuk? Ten by ve slevě nebyl? :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam