• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAWERICKHonor Harrington, Honorverse a vse okolo
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    No poslední kniha Honorverse to určitě není.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ROBIN_SNNS: no ja si pockam na finalni papir :) doufam ze mezitim autor rekne jestli ej to fakt posledni knzika nebo ne
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    SIRIUS: Dočteno, děj posunut do ledna 1923 PD, kniha skutečně dokončila linku konfliktu se solárním svazem, autor podnikl postavokalypsu a Honor si bere dovolenou. Kniha popisuje podrobněji 4 střetnutí, 2 na začátku, 2 na konci. Nejnudnější nakonec byly pasáže s analytiky/policajty ze solárního svazu, kteří než se rozkývali k akci byl konec knihy.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ROBIN_SNNS: no sem zvedavej esli to vydrzim divam se ze vychazi v rijnu, to by mohlo vyjit ze si to schovam pekne na vanoce :-) SoV proste strasne smrdelo tim ze to je spojovaci knizka co uzavira ty bocni linky a vraci se zpet do mainline, ale jako nebylo to holt uplne super. Ale ted se me libi jak se rozbiha Manticore Ascendant serie, to ma potencial. Osobne si myslim ze nakonec mel jet Weber podle puvodniho planu a zabit Honor na zaver at all cost jak puvodne planoval a shadow of victory nechat resit deti honor jak mel v planu, to proste davalo vetsi smysl nez tyhle spoluprace s dalsima autorama. Ta prvni knizka v serii jeste dycky nejak sla - jak crown of slaves tak shadow of saganami - ale pak to slo zkopce
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Zatím jsem cca v 1/4 a číst se to (na rozdíl od SoV) dá. Ale postupu pomalu, koupila jsem až dneska a ještě dělám na věcech do školy.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ROBIN_SNNS: no a jak to je? me to neprislo jako finale mainline serie podle popisku, ale byl sem jako hodne v pokuseni to koupit, akorat je nerad ctu na tabletu pokud nemusim
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    SIRIUS: Zatím se to na bezredakční verzi čte dobře.
    Tady je úryvek přímo od vydavatele (cca 9,5% obsahu knihy):
    Uncompromising Honor-eARC by David Weber - Baen Books
    http://www.baen.com/Chapters/A9781481483506/A9781481483506.htm
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ROBIN_SNNS: pokud by to fakt melo byt finale main line honor tak si asi pockam na finalni verzi :)
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Uncompromising Honor EARC má být k dispozici již od 1.4. (nejspíš na baen.com), takže pokud jste netrpěliví jako já, víte kde kupovat.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ROBIN_SNNS: myslel jsem ze do konce hlavni linky budou este dve az tri knizky, byt teda je fakt ze uz ta hlavni linka ten zaver asi docela potrebuje
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Příští a nejspíš i závěrečná kniha současné hlavní dějové linky se bude jmenovat Uncompromising Honor a vyjde 2. října
    Uncompromising Honor (Honor Harrington): David Weber: 9781481483506: Amazon.com: Books
    https://www.amazon.com/Uncompromising-Honor-Harrington-David-Weber/dp/1481483501
    Tady jsou nějaké ty úryvky:
    Weber Forums • View topic - [STICKY] UH Spoiler/Snippet Index [2017-09-28]
    http://forums.davidweber.net/viewtopic.php?f=1&t=8993
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    Existuje něco horšího v Honorverse než Ashes of Victory? Bohužel ano. Audiokniha Ashes of Victory.
    Na trošku veselejší notu: Na Baen se již dá koupit (a na irc zdarma stáhnout) eARC verze knihy A Call to Vengeance.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ZEDDICUS: pres bookdepository to normalne objednas
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    ZEDDICUS: Protože je to eARC - advanced reader copy, kup si normální vydání, které už prošlo korekturami
    A Call to Arms by David Weber, Timothy Zahn, and Tom Pope - Baen Ebooks
    http://www.baen.com/a-call-to-arms.html
    nebo si to prostě stáhni na irc.
    ZEDDICUS
    ZEDDICUS --- ---
    Prosím nevíte někdo proč nejde koupit e-book?
    A Call to Arms - eARC by David Weber, Timothy Zahn, and Tom Pope - Baen Ebooks
    https://www.baen.com/a-call-to-arms-earc.html
    uvažuju to ted koupit z amazonu - netušíte jestli papírovou lze dovést do čech?
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    jo me to prislo dobry, cetl sem to ted o vanocich, je to tak na pekny odpoledne a ten konec byl dobrej a zase se to trochu posunulo. Holt nezbejva na dalsi mainline honor tam uvidime kam se to posune k zaveru.
    ROGERD
    ROGERD --- ---
    Je sice pravda, ze se tam opakuje spousta deje z jinych knih a to prolinani tolika planet je casem trochu ubijejici a matouci, ale v zasade mi to neprijde jako nejak spatna kniha.
    Zname casti je snadne projet rychle a clovek se dozvi spostu detailu, ktere jinde nejsou. Ty vecne stiznosti mi prijdou prehnane.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    TYRAEL: ja to jeste necetl cekam na balicek z bookdepository zrovna :) me to ale asi sedne, ja ctu rychle a ten vesmir mam rad, takze kdyz z too budu mit dve pekny odpoledne tak mi i pohled z jine strany nejspis proste sedne
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    SIRIUS: Původně to tak bylo na wiki prezentované, ale mám pocit, že už to opravili. Všechno ostatní ale stále platí. Naštěstí to vypadá, že nejsem jediný, kdo je nespokojený, recenze jak eARC tak na samotnou knihu na Baen Books jsou ve velmi podobném duchu jako moje kritika a věřím, že i kdyby chtěl Weber pokračovat v tom co dělá, bude si muset hledat někoho jiného kdo to vydá, protože Shadows of Victory je snad nejhůř hodnocená kniha co kdy Baen Books vydali :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    TYRAEL: shadow of victory neni mainline HH, takze to ze se tam honor moc neobjevi neni tak prekvapive, od zacatku weber rikal ze je to koncipovane tak aby si tyhle knizky nemusel cist a pise je v kooperaci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam