• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARGANNAHObezita
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    FUNTL: já tam vidím i mixity jablka a nějaký sucharky. Jestli teda byly součástí balení.
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    PISTA1: to věřím, že takovýhle balíček člověka, co něco tuší o výživě, rozhodí :) Jak píše
    MAR_TINA:, tak mi taky přijde fajn vidět tam tu pozitivní notu zájmu. Nedalo by se to nějak přesměrovat? Dát jí třeba konkrétní seznam věcí, co se dají poslat a jsou pro vás akceptábl? Třeba oříšky, müsli, sušené ovoce? Ona třeba o existenci takových věcí neví :) U některých typů lidí by to mohlo fungovat, pokud se to podá s nějakou mírou pokory, jakože ona je v pohodě a vy jste ta "divná" zdravá rodina. Pokud teda nejsou mezi vám nějaké komplikovanější vztahy...
    Ale to obligátní obdarovávání děti sladkostmi je dost šílený kulturní zvyk a dost hluboko zakořeněný :(
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    MAR_TINA: jo je to s ní těžký, tak nějak se netěším na vejk. Jedem ke švároj na chalupu na narozky, taky tam bude. A to se nedá, pořád něco krájí, maže, rozsejpá, jakmile je na stole jen kousíček volnýho místa, tak to hned něčím zacpe :(
    A furt jezte, jezte, jezte....
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PISTA1: náhodou mi přijde hezký, že na děti myslí. A dárek k úspěchu nebo k nějaké dřině, což přijímačky jsou, potěší víc, než automatický povinný k narozkám.

    Ale chápu, že krabice junk foodu není úplně top dar.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Sere mě švagrová, při každý možný "blbosti" posílá dětem balík, tentokrát k tomu že se kluk dostal na gimpl.
    Marně jí říkám ať se na to vykašle, kluk to ani moc nechce, holka by to vůbec neměla. Takže jsem to většinou postupně likvidoval já a z minulího se ještě něco válí ve skříni.
    Jenže ať do ní hučíš jak chceš. stejně pošle další.

    Když jsem to viděl, tak jsem radši vytáh z kůlny kolo a dal si 10 kiláčků, na to že jsem na něj loni vůbec nesed, tak vpohodě.
    Zařek jsem se že nic z toho nedám, ať si to zlikvidujou jak chtěj. Bude to zajímavá výzva :D

    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    KRISKA: Na to není recept. Nevím, co s tím.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ARGANNAH: šmarjá to je boomer. Budu si ho dávkovat. A to je ten ten chlap sotva o 10 let starší, než já, jede antiaging, ale názory má zestárlý řádně.
    Poslouchám podcast s 85letým forenzním psychiatrem a ten je mnohem otevřenější a modernější.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    GIOMIKY: taky si rikam, ze su ve veku kdy bych mela venovat 3 minuty denne protazeni... a ne si vzpomet 2x za mesic..
    KURE
    KURE --- ---
    MAR_TINA: tak jsi rekreační sportovec;)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KURE: z povinnosti já, milé Kuře, nedělám už vůbec nic.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Psal jsem dlouhý post, zbyly z toho jenom dva obrázky... tohle je moje značka ideál, ale není vůle...

    KURE
    KURE --- ---
    MAR_TINA: sportuješ z povinnosti, nebo je to pro tebe rekreace?
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    MAR_TINA: já se třeba považuju za rekreačního sportovce, ač jsem kancelářská krysa, mám pravidelný/ne nahodilý/ pohyb aspoň 3x týdně, mám své pravidelné sportovní kroužky:)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    MAR_TINA: Každý si, nejspíše, hledá hranice odpočinku dle své chuti. Nevím. Co cvicíš?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GIOMIKY: já nemyslela hranici rekreační X profík, hledám hranici kancelářská krysa, co se občas pohne X rekreační sportovec
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    MAR_TINA: Děláš to rekreačně (odpočinkově)?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Jak se pozná jestli jsem nebo nejsem rekreační sportovec?
    KURE
    KURE --- ---
    VON_GILOTINE: ano přesně to dělá. Všiml sis hromad vajglu u každý cedule zákaz kouření?
    Standardní fetak vyleze 5mm za dveře budovy a zadymuje vchod. To samý na zastávce mhd
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ok, vyhrala si.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    VON_GILOTINE:
    I pasivní kouření prokazatelně ničí zdraví. Zničeny eskalátor nikoli.

    Doležal tam argumentuje tím, že byl z tech uzavřených prostor vyhnan, když si zdraví ničí i tlusti lidé. Tak jen říkám, že v tom uzavřeném prostoru ho ničí i ostatním.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam