• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GATTA_NERAMáme zvíře z útulku
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PETRA_CHATEAU: to nemam jak
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    TRAMIN: nemuzes to tem jejim rodicum provalit i za cenu, ze na tebe bude pak nastvana?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    LAETATIO: mame pp psa, dve utulkove kocky a rybicky. driv jsem nejaky cas zila na statku. zvirata k zivotu potrebuju, ale jsem vylecena z romantickych predstav.
    jenze ona vidi fotky co davam na fb a mysli si, ze mama v duchodu omladne s podobne sladkym chlupackem. investovat nechce/nemuze a ja nechci tu komunikaci zablokovat. precijen na zacatku to bylo "chceme levne stene jorksiraka"
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    TRAMIN: podle mě cítíš dobře, zvíře prostě nemá být dárek (obzvlášť pokud to není pejskařská rodina, která po nějakém takovém psovi touží a jen ho prostě dostane.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    LAETATIO: ja ji to psala. ona sama zvire nema zadne, vidi jen to roztomile a uz ji unika,ze se venci v zime a v noci. ze bude jeji mama uklizet vyblite granule nebo chodit venku v desti. mysli to dobre, ale ja citim prusvih
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    TRAMIN: což může dělat i útulkovej dospělec (aspoň ty louže na koberci určitě aspoň pár dní většina z nich dělat bude, neb jsou prostě zvyklý se venčit v kotci, protože jim nic jinýho nezbejvá a chvíli trvá, než jim docvakne, že už to neni nutný (a to za předpokladu, že tu hygienu měli aspoň někdy v životě naučenou)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    uz jsem ji presvedcila alespon na utulek. tedka pracuju na tom, aby se vykaslala na stene a vzala radsi vetsiho psa. Tam je alespon sance, ze se ho rodice nezbavi po prvni zlikvidovane bote nebo louzi rano na koberci
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    TRAMIN: Zkus neco najit tady: http://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci Jinak achjo, tyhle nevyzadany darecky... :(
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Prosím prosím. Kamarádka si vzala do hlavy, že chce rodičům k Vánocům sehnat štěně. Pominu, že živý dárek mi nepřijde vhodný a všechno kolem. Má to víc háčků. musí jít o malé plemeno do bytu, vizuálně typ jork. Jenže nechce za něj dát víc než čtyři max pět tisíc a začala s klasickou písničkou "na co mi bude PP, vezmu štěně z webu za půlku". Snažím se vysvětlit jí, že tohle není dobrá cesta a dohledat psa z útulku.
    Tedy moje otázka. Věděl by někdo o štěněti nebo velmi mladém psovi co by potřeboval nový domov? Praha, Středočeský kraj nebo Pardubice/Hradec (poveze se do Kolína).
    Byla bych dost smutná, kdyby v mém okolí i přes moji snahu bydlelo štěně z množírny.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    ASSID23: my sme se teď přestěhovaly na pankrác, takže budeme nejvíc na půlce a v tom velkym parku na kavčích horách
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    LA_PIOVRA: PETRA_CHATEAU: děkujeme.:) určitě na sebe někde narazíme..) kam chodíš venčit??
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    ASSID23: jeee tak už máte taky 3, to už je dobrá smečka, ta vám přeju hodně radosti, hraní, mazlení a psí lásky
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ASSID23: ta je moc krasna, tesim se, az vas s ni potkame:)
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    ASSID23: úplnej thajskej ridgeback :D tak hlavně, že už se má dobře :)
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    ASSID23: je krásná :)
    ASSID23
    ASSID23 --- ---
    Kara - náš nový přírustek do smečky.:)
    info: Cca 1-2 roky stará fenka větší velikosti, 18 kg, demodex ( - není nakažlivé, je vyléčitelné), byla podvýživa. Kastrovaná, se psy nekonfliktní, občas prudší, na člověka nezanevřela, vyžaduje pozornost, ráda si hraje, mazlí a choulí v objetí.


    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    PETRA_CHATEAU: výborná konstelace, některé z mých koček se ještě po 2 letech netolerují :-)
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    GATTA_NERA: lola (ta vzadu) je takovej kliďas a moc to neřeší. čoko (skoro čivava) má ráda každýho a suri je prostě hodná
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    PETRA_CHATEAU: pěkná smečka :-) Zkamarádily se brzo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam