• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HALUCINKAlupénka - psoriáza
    -=tipy na lékaře či léčitele= - =alternativní léčba= - =co pomáhá X co provokuje=- ale hlavně -=jak se vám s lupénkou žije=-
    rozbalit záhlaví
    TR1
    TR1 --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A:
    Dle indicii, Kartalin vyrabi firma Astrofarma coz by mela byt ruska spolecnost a vse co je z ruska je prece spatne, proto se nejspis prestala dovazet.

    Главная | Астрофарма
    https://astrofarma.ru/
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    nevíte, proč už není k dostání ten Kartalin? taky bych to chtěla zkusit
    asi před dvěma lety jsem měla pocit, že Enstilar je zázrak. ale už si to rozhodně nemyslím :) protože se tím plácám už druhý rok a stejně mám škaredý lokty a kolena
    připadá vám jako základ vyhodit veškerou nepřírodní kosmetiku? aspoň teda tělové mléko? nebo se tu někdo dostal do remise i bez toho?
    já na svou remisi stále netrpělivě čekám. to je pořád stres stres stres je to hlavní, jenže já už několik let žiju v klidu a už fakt nevim, jak to může být lepší. každý den se těším do práce, dobře spím, volný čas si užívám, jídlo si užívám, tak co mám sakra eště dělat :(
    DUBPRINCESS
    DUBPRINCESS --- ---
    Ahoj, máte někdo zkušenosti s těmito přípravky?

    LUPÉNKA - Vermione - péče, které důvěřuji
    https://vermione.cz/cs/project/lupenka/
    TR1
    TR1 --- ---
    Ahoj, neni tu cirou nahodou nekdo, komu byla nabidnuta ucast na klinickem hodnoceni biologickeho pripravku DMB-3115 od Dong-A ST co. Ltd., Korejska republika?
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    SKAL3NA: Přerušované půsty, sauna, otužování, wimhof, lowcarb/keto strava, vyhodit toxickou drogerii, spánková hygiena. Zkus na Facebooku vyhledat skupinu Zbav se lupénky.
    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    Ahoj, prosím o radu. Od konce léta jsem mela na kostrči flek, lupénkou jsem nikdy netrpěla a tak jsem to moc neřešila. Nicméně flek nemizel a hlavně mě v té době začly velmi bolet kyčle. Trochu se to zlepšilo ale žádná sláva. Dneska jsem se konečně s flekem dostala na kožní a bylo mi řečeno, že je to lupénka a kyčle mě bolí z psoriatické artritidy. Jsem z toho docela hotová a moc nevim, co teď dál. Tzn. kam si zajít aby mi to někdo potvrdil, že to tak opravdu je. A co čekat (je mi jasný, že se toho nezbavim, pokud to tak opravdu je:()? Paní doktorka byla moc milá, poslala mě na krev, a předepsala mi kortikoidy na flek s tím, že pokud mě ty kyčle budou bolet i až zmizí flek pošle mě na revmatologii. Díky moc za jakékoli rady :/
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    _BENNY: taky vyrabim zeleny masti v zakladu bio extra virgin oleje, bambuckeho a kokos ci kakaoveho masla. ci jen vyluh zelenyho do oleje, kdyby mel nekdo zajem, at se mi ozve
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Funguje to tu jeste?

    Ma nekdo zkusenosti s pitim Vilcacory a jejim vlivem na lupenku?
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    nenasel jsem na nastence zakaz inzerce, naopak vidim zminky o domacich mastickach, tak pokud jsem vedle, necht me admin kdyztak smaze

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Léčivá přírodní mast ze 100% BIO nerafinovaného bambuckého másla, heřmánku a levandule / Brno / 240 CZK ]
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    ANGIOLETTO: za sebe nedám dopustit na tuhle řadu - https://www.franklpharma.cz/clanek/historie-dr-michaels
    Kupuju si tu velkou sadu tak 2-3x do roka a funguje to pokaždé stejně dobře.
    MATOUCH
    MATOUCH --- ---
    ANGIOLETTO: kartalin je pecka, jinak l-carnitinw na podporu střev a vitamin D3K2
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    UNCLE_JIMBO: http://www.achillea.cz/
    Ale počítej s termínem tak v červenci :-(
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    doporučil by mi někdo lékaře/kliniku v Praze?
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    Už jsem 300 dnů bez kortikoidů. Jupí.
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    DA_ANDRACKA: lekarnice rikala, ze ji rikalopravar, ze se mazal nekolik mesicu lupenku avylecil si ji
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    me takhle osmhli parkrat na fotolecbe v PROSAnum. pak nasledovalo paleni a vetsi a vetsi vysevy. proste nekdy se urcita lecba nehodi, nesedne (roky predtim mi fotolecba nevadila)

    TR1: zkus na zklidnovani krem RadioXar (objednej v lekarne), vyzivny, davaji ho lidm po ozarovani. me iproti svedeni nekdy pomaha Aloe Vera gel, nekdy.
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    TR1: ou, to mě mrzí:/ Pak možná otázka, jakou kosmetiku používáš, co jíš a zda by to nemohlo mít na tohle nějaký vliv.
    TR1
    TR1 --- ---
    PIERDUS:
    Ja vim, ukazoval jsi fotky kdyz jsem se tu pred cca 3 mesici zminil o svem problemu. Ja mel problemy i po vyleceni akutniho stavu a to mi byla davka snizena prakticky na minimum. Puchyre jsem sice jiz nemel ale par hodin po osetreni so dostavilo 1-2 dny tvajici paleni a kolikat se kvuli tomu ani poradne nevyspal. Asi proste tahle lecba neni pro kazdeho.
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    TR1: Kousek nize jsem tady daval fotky, jak mi laser zabral na oblicej. Skoro bych si tipnul, ze ve tvem pripade byla obsluha laseru nezkusena a spalila te silnyma davkama. Ja si intenzitu diktuju vzdy sam podle podledni zkusenosti a doby, kdy jsem tam byl naposled. Vcera jsem byl po 27 a jsem spokojen s vysledkem.
    TR1
    TR1 --- ---
    PIERDUS:
    laser jiz NIKDY vice. Po zlomovem 12tem osetreni bylo vse spatne. Muj kozni lekar po predlozeni vsech vysetreni ktera jsem prodelal behem laseru, vcetne toho akutniho prohlasil, ze nechape proc lecbu okamzite neukoncili? Ja osobne to dochodil jen proto, aby nekdo nemohl rici, ze jsem to ukoncil predcasne a proto se "lecebny" efekt nedostavil. Na druhou stranu, jsem se v ordinaci potkal s panem ktery mel presne opacne vysledky jak ja a strasne si to chvalil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam