• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVANA_KRTEKDEVĚT ŽIVOTŮ
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    Nevyuzijete nekdo starsi, ale funkcni, zaviratelny kocici zachod, nejake starsi misticky nerezove, stare rucniky/deky a nejake kocici bonbonky? Normalne bych to hodila Pozor Kocka, ale bydlim uplne na druhym konci Prahy a mela bych problem to tam odvezt, tak bych se radsi domluvila s nekym z jizni casti Prahy :)
    MOGUCAN
    MOGUCAN --- ---
    IVANA_KRTEK: ok, děkuji.
    IVANA_KRTEK
    IVANA_KRTEK --- ---
    MOGUCAN: Ahoj, nefungujeme na bázi kamenného útulku, ale jako domácí depozita. To znamená, že máme kočky normálně doma a nepotřebujeme tedy pomoci s úklidem apod, jak je obyčejně myšlena pomoc v útulku. Takže kamarádku Portugalku neužijeme. Po Praze je nicméně více útulků, které mají kamennou základnu, kde dobrovolníka užijí. Jen nevím, jak jsou na tom s tou angličtinou.
    Ad přebytky - nic z nabízeného asi spíše nevyužijeme, takže klidně nabídnout také jinému útulku. Díky
    MOGUCAN
    MOGUCAN --- ---
    pokud by mohl nekdo upotrebit, nabizim prebyvajici nejake pasty a leky pro kocky, ktere nevypotrebuju, vse je pouze nacate.
    - Atenol expirace: 2/24
    - Clopidogrel Actavis expirace:12/2022

    pak mam jeste rekonvalescencni pastu Aptus kde nedokazu precist expiraci, a multivitaminovou pastu Gim Cat exp. 3/2021 - nevim, nakolik je mozne ji pouzit po uvedene expiraci.

    a jeste mi doma prebyva kocici WC, svetle sedy plast, vyska cca 20 cm, je ve sklepe, tak nemam foto.

    pokud by se neco z toho nekomu hodilo, rada daruji, predani v Praze.
    MOGUCAN
    MOGUCAN --- ---
    dobry den, prichazim s dotazem: mam kamaradku, ktera ma ted volno z prace a rada by dobrovolnicila v utulku. bylo by to nekde u vas mozne prosim? bydli v Praze, je moc sikovna a mila, ale potrebovala by kontakt v anglictine, nemluvi cesky, je Portugalka. mohla by vam byt nejak uzitecna? tady ma nejake krmivo, ktere jeji kocce nechutna, rada daruje. pokud by vas neco napadalo, prosim do zprav, propojim vas.
    IVANA_KRTEK
    IVANA_KRTEK --- ---
    Máme další charitativní aukci. Přihlašovat možno do této neděle do 21:00 hod. Budeme rádi za každý příhoz i za sdílení.
    Facebook
    https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.4311164982227968&type=3&__tn__=%2As-R
    ADITU
    ADITU --- ---
    Taky mi normálně funguje (PC s Windows 10, Vivaldi 3.4.2066.94).
    IVANA_KRTEK
    IVANA_KRTEK --- ---
    MRAVENECEK: mně normálně funguje :(
    Zkus přes tu skupinu a proklikat se na aktuální vánoční album - https://www.facebook.com/groups/pomahejme
    MRAVENECEK
    MRAVENECEK --- ---
    IVANA_KRTEK: odkaz nefunguje, delam neco spatne?
    IVANA_KRTEK
    IVANA_KRTEK --- ---
    Spustili jsme vánoční charitativní aukci ve spolupráci s ještě jedním útulkem. Budeme moc rádi, když se zapojíte a taky přihodíte. Aukce je na fb, přihazuje se k jednotlivým fotkám, končí 14.11. v 21:00 hod. a pro příhoz musí být člověk členem skupiny "Pomáhejme! Kočičí aukce pro Devět životů, Cat World a Feliti kastruje." Ale o to stačí jedním klikem požádat a jste tam. Předem děkujeme za každý příhoz. :)
    V aukci najdete třeba cukroví, domácí džemy a další výrobky, hračky pro kočky, dekorace apod.
    https://www.facebook.com/media/set?set=oa.382547276273893&type=3

    IVANA_KRTEK
    IVANA_KRTEK --- ---
    Ahoj, takhle mala urcite nekastrovat. Najit jim novy domov u lidi, kde bude jistota, ze vykastruji. Nebo jeste lepe si je pak pohlidat :)
    Nejlepe zjistit matku kotat. Pokud už dokáží jíst sama, tak koťata možno odvézt a pak ideálně odchytit kocku a vykastrovat ji, aby nerodila dal. Z fotky moc neodhadnu, kolik koteti je, ale vypada, ze uz samo jist dokaze.
    Obecne platí, že čím déle jsou koťata u matky, tím lépe, ale občas to prostě nejde.
    Kdyžtak pis přímo na mail ivana@devet-zivotu.cz
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Mám otázku na odchyt, kastraci a tak.
    Moje maminka je na chatě v Kytlici (tj. u Nového Boru, České Lípy) a teď mi píše že v sousedovic rozestavěném domě jsou ve sklepě 4 koťata. Předpokládám, že je tam má nějaká buď toulavá nebo něčí kočka z vesnice. Co a jak s tím? Asi bych byla schopná je odchytit, odvézt, vykastrovat, rozdat, byť teda nevím, jestli není blbost je kastrovat malinké. Na druhou stranu se mi příčí je dávat z ruky nekastrované.
    Vlastně nevím, jak jsou staré, jestli mají mámu, a co je nejlepší udělat. Ale klidně si to vezmu na triko.


    IVANA_KRTEK
    IVANA_KRTEK --- ---
    Letní charitativní aukce Devíti životů na Facebooku :D
    Pojďte si do pátečního večera (7.8. v 21 hod.) na něco přihodit a přispějte tím na kočky v péči našeho útulku.
    Předem díky za každý příhoz i za sdílení dál.
    https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1206145349720469&type=3

    (pro příhoz je třeba být členem skupiny Pomáhejme! Kočičí aukce pro Devět životů, Cat World a Feliti kastruje. https://www.facebook.com/groups/pomahejme - STAČÍ ALE JEN POŽÁDAT A JSTE TAM) :)

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    IVANA_KRTEK: klidne muzes oboji.
    IVANA_KRTEK
    IVANA_KRTEK --- ---
    RAINBOF: Můžu dát fotky a to tvoje info na náš web a FB?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    IVANA_KRTEK: to rozhodne

    20200718-094908
    20200718-094859
    IVANA_KRTEK
    IVANA_KRTEK --- ---
    RAINBOF: :DDD paráda, tak hlavně, že jste všichni spokojení :DDD díky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Tak poslušně hlásím že za pedrem byl dneska veterinář a prohlásil že vpohodě. Pedrovi vypadl přední zub ale jinak je úplně vpohodě. Nepovedlo se odebrat mu krev na rozbor (jen coby-kdyby). 10 leta selmicka mi rozervala loket jak nic takže pokračování příště. Dneska už nemam tyčinky a volnou krev. :)

    Fotku pošlu
    Pedro – Devět životů, o.p.s.
    http://devet-zivotu.cz/kocka/pedro/
    IVANA_KRTEK
    IVANA_KRTEK --- ---
    Netuším jaký je současný stav.
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    RAINBOF: ja se obavam, ze se prave tak nejak ceka, az udela neco "horsiho" a az pak se s tim zacne neco delat. Protoze on v podstate priznal, ze ta kotata umucil, byl u vyslechu, dukazy proti nemu jsou, ale stejne ho pustili a jede dal. Navic s lecbou by musel sam souhlasit, zbaven svepravnosti bohuzel neni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam