• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MCKIDNEYnyx :: trziste :: reseni problemu
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    zdravím, mám premium účet ale zaboha mi nejde do inzerátu nahrát jediná fotka (nahrávám z počítače, místo mám, zkoušela jsem různé hlavně malé velikosti fotografií). Kde můžu dělat chybu?? Děkuju
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Hledám jednu zprávu kterou jsem přes Nyx dostal už před pár lety, vím od koho to bylo a předpokládám že spadla do nějakého toho čištění pošty. Dá se ještě nějak ta zpráva najít?
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    MCKIDNEY: Děkuju za odpověď!
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SUCHO: Pokud NYX pristup nezmenil, tak komercni nabidky nepatri na Trziste.

    Klub, ktery by te mohl zajimat:
    [ Nyx commercial zonE ]
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    Zdravím,
    mám dotaz ohledně inzerátu v Bydlení a nemovitosti. Pracuji jako relokační konzultantka a sháním bydlení pro zahraniční studenty/expaty/zaměstnance a chtěla jsem majitelům bytů nabídnout možnost spolupráce. Je to férová služba, kdy majitel nic neplatí a my zařizujeme veškerou administrativu a péči o klienta. Klient platí poplatek za zprostředkování a následnou celoroční péči, asistenci na úřadech atd. Pomáháme klientům, aby se v Praze cítili jako doma a snažíme se snížit riziko toho, že budou klienti platit přestřelené částky jen proto, že nejsou místní.
    Je možné toto inzerovat?
    NYX
    NYX --- ---
    SOLEI: ja loguji vsechno co se vytvori bez ohledu na to, jestli se to potom smaze nebo ne. pokud to tedy bylo do trziste a ne jen do nejakeho klubu apod.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    NYX: nějaké potřeby pro mimino v tom byly, ale možná jsem je v nějakém záchvatu vymazala a nepamatuju si to
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: // a ten existuje
    NYX
    NYX --- ---
    SOLEI: Jake napr? Podle logu mas posledni vlozeny inzerat cca pred dvema mesici.
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Jak to že mu z tržiště zmizely inzeráty? Všechny novější jsou fuc, zůstaly jen ty staré. Vážně se mi nechce to vsechno znovu fotit a vypisovat, dá se to nějak vyhrabat?
    NYX
    NYX --- ---
    FRANTISSKA: Asi v pohode
    FRANTISSKA
    FRANTISSKA --- ---
    Ahoj, potřebovala bych se zbavit několika balení Chlorelly a Ječmene od Green Ways, je to takový ten pyramidový prodej ale nenabízím to za účelem výdělku. Nakoupila jsem si to pro vlastní potřebu ale nějak jsem to přestala jíst a teď mi to stojí doma. Byl by to jen jednorázový inzerát. Byl by to problém?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Chybi mi tu trziste o jidle. Nebo ho nemuzu najit. Neco jako virtualni farmarske trhy.
    NYX
    NYX --- ---
    JIMYHILL: asi v pohode
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    8BB76E1: Je to varianta, která byla velmi populární a komplikovala NYXakum koupě.
    Prodejci to měli lepší, protože za +- stejně práce hnali cenu hodně nahoru.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    NYX: ok.. to potom chápu.. ta varianta to sem hodit a "jestli chcete kupte si to přes aukro" mě nějak nenapadla, tak mi to přišlo divné.. díky za objasnění.. ^^
    NYX
    NYX --- ---
    8BB76E1: popsana situace neni problem, takove veci nechavam. koukam hlavne na to, jestli je tady uvedena pevna cena a neni primo zmineno, ze to musi jit pres aukro.
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    v pravidlech je poznámka o tom, že inzerovaná věc nesmí být nabízena jinde (např. aukro) a že musí být možné ji koupit přímo přes nyx.. proč to? tyhle dvě věci se imo nevylučují.. když bych sem nalinkoval něco, co nabízím na aukru, stačí když se zájemce nemající účet na aukru podívá, jestli je předmět bez příhozů, a pokud ano, stačí napsat, já aukci zruším, a předmět prodám přes nyx.. nebo někomu vadí něco jiného?
    NYX
    NYX --- ---
    SHPAZA: Vlevo je tlacitko na prepnuti myslim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam