• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANORTurkovci


    Skupina lidí, která se zná chvíli i dlouhá léta; tanečníci, kreslíři, divadelníci, čtenáři, spisovatelé, archeologové, bojovníci, žongléři, hudebníci, historici, šermíři... S členy po celé ČR se setkáváme několikrát ročně na našich akcích i mamutích akcích, které nepořádáme, nebo přispáváme k organizace. Cestujeme do Irska, Ukrajiny, Rumunska, Turecka, Anglie, Číny, Japonska a nebo prstem po mapě. Kde se taková skupina může scházet? Občas její zlomek u čaje a tady.



    Aktuálně: březnový turcon a valná hromada => ANKETA
    FF Movecon
    Campy
    Tramp po českých koutech

    rozbalit záhlaví
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    HARRY_RADAR: v tydnu pred vanoci za me taky ok (krome utery a mozna ctvrtka...)
    HARRY_RADAR
    HARRY_RADAR --- ---
    Safra, sem jsem se dlouho nepodival :)
    Ja bych treba preferoval spis v tydnu pred Vanoci, nez vylozene kolem Vanoc. Ale 22.12. bych jeste zvladl.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    IVANA_ANAVI: 22 mi vyhovuje a nebo potom az 27.-29., mozna jeste i 30.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    _OZZY_: Ja jsem pro :)) Co to vyhlasit i na FB? Nevim, kolik lidi sem jeste chodi... Ja muzu od 22. prosince dal, vyjma Stedreho dne.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    // _OZZY_: prezila dokonce i dvoje stehovani ^_^
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ahoj! Co dat nekdy kolem vanoc nejakou cajovnu? (v Praze?)

    A nekdo ma u me porad jeste tu flasku, co si ji u me nechal na poslednim sraze pred x lety ^__^
    SMUGI
    SMUGI --- ---
    Brno?! Někdo kdo by mi poskytl přístřeší ze soboty na neděli? Jsem skladny a rano tiše zmizím... Smutně koukám.. :-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Přátelé:) Potřebujeme pomoct se zítřejším natáčením v pondělí 28.1. Je to klíčová scéna, ovšem zásadní jsou tu návštěvníci clubu, tedy vy, kdo byste byli ochotni přijít. Zajistíme vám svařené víno a pivo zdarma, volnou vstupenku na premiéru a jisté jméno v titulcích. Prosíme, pomozte nám:) Jde jen o to tam přijít a sednou si tam a povídat s přáteli. Odejít a přijít můžete kdykoli mezi 9 a 15 hodinou:) Prosím zájemce do pošty se jménem a telefonním číslem. Děkuju

    http://www.facebook.com/jana.r.sucha
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    _OZZY_: Za stejných podmínek bych taktéž mohla^^ Stejně tak mi nevadí Brno a vlastně i cokoliv jiného v rámci ČR.

    V ČR jsem od 16.-17. prosince, ale spíš se taky přimlouvám pro svátky.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    IVANA_ANAVI: jestli by to bylo mezi svatkama a v Praze, tak bych mohl ^_^ (pri nejakem vhodnem casovani bych mohl i Brno...) na vanoce budu u nasich a na silvestra v hradci, ale muzi tim bych mel byt v Praze.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Turkovci, co kdybychom si zase udělali vánoční posezení? Ráda bych vás viděla, než zase odjedu pryč.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    IVANA_ANAVI: tak nejak... Minulej tyden byl (v praci) vazne prisernej, ze jsem opravdu uvazoval, ze tady s tim seknu - kontrakt je do konce roku, takze bych tu byl do konce roku a pak konec... Ale zase tenhle tyden je podstatne lepsi, tak si rikam, ze kdyby me tu pak chteli i na novy kontrakt, ze bych to zkusil... Takze uvidime...
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    _OZZY_: "jak dlouho to ještě vydržím" - mám si to interpretovat tak, že skřípeš zubama? :D

    Mno a kdo by se zase objevil v Londýně či jeho těsné blízkosti (Belfast nebo Edinburgh jsou holt daleko xD) během mého term timu, určitě mi taky dejte vědět :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    IVANA_ANAVI: o duvod vic, proc zajet do Londyna ^_^

    Btw: kdyby mel nekdo cestu do Haagu (nebo Amstru, ci Holandska vseobecne), tak se ozvete ^_^ (i kdyz je otazka, jak dlouho to zde jeste vydrzim...)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Jóó, a narazila jsem v Londýně na vopravdickou (!!) čajovnu...respektive tady se to jmenuje masala house :D
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Tak jsem se ze zvědavosti podívala na Okouna a zjistila, že na našem starém dobrém klubu parazitují (či spíše komensualizují, neb nám to neva) cizojazyční botíci a spammeříci. Převelká škoda, že nikdo z nich ovšem nenabízí viagru :-D
    ANOR
    ANOR --- ---
    budu v sobotu 24.9. v praze. Ale netuším, jestli se budu moct trhnout:( takže takhle informace vlastne nema žadnou hodnotu :D
    WILL
    WILL --- ---
    _OZZY_: Já jsem předběžně pro. Záleží samozřejmě na termínu, kdy se to bude konat.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    IVANA_ANAVI: me prave v srpnu uz tak nejak dosly volne vikendy (krome neplanovane tohoto, ktery uz ale konci)... ale porad je tu - aspon pro prazske - moznost nejakeho vsedniho dne...

    _ARTEMIS_: V zari mam snad zatim vsechny vikendy volne, ale nekam na konec zari asi prijde dovolena, takze za me by bylo asi nejlepsi 3.-4. ci 10.-11.
    _ARTEMIS_
    _ARTEMIS_ --- ---
    Já jsem teda spíše pro září.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    _OZZY_: To není špatnej nápad (myslím to střídání Brna a Prahy). Co se týče čajovny z mé strany, někdy v záplavě brigád by se čas našel, nicméně koncem srpna plánuje německá kámoška přijet za mnou (na druhou stranu ukázka čajovny by možná byl lepší vhled do českých reáliích než prohlídka Karlova mostu :D) a na začátku září mizím na pár dní do Maďarska. A pět nebo šest týdnů (jéé, to to letí...) zmizím z povrchu českého zemského úplně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam